Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam TnK HD, mam TnK SD (opłacony na dwa lata za 10zł/mc) i CP pre-paid na modułach CAM, ale jak widzę na nieopłaconym dekoderze TnK HD nie poglądamy nawet FTA, co do triku który stosujecie, jedna aktualizacja oprogramowania może wam go wyłączyć, tak więc chyba trzeba będzie się od TnK HD trzymać z daleka, dopóki nie będzie lepiej

 

nigdzie nie pisałem że ADB to badziew, znam ich sprzęty i mogę zapewniąc że dekoder ADB jest bardzo dobrym urządzeniem, lepszym niż produkty CP Technology ale...

 

http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/124 ... owy-polsat - oferta z modułem CP od SCM jest lepsza

 

a dekoder ADB na pewno nie stanieje na mniej niż 350zł, taniej produkować jest trudno (chyba że całość w Chinach) a teraz chodzą po 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam TnK HD, mam TnK SD (opłacony na dwa lata za 10zł/mc) i CP pre-paid na modułach CAM, ale jak widzę na nieopłaconym dekoderze TnK HD nie poglądamy nawet FTA, co do triku który stosujecie, jedna aktualizacja oprogramowania może wam go wyłączyć, tak więc chyba trzeba będzie się od TnK HD trzymać z daleka, dopóki nie będzie lepiej

To nie jest żaden trik wymijający. Na forum n pan Tomasz Berezowski wyraźnie napisał, że po wygaśnięciu doładowania będzie możliwość oglądania programów FTA i DVB-T.

Funkcja nagrywania podobno jest już dostępna, ale nie mam wolnego dysku, żeby sprawdzić.

Brakuje tylko wyszukiwania nowych kanałów i układania własnej listy kanałów. Podobno ma się to pojawić niebawem, a jeżeli się pojawi, to będzie to ciekawy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie bedą cały czas kosztowac ok 400 zł

 

A myślisz że o ile tańsze będą skoro karta 3mc full pakiet kosztuje 120zł a np Allegro można kupić dekoder +3mc opłacony za 365zl już z przesyłką a w sklepie np ja kupiłem za 380zł odjąć te doładowanie 3mc to wychodzi za dekoder ok 250 zł to dużo ? jak na taki dekoder to raczej nie a przecież nikt nie będzie sprzedawać tnk hd za 300 zł . Poszukaj ktoś na forum sprzedać chciał dekoder owy za 220zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam taką nadzieję. Wg mnie tworzenie list bez zmian numerów poszczególnych kanałów oraz brak możliwości edycji listy głównej to chyba jedne z największych grzechów dekodera. Może ludziom młodym łatwo jest przyzwyczaić się do innego układu programów i że, np pod "3" jest TVN a nie jak przez całe życie np. Polsat ale już starsi ludzie (wiem po przykładzie rodziców) mają z tym problem i nie chcą się przez to zdecydować na taką ofertę. Mnie natomiast denerwuje brak swobody i decydowanie za mnie co gdzie ma być. Chcę sobie stworzyć listę, lista ta najlepiej jak by zawierała zarówno programy satelitarne i naziemne a wszystko to tam gdzie mi się to podoba. No i oczywiście pełna swoboda w wyszukiwaniu nowych kanałów też musi być. Mam nadzieję, że w końcu pójdą po rozum do głowy i wprowadzą jakieś zmiany w sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listą ulubionych jest jeszcze taki numer,że kanały z astry nie przesuniesz bliżej listy niż kanały z hotbirda.np-tvp historia nie przesuniesz na sam przód.Wczoraj to odkryłem,bo wcześniej nie bawiłem się w ulubionych.Napisałem to na forum n i czekam na ich odpowiedź.Co to za lista,że nie ma pełnej dowolności,tylko ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...