Jump to content

ernet

Users
  • Content Count

    578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ernet

  1. Dzień dobry. Mam nadzieję, że to właściwy wątek do zadania pytania: na którym kanale można znaleźć niemiecki program ARTE HD? Z tego, co wiem to jest on na Astrze. Mam zeza na Astrę, ale programu (podobnie, jak innych niemieckich) nie mogę znaleźć.
  2. tak w skrócie.. kiedyś miałem wysoki abonament. Później musiałem go zmniejszyć. Po wysokim abonamencie został mi dekoder 4K, bo wszyscy konsultanci twierdzili,że nie mogę go (oddać)zamienić na dekoder HD. Jest "śmiesznie", bo nie mam w ofercie programów 4K, a za dekoder płacę 15 zł. Macie jakąś radę na taką sytuację ?
  3. A o co tu chodzi ? Wybieram opcję "HBO I HBO GO za 20 zł/mies. do końca umowy" I rzeczywiście przez pierwsze 3 miesiące wychodzi po 20 zł, ale już w kolejnych ( do końca umowy ) wychodzi po ... 30 zł (sic!). W zakładce "Prognoza płatności" właśnie tak wychodzi. Czegoś nie rozumiem?
  4. Pojawiła się nowa wersja tego modelu ( UHD ). https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC/352-10904-10861/ Mam pytania: - jakie są różnice ( oprócz UHD ) między poprzednikiem DIGIT ISIO STC - czy mając kartę NC+ (przypisana do dekodera NC+) można już bezproblemowo odbierać tę platformę. Jeśli tak, to czy potrzebny jest moduł ? Jaki ? Może - czy jednoznacznie skończyły się problemy z deszyfryzacją w przypadku nagrywania 2 programów z różnych transponderów, a później ich odtwarzania.
×
×
  • Create New...