Jump to content

ernet

Users
 • Content Count

  578
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ernet

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ernet

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Dzień dobry. Mam nadzieję, że to właściwy wątek do zadania pytania: na którym kanale można znaleźć niemiecki program ARTE HD? Z tego, co wiem to jest on na Astrze. Mam zeza na Astrę, ale programu (podobnie, jak innych niemieckich) nie mogę znaleźć.
 2. ernet

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Tego się obawiałem... Dzięki za odpowiedź.
 3. ernet

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  tak w skrócie.. kiedyś miałem wysoki abonament. Później musiałem go zmniejszyć. Po wysokim abonamencie został mi dekoder 4K, bo wszyscy konsultanci twierdzili,że nie mogę go (oddać)zamienić na dekoder HD. Jest "śmiesznie", bo nie mam w ofercie programów 4K, a za dekoder płacę 15 zł. Macie jakąś radę na taką sytuację ?
 4. ernet

  nc+ – opcje dodatkowe

  A o co tu chodzi ? Wybieram opcję "HBO I HBO GO za 20 zł/mies. do końca umowy" I rzeczywiście przez pierwsze 3 miesiące wychodzi po 20 zł, ale już w kolejnych ( do końca umowy ) wychodzi po ... 30 zł (sic!). W zakładce "Prognoza płatności" właśnie tak wychodzi. Czegoś nie rozumiem?
 5. ernet

  TVP 4K

  Najpierw niech dobije do zwykłego (dobrego ) HD BTW.
 6. ernet

  TVP 4K

  Sorry za ( być może ignorancję ) ale gdzie właczyleś ten format. W TV ?
 7. ernet

  TVP 4K

  Beznadziejny ? Zazdroszczę dyplomacji To, co próbowałem obejrzeć w to jakaś jakościowa tragedia. [beep]nie delikatnie mówiąc.. I nie chodzi tu o hejt ( podobnie pewnie w większości krytycznych wypowiedziach ) , tylko o zwykłe stwierdzenie faktu/oceny.
 8. ernet

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Panowie. Zakładająć,że niektórzy mają telewizor 4K, to macie włączoną rozdzielczość 4K w dekoderze cały czas ? czy przełączacię tę rozdzielczość tylko do programów nadawanych w 4K ?
 9. ernet

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Dziękuję za odpowiedź
 10. ernet

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Czy aby wymienić dekoder trzeba go oddać w komplecie ( twardy dysk, kable,pilot,karton ) czy wystarczy sam dekoder na wymianę ?
 11. ernet

  DIGIT ISIO STC UHD

  Pojawiła się nowa wersja tego modelu ( UHD ). https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC/352-10904-10861/ Mam pytania: - jakie są różnice ( oprócz UHD ) między poprzednikiem DIGIT ISIO STC - czy mając kartę NC+ (przypisana do dekodera NC+) można już bezproblemowo odbierać tę platformę. Jeśli tak, to czy potrzebny jest moduł ? Jaki ? Może - czy jednoznacznie skończyły się problemy z deszyfryzacją w przypadku nagrywania 2 programów z różnych transponderów, a później ich odtwarzania.
×