Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie chcesz telewizji naziemnej? Czyżbyś miał niewłaściwe wyobrażenie na temat anten do odbioru tejże telewizji? To nie musi być nic wielkiego, w wielu przypadkach wystarcza niewielka antena plastikowa na parapecie (niektórzy nawet nie nazywają tego anteną). Wszystko jednak zależy od lokalizacji. Podaj więc miejscowość, piętro, po której stronie jest okno i co z niego widać, a wtedy się zobaczy co można zrobić w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naziemna by była najbardziej w punkt. Ale skoro nie ma mozliwości to pozostaje zakup oferty na kartę. Chyba najlepszy wydaje się pakiet start na 12 miesięcy za 199 PLN ze sklepu.

Ten pakiet jest naładowany na rok i nie ma potrzeby doładowywania przez 12 miesięcy.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Mam pytanie . Czy odbiorniki / moduly TNK HD sa na jakiejs gwarancji ? Moj poczciwy ADB 2850 zaczyna troszke szwaknowac i zastanawiam sie czy wymieniliby mi go w punkcie ?

Posiadam rowniez modul TNK HD. Czy istnieje mozliwosc wymiany modulu na dekoder z ta sama oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

Czy istnieje mozliwosc wymiany modulu na dekoder z ta sama oferta ?

W ofercie TNK sprzęt nie jest udostępniany tylko sprzedawany na własność, tak więc nie ma możliwości wymiany. 

Wymienić można dekodery/moduły udostępnione w ramach umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maniek357 napisał:

Serwisem pogwarancyjnym zajmuje się firma Skymax. Wg ich cennika wymiana "mydelniczki" kosztuje 149 zł. https://skymax.pl/cennik-uslug/

Niestety link sie nie otwiera. Jesli sprzet sie uszkodzi to od razu powinienem skontaktowac sie  z firma skymax czy najpierw infolinia i oni dokonuja zgloszenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Moja opinia na temat TNK HD jest taka.

Za plusem pakiet bez opłat dostępny na dodatkowe 12 miesięcy,jakość.Co do oferty średnia ponieważ brakuje Eska TV,NowaTV,Eurosport2 i kanałów Polsatowskich typu News,Cafe,Play,Doku,Rodzina,Games  w pakiecie za blisko 40zł.Minusem występuje parowanie kart czyli są karty występujące z ukruszoną ofertą dla ofert karty bez modułu.Z wejściem na CA blokuje odtworzenia nagrywanych na zewnetrzny dysk,karta pamięci z modułem problemy znikają.W pakiecie bez opłat powinni być wszystkie naziemne kanały co są dostępne obecnie.

Dlatego od skali 1do10 ,to ja wybieram miedzy 6 a 7.Za oferte cenę,kanały tv.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na Animal Planet jest to samo. Na starej Arivie 250 oba kanały są ciemne, na VU+ bez dodatku CI+ - jest komunikat o braku wsparcia CI+. Z dodatkiem oba świecą.

 

Cóż rzec - w warunkach jest na pewno, że pakiet Ekstra HD wymaga wsparcia CI+ po stronie odbiornika. O Premium HD pewnie można by się wykłócać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 17:28, Flaga napisał:

Mam moduł TNKHD dawno nie używany. Czy można go reaktywować ? Co można obejrzeć i na jakich warunkach ? Kiedy można korzystać z pakietu Darmowego 

 

Mi się udało kupić parę dni temu nowy nie otwarty zestaw TNK HD.

3 miesiące na start Domowy HD - Premium HD - Extra HD a później 12 miesięcy pakiet bez opłat.

 

0f3376c2fccb0b3b.jpg

 

e511eba1dbddb9aa.jpg

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie taki moduł aktywowałem parę dni temu. Mam jeszcze jeden nieruszony na zapasie.

 

Jest jeden problem niestety. Wygląda na to (sprawdzone na szybko, nie przyjrzałem się temu dokładnie), że te moduły (Neotion Conax z TNK HD, N na kartę i NC+MIX) nie działają w nowych telewizorach LG, a niewykluczone też, że w innych w miarę nowych telewizorach. W VU+ Duo 4K z OpenPLI i odpowiednim dodatkiem wszystko śmiga. Na OpenATV 7.0 jest niestety jakiś problem, tnie i co chwila się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...