Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam stary dekoder TNK HD ta biała tzw mydelniczka, tam za doładowanie 20 zł są TVN Trubo tvn24 TVP  sport i inne, jeśli nie doładuje to są kanały podstawowe tvp1 2 polsat tvn i kilknascie dodatkowych, mam pytanie bo na allegro znalazłem kilka podobnych dekoderów ale z tego co wiem to tam np kanały sa aktywne miesiac, potem jak nie doładuje to wszystkie sa blokowane  nawet TVP1 czy Polsatu niema, dlaczego tak jest ? potrzebny mi dekoder taki jak mam w domu tzn z kanałami TVP1 polsat tvn i inne na rok bez opłat, lub z możliwością doładowanie za 20 zł raz na jakiś czas, pomoże ktoś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, madridista555 napisał:

potrzebny mi dekoder taki jak mam w domu tzn z kanałami TVP1 polsat tvn i inne na rok bez opłat, lub z możliwością doładowanie za 20 zł raz na jakiś czas, pomoże ktoś ????

Jedyna oferta, która ma aktywne kanały bez opłat przez 12 miesięcy to Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta była w sprzedaży bardzo krótko, pewnie około roku, od chyba maja 2010 do może połowy 2011. Została zastąpiona N na Kartę, która różniła się tylko miesięcznym dostępem do pakietu bez opłat. Mi się nowe zestawy jeszcze udało kupić w 2014, ale to były jakieś mocno zapóźnione leżaki magazynowe albo zwroty, bo nawet opakowania były zastępcze, a instrukcja - drukowana na drukarce.

 

A używki bywają - rzadko - na znanym portalu aukcyjnym. I są w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ceny takich zestawów to około 200zl. Trzeba pamiętać że to używane zestawy mające po około 10 lat. 

 

Dla podstawowych kanałów lepiej kupić kartę Smart HD+. 

Dowolny dekoder lub moduł CI z Conax.

Doładowanie na miesiąc Smart HD+ to 20 zł w zaokrągleniu i następnie 30 dni pakiet bez opłat.

Czyli 6 x 20 zł w ciągu roku = 120 zł.

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, madridista555 napisał:

Witam, mam stary dekoder TNK HD ta biała tzw mydelniczka, tam za doładowanie 20 zł są TVN Trubo tvn24 TVP  sport i inne, jeśli nie doładuje to są kanały podstawowe tvp1 2 polsat tvn i kilknascie dodatkowych, mam pytanie bo na allegro znalazłem kilka podobnych dekoderów ale z tego co wiem to tam np kanały sa aktywne miesiac, potem jak nie doładuje to wszystkie sa blokowane  nawet TVP1 czy Polsatu niema, dlaczego tak jest ? potrzebny mi dekoder taki jak mam w domu tzn z kanałami TVP1 polsat tvn i inne na rok bez opłat, lub z możliwością doładowanie za 20 zł raz na jakiś czas, pomoże ktoś ????

Ja kupiłem ten zestaw na 12 miesięcy https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/tunery-satelitarne/nc-usluga-tnk-start-12-m-cy-z-dekoderem-2849 , na stronie nc+ jest za 199 zł. Jak połączysz z monoblackiem (konwerter) to dojdzie ci z astry eurosport 1 i sport 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD używki nie opłaca się szukać ani kupować za 200 PLN. W tej cenie mozna dostać zestaw naładowany na 12 miesięcy lub kupić starter smart HD i doładowywać co drugi miesiąc. Ładując SMART HD na cały rok wychodzi nam 15 PLN/mies. Więc taniej niż używane TNK HD "kanały bez opłat" a w dodatku jest więcej kanałów.

Doładowując NC+ na kartę co drugi miesiąc też będziesz miał kanały o które pytasz 20x6 = 180 PLN.

 

Wybór jest spory i należy do Ciebie.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo istnieją wersje, które mają po jednym doładowaniu rok ważności pakietu podstawowego. Więc jeśli wystarczają komuś tylko kanały podstawowe to taka oferta jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Nie do końca, bo istnieją wersje, które mają po jednym doładowaniu rok ważności pakietu podstawowego. Więc jeśli wystarczają komuś tylko kanały podstawowe to taka oferta jest lepsza.

To prawda, tylko te wersje używane kosztują średnio 200 PLN za używkę.

I to jest lepszy wybór tylko w przypadku jeśli ktoś zamierza korzystać z tego zestawu dłużej niż 12-14 miesięcy. 

W przeciwnym razie wychodzi to samo co smart HD lub nowy zestaw na kartę z dekoderem na 12 miesięcy za 199 PLN kupiony w sklepie.

Wystarczy policzyć wszystkie koszty. Trzeba liczyc całośc kosztów a nie tylko koszty doładowania. 

 

@madridista555

Bez doładowań i umów pozostaje Ci cyfrowa telewizja naziemna.

Zwykłą antenę podłaczasz do telewizora wyszukujesz kanały i masz ich około 26 w sumie. Wszystkie podstawowe. Od przyszłego roku wszystkie te kanały będą w jakości HD.

Nie ma doładowań, abonamentów, dekoderów. Sygnał z jednej anteny dzielisz na tyle telewizorów ile chcesz. 

TV Sat z polskimi podstawowymi kanałami to oferta prywatna, zawsze płatna w abonamencie, doładowaniu itp.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba wybrałem ten dekoder nc+ odnowiony, z pakietem Start na 12 miesięcy, tylko pytanie, czy warto brać te po 250 zł na Allegro odnowione, czy nowego szukać gdzieś w Media Markt? Czy to raczej bez różnicy i tak tam jest rok gwarancji?

PS: Lepsza jest mydelniczka, czy te kwadratowe nc+, czy TNK HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Robert03 napisał:

To prawda, tylko te wersje używane kosztują średnio 200 PLN za używkę.

I to jest lepszy wybór tylko w przypadku jeśli ktoś zamierza korzystać z tego zestawu dłużej niż 12-14 miesięcy. 

W przeciwnym razie wychodzi to samo co smart HD lub nowy zestaw na kartę z dekoderem na 12 miesięcy za 199 PLN kupiony w sklepie.

Wystarczy policzyć wszystkie koszty. Trzeba liczyc całośc kosztów a nie tylko koszty doładowania. 

 

@madridista555

Bez doładowań i umów pozostaje Ci cyfrowa telewizja naziemna.

Zwykłą antenę podłaczasz do telewizora wyszukujesz kanały i masz ich około 26 w sumie. Wszystkie podstawowe. Od przyszłego roku wszystkie te kanały będą w jakości HD.

Nie ma doładowań, abonamentów, dekoderów. Sygnał z jednej anteny dzielisz na tyle telewizorów ile chcesz. 

TV Sat z polskimi podstawowymi kanałami to oferta prywatna, zawsze płatna w abonamencie, doładowaniu itp.

Problem w tym, że muszę mieć te kanały z talerza bez montowania innej anteny. Tak to ja wiem, że za darmo można oglądać TVP 1 i te podstawowe, ale odpada montaż innej anteny niż talerz, dlatego szukałem tej mydelniczki, gdzie rok były te kanały za darmo, ale zwątpiłem, że znajdę taki dekoder na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - stuknijcie się w głupie łby i przestańcie pisać bzdury. Oferta TNK HD nie jest dostępna w żadnym sklepie. Są jedynie używki sprzed ok. 8 lat na rynku wtórnym. Dla ułatwienia dodam, że na olxie jest jeden, konia z rzędem kto go znajdzie. Reszta to szrot sprzedawany przez głupich sprzedających, którzy albo nie wiedzą co sprzedają za grubą kasę albo wiedzą co sprzedają i udają głupich. Dokładnie jak poziom komentarzy na tym forum. Piszecie bzdury typu, że są dostępne w tym sklepie. Tej oferty nie kupicie w żadnym sklepie.

TNK HD TO OFERTA Z ROCZNYM DOSTĘPEM DO OFERTY ZA 20 ZŁ.

Przestańcie pisać bzdety, douczcie się [beep]yki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...