Jump to content

madridista555

Users
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About madridista555

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, codziennie kanały tvn24 czy TVN do południa w słoneczne dni nie działają "brak sygnału", ustawienie anteny, większy talerz czy wgl da sie coś z tym zrobić, ostatnio wsumie jak był deszcz to wieczorem Eleveny też nie odbierały , co robić??
 2. Akurat w zleceniu przelewu nie podaje się miesięcy za które się płaci tylko na blankiecie w tytule jest jakiś numer, rozumiem że np jak zamiast 38 zł za dany miesiąc zapłace 380 zł z innymi danymi tzn numer konta itp jak w pierwszym rachunki , to po prostu saldo będzie u mnie na +342 zł i co miesiąc będzie sie ono zmniejszało ?
 3. WItam, jak zapłacić z góry za cały rok za Platforma C+ ? w strefa canal + jest kwota za dany miesiąc i nie można jej edytować .
 4. Ile płacisz za TV w upc ? I jakie sportowe kanały masz ?
 5. Noi takie otwarte okno to ja rozumiem, wkońcu promocja na poziomie i chyba nikt nie może na to narzekać
 6. NC+ Go można zarejstrowac max 4 urządzenia a jednocześnie na dwóch można coś oglądać, jak ta sprawa ma sie do canal+sport online ??tzn ile urządzeń i na ilu naraz można oglądać ?
 7. Ile macie godzin w nc+go ? Jeśli teoretycznie powinno być 3godziny miesięcznie to czy faktycznie po tych trzech godzinach zablokują dostęp do nc+go ?? Ps: nie moge się zarejestrować na canal+sport online, wyskakuje napis że nie jestem abonentem nc+ , jakieś pomysły??
 8. Chyba pójdę jutro do aps po umowę tylko sie zastanawiam czy tam wziąść tylko start i potem polowac na infolinii na jak najniższa cenę czy wszystko od razu jutro w aps załatwić, jak myślicie ? Na tel jak nie bede zadowolony to podziękuje i zadzwonie innym razem najwyżej może trafię na kogoś innego Załatwione, jakby kogoś interesował taki pakiet start + Canal+ Eleven 59,89 zł (pierwsze 3mce 19,99 mniej) W APS do tego mi sprzedał antene za 39 zł Za jakiś czas może wezmę Mistrzowska Piłkę za 20 zł
 9. Jak ci wyszło tyle? Start 20 Canal+ 25 Eleven 11,9 LM 20 + 5 za dekoder
 10. Ja potrzebuje Start+ canal+ eleven i LM, wyliczylem że wyjdzie mnie za coś takiego jakieś 77 zł + 5 zł/ miesięcznie za dekoder, myślicie że zamieszczę sie w tej kwocie?
 11. Mówicie że tylko nazwa sie zmieniła z nc+ na platforma canal+, nieprawda bo zmieniła sie też opłata za dekoder, było 2 zł a jest 5 zł/miesięcznie
×
×
 • Create New...