Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

A jak doładowywałeś ostatnio to pakiet na rok bez opłat został wydłużony czy do 31.X.2020 przedłuzony

 

Mam dwie karty:

Pierwszą (TNK HD) ładuję za 20zł mam na rok podstawowe kanały (następne załadowanie wrzesień 2020).

Druga to SMART HD załadowana za 180zł(czyli rok) do końca września 2020.

 

Dlatego we wrześniu zobaczę jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS - zwrotny: karta aktywowana z dostępem do 2020 -04 -20, plus regulamin świadczenia usługi daje taką datę. Operator nie zmienił regulaminu i puki co obowiązuje on obie strony. Gdyby go zmienił w trakcie świadczenia usługi i  nie dotrzymał umowy, domagał się będę zwrotu pieniędzy. Gdyż w chwili aktywacji karty zostałem wprowadzony w błąd co do długości pakietu bez opłat - wiedząc że będzie krótszy niż rok, nie aktywował bym usługi. Żeby, coś w kwestii  świadczenia usługi: TNK na kartę uległo zmianie, potrzebne jest jasne stanowisko operatora, a takiego nie ma.

 

 

Edytowane przez klakier7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do [beep]y, co ma call center do mojej umowy, niepisanej ale jednak umowy, to nie z nim ją zawarłem. Pomijając kompetencje niektórych osób tam pracujących, udzielających odpowiedzi z których można wysuwać różne teorie spiskowe - korporacyjny bełkot. Za długo pracowałem w takim [beep]ie, gdzie jechało się na niedomówieniach, by klientowi nie powiedzieć prawdy, jednocześnie go nie okłamując. Wierz mi, da się to zrobić - jednocześnie wywołując u niego niepokój co do jego starej umowy, by przedstawić mu tą najlepszą - tylko, że dla operatora.  Ja wpłaciłem pieniądze - operator zobowiązał się z chwilom ich pobrania, do świadczenia usługi zgodnie z regulaminem. Jeśli nie będzie świadczył tejże, musi zwrócić kasę. Bez zmiany regulaminu usługa działa tak jak działała, a jego zmiana w trakcie, musi skutkować zwrotem pieniędzy. Reszta, to teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się wściekać. Po prostu podałeś datę ważności pakietu bez opłat w taki sposób, jakbyś dostał takie info od operatora. Wystarczyło dodać "wg moich wyliczeń pbo będzie ważny do ..." i nie byłoby tej całej dyskusji. Jeszcze taka mała dygresja - w ofertach na kartę miesiąc jest liczony jako 31 dni, więc do daty, którą wyliczyłeś, musisz jeszcze dodać jakieś 7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak piszesz, ale w TNK HD po Domowym włączony zostaje automatycznie dwunastomiesięczny pakiet bez opłat. Żeby to zmienić operator musiał by zmienić regulamin, a o tej zmianie poinformować miesiąc wcześniej.

 

@maniek357

 

Masz całkowitą rację, co do tego, że trzeba dodać te dni, jak i do tego; że mnie poniosło. Mam ciężki dzień. Nie lubię  jak operatorów tv, czy innych, traktuje się jak bogów, a  nas jako tych co zawsze stoimy na przegranej pozycji. Operatorzy mogą się zdziwić jakie znaczenie zyskają oferty na kartę, gdy ze względu na sytuację gospodarczą zacznie się do nich odpływ abonentów . Nie powstrzymają ich pakiety sportowe, które muszą zostać przecenione - bańka praw sportowych pęknie. Ja od czasów Fryzjera i Wita Żelazko , postawiłem sobie za punk honoru, niepłacenie operatorom za pakiety premium sport, czego do dzisiaj się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@madridista555

Numer karty masz ?

Opłać dany pakiet i po sprawie.

Jeśli rzeczywiście jest to zestaw - dekoder i karta z oferty TNK HD / N na Kartę.

Najprościej będzie pewnie Domowy HD - 19,99 zł. Wpłać na konto bankowe przypisane do karty.

 

Najszybciej ale drożej przez alledrogo.

https://allegro.pl/oferta/doladowanie-tnk-smart-nnk-telewizja-na-karte-5-min-6430345688

 

W wiadomości dla sprzedającego podajesz cały numer karty.

W ciągu godziny dwóch masz kartę opłaconą - doładowaną.

Ustawić na TVP 1 HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...