Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, zefir napisał:

 Mam od 2010r. moduł z nHD na kartę.zapewniano mnie,że jeśli nie opłacę,to ...

Czy reklamować,( na jakiej podstawie ) ,czy dać sobie spokój.?

A kto cię zapewniał :?:

Osoba reprezentująca ITI, jakiś sprzedawca w sklepie albo może ktoś w Forum :?:

Jeśli to pierwsze - to reklamuj. W innym przypadku odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Burito napisał:

Piszę w imieniu swoim, bo jak sama nazwa mówi jest to "oferta na kartę", więc nie ma na "sztywno" zarejestrowanych danych użytkownika ....

Skoro dekodera jeszcze nie kupiłeś - to podejrzewam, że popełniasz jakieś wykroczenie, pisząc w imieniu innego posiadacza.

:lol2:

Poza tym, nazwa oferty nie jest w żaden sposób powiązana z faktycznym stanem prawnym (tj. domniemaniem nierejestrowania) - patrz przykład ofert operatorów GSM "na kartę".

;-)

6 godzin temu, Burito napisał:

Ale coś na rzeczy jest skoro już pomału wyłączają nieaktywne urządzenia do odbioru TNK HD.

 

Pewno właściciele doszli do wniosku, że im się biznes nie opłaca i likwidują. I nie pytaj o podstawę prawną, bo tam gdzie jest interes inwestorów zza granicy - tam zapisy polskiego prawa są zwyczajną fikcją. Na co są odpowiednio enigmatyczne zapisy w traktatach unijnych.

I zapewne nikt w Poland nie będzie się stawiał UE - czy tym bardziej kowbojom z USA - w obronie praw posiadaczy TNK.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś podpisał na niego abo to jasne jest że wyraził zgodę na migracje, da się inaczej ? Jest wtedy znany właściciel i wisi to w systemie.

Powrotnej migracji niema. Poza tym Polsat z prepiad robi to samo, dekoder jest twój ale karta jest własnością operatora, może a nią robić co chce.

Conax idzie ku likwidacji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LorDx napisał:

Polsat z prepiad robi to samo, dekoder jest twój ale karta jest własnością operatora, może a nią robić co chce.

Co robi to samo? Kończysz umowę sprzęt oddajesz czyli zarówno kartę jaki tuner/moduł, a jeżeli zakupiłeś sprzęt za gotówkę to jesteś jego właścicielem - mam tak z modułem CI. Dawno temu nabyłem taki wraz z kartą i owszem jest on w systemie operatora ale właścicielem zarówno modułu jak i karty jestem ja.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kiedyś dla mnie,to n na kartę w sd,to była najlepsza oferta ( w szczególności kanały sportowe.) Przy hd,już popsuli.Obecnie oferta nierozwijana,upada.Wszystko kiedyś się zaczyna i kończy. Najgorsze,że Ci wszyscy operatorzy nie potrafią utrzymać u siebie klienta.Dopiero jak go stracą,to wtedy znajdują promocje,aby wrócili.  Szkoda też,że stałych klientów traktują po macoszemu.czasemi należy odejśc,aby wrócić zyskając na pakiecie.I w koło to samo,byle się toczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, opensource napisał:

Co robi to samo? Kończysz umowę sprzęt oddajesz czyli zarówno kartę jaki tuner/moduł, a jeżeli zakupiłeś sprzęt za gotówkę to jesteś jego właścicielem - mam tak z modułem CI. Dawno temu nabyłem taki wraz z kartą i owszem jest on w systemie operatora ale właścicielem zarówno modułu jak i karty jestem ja.

Tu się mylisz karta nigdy nie była sprzedana,  przeniesienie własności/wykup dotyczy formalnie tylko dekodera/camu.

Bez karty jest bezużyteczny dlatego ja dodają gratis aby działał. Gratis nie znaczy że przeniesiono prawo własności, kartę masz tylko prawo użytkowania w dowolny sposób z zakupionym sprzętem.

to samo jest kartami bankowymi, gsm itd....,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zestaw który kupujesz, płacisz za niego, otrzymujesz dowód zakupu i staje się twoją własnością. Możesz go nawet wyrzucić na śmietnik jeśli chcesz. To tak jakbyś kupił rower, a koła byłyby własnością kogoś innego - absurd. W tnk nawet operator "udaje" że nie było karty i kasuje z systemu. ;) Przykłady masz powyżej.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Karta dekodująca – elektroniczna karta udostępniana przez Cyfrowy Dom Użytkownikowi, nie stanowiąca własności Użytkownika, która po jej należytym umieszczeniu w dekoderze lub innym urządzeniu dekodującym autoryzowanym przez Cyfrowy Dom oraz Aktywacji umożliwia Dostęp; Karta dekodująca sparowana jest z dekoderem lub innym urządzeniem dekodującym autoryzowanym przez Cyfrowy Dom.

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11) Karta dekodująca – elektroniczna karta ze zdefiniowanym systemem kodowania, udostępniana przez Dostawcę Abonentowi wraz z Ofertą SMART HD+ lub inna karta zaakceptowana przez Dostawcę do korzystania z Oferty SMART HD+, nie stanowiąca własności Abonenta, która po jej należytym umieszczeniu w dekoderze obsługującym dany system kodowania lub innym urządzeniu dekodującym obsługującym dany system kodowania autoryzowanym przez Dostawcę oraz Aktywacji Karty dekodującej umożliwia Dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, możecie mi podać kanały parowane z oferty Telewizji na kartę HD wchodzące w skład pakietu Domowego HD?

 

1. Travel Channel HD,

2. Eurosport 1 HD,

3. Vox Music TV,

4. ESKA Rock TV,

5. Polo TV HD,

6. Disney XD,

7. Home TV,

8. WP,

9. Metro HD,

10. Zoom TV,

11. Novelas+ HD.

 

Czy coś jeszcze ?

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito Tylko te kanały, które podałeś, są parowane.

 

Poniżej lista kanałów nieparowanych w pakiecie Domowy HD.

 

AXN HD

Canal+ Sport 5

Discovery Channel HD

Disney Channel HD

HGTV (HD)

Kino Polska HD

Polsat Music HD

TVN 24 BiS HD

TVN 24 HD

TVN Style HD

TVN Turbo HD

TVP Dokument HD

TVP Seriale

TVP Sport HD

 

Czy kanał Home TV jest dostępny promocyjnie w ofercie "Telewizja na kartę HD"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz do kanałów nieparowanych zaliczamy też pakiet 13 miesieczny,w tym pierwszy miesiąc płatny,oraz +12  miesięcy pakietu bez opłat i wtym pakiecie dostęp mamy dostęp do TVP1,TVP2,,TVN,TVN7,TTVPolsat,Polsat2,Super Polsat,,TV4,TV6,FokusTV,TVPuls,Puls2,StopklatkaSD,TVP3SD,TVP ROZRYWKASD,TVP HistoriaSD,TVP ABC SD,Polsat News2SD.Oferta spora za blisko 20zł

Kanały nieparowane to kanały przypisane do karty Conax gdzie w każdym niezależnym dekoderze wejściem CA oraz module nieprzepisanym do karty z wejściem do dekodera i telewizora z wejścia CI w dekoderze i telewizorze dając możliwość odbioru kanałów nieparowanych z podstawowych kanałów.Lecz jest blokada odtworzeń nagrań  w urządzeniach przenośnych brak edycji ich tworzenia.

Kanały parowanie to takie kanały gdzie tylko w przypisanym dekoderze i swoistym module CI+ z kartą można oglądać można oglądać kanały.Kanały są blokowane na samej karcie i niezależnym module.Kanały przypisanym modułem i niezależnym dekoderem dają możliwość nagrywania i odtwarzania edytowania na komputerze oraz urządzeniach przenośnych telefon ,laptop,tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy w skład "Pakietu bez Opłat" wchodzą następujące kanały: ?

 

1. TVP 1 HD,

2. TVP 2 HD,

3. TVP 3 Warszawa,

4. TVP Kultura HD,

5. TVP Historia,

6. TVP Rozrywka,

7. TVP ABC,

8. TVN HD,

9. TVN 7 HD,

10. TTV HD,

11. Polsat HD,

12. Polsat 2 HD,

13. Super Polsat HD,

14. Polsat News 2,

15. TV4 HD,

16. TV6 HD,

17. TV Puls HD,

18. Puls 2 HD,

19. Stopklatka TV,

20. Fokus TV HD.

 

PLUS kanały FTA NIEKODOWANE:

 

1. TVP Info HD,

2. Stars TV,

3. 4 Fun,

4. 4 Fun Kids,

5. 4 Fun Dance,

6. Eska TV Extra,

7. TVS,

8. Red Carpet TV HD,

9. Music Box Polska,

10. Antena,

11. Power TV,

12. Nuta TV,

13. Nuta Gold,

14. TVC Polska,

15. TVP Polonia,

16. Tele 5,

17. Polonia 1,

18. TV Okazje,

19. TBN Polska.

 

Czy coś jeszcze ? Przeoczyłem jakiś kanał ? Robię listę kanałów i chciałbym mieć w miarę aktualną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem się po swojej liście TNK HD z kartą TNK HD z pakietem Darmowym i nie zauważyłem żadnych "ekstrasów". Ale mogę potwierdzić że wszystkie powyższe kanały kodowane działają na karcie TNK HD w rocznym okresie darmowym.

 

Z tego co pamiętam, to w TNK HD (i pochodnych) nigdy nic ekstra nie działało, chyba, że była ogłoszona promocja. W Polsacie w Darmowym HD na okrągło coś ekstra świeci, a tu się pilnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...