Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc z perspektywy operatora czyli PC+

 

1. Elektro złom sprzedany - odpadają koszty utylizacji.

2. Utrzymanie konta bankowego ( subkonta ) przypisanego do karty przy tej ilości to groszowe sprawy.

3. Dać "Jasiowi" na zachętę na start+ ofertę za którą i tak zapłacił kupując "elektro złom" .

4. Jak będzie chciał doładować to wpadnie dodatkowa kasa. W prepaid oferta poszczególnych pakietów jest droższa niż w abonamencie.

5. Zawsze "Jasiu" może kupić następny "elektro złom" z ofertą na start.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, Max Taadjen napisał(a):

Znalazłem w śmietniku starą kartę TNK SD.

🗑️

 

Da się ją jakoś jeszcze użyć, czy zostawić tam, gdzie leżała ❓

 

Dzwoń pod numer 22 430 77 77 i poproś o migrację do oferty Smart HD. Ja niedawno zmigrowałem taką kartę z bardzo starej oferty, która pierwotnie nie zawierała kanału Polsat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.08.2023 o 14:20, blaugrana18 napisał(a):

Witam, jak w dekoderze 2850 zmienić by po każdym wyłączeniu z sieci nie szukał aktualizacji i ekranu startowego nie pokazywał tylko od razu program na którym oglądałem?

Tego się zmienić nie da. Po włączeniu do sieci większość dekoderów przeprowadza procesy aktywacji.

Pozostaje nie wyłączać go z sieci tylko pozostawiać na czuwaniu po wyłączeniu pilotem. Wtedy startuje od razu na kanale na którym został wyłączony - tak jak chcesz :-)

Poza tym dekodery tej serii to jedne z lepszych w kwestii obsługi i sposobu działania, trwałości i braku zawieszania się, jakie były dostarczane od operatorów w epoce telewizji cyfrowej i jakości HD.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, ola87 napisał(a):

Hej, jest jakaś oferta tv satelitarnej na kartę z kanałem Polsat news?

Wysłane z mojego RMX3085 przy użyciu Tapatalka
 

Jest ale na modułach, tunerach które są po zakończonej umowie. Sam taki posiadam ale na razie nie korzystam. Być może ktoś w twoim otoczeniu kiedyś miał abonament i sprzęt został więc może warto zapytać. Kanał ten jest w najtańszym pakiecie według cennika dla użytkowników na stronie operatora. Opłacasz tylko wtedy kiedy chcesz oglądać czyli na tej samej zasadzie co tv na kartę.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...