Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to miała być ciekawa stacja tematyczna w zamian za CSB TV to sieci kablowe miały by już jej ofertę zapraszającą do reemisji w danej sieci czy IPTV.

A tak nie jest, więc raczej nic ciekawego nie zobaczymy, szczególnie w niekodowanym przekazie satelitarnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy są [beep]ne, bo większość dobrych filmów nie można puszczać na przekazie niekodowanym, a żeby coś puścić nawet w 100% z dubbingiem trzeba słono za to zapłacić wytwórni filmowej.

Dobrą stacje FTA możemy sobie wybić z głowy, jedynie arabusy mają te przepisy gdzieś i mają niekodowane filmy angielskie z napisami arabskimi, ostatnio nawet tam dość dobry film obejrzałem.

 

Sam TV Puls niedługo zakoduje sygnał by mógł lepsze filmy puszczać, teraz satelita to nie wolność jak kiedyś gdy wszystkie stacje nadawały FTA to były piękne czasy bez arabskiego dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwykli użytkownicy FTA tego kanału nie zobaczą na swoje oczy? :-( kanał płatny? będziecie go tworzyli sami czy z jakimś partnerem-inwestorem?

Puki co bardzo interesujący news:

"Polcast Television nowym klientem Delegaty:

W lutym 2012 r. Spółka Polcast Television, producent kanałów telewizyjnych Tele5, Polonia 1 oraz CSB TV rozpoczęła współpracę z agencją Delegata specjalizującą się w obsłudze firm z branży mediów i telekomunikacji.

 

Na mocy podpisanej umowy Delegata będzie pełniła funkcję doradczą oraz pracowała nad projektami specjalnymi, w tym świadczyła usługi dystrybucyjne.

 

„Obecnie finalizujemy trzy nowe projekty kanałów telewizyjnych, które wkrótce przy wsparciu ze strony Delegaty, bedziemy mogli zaprezentować na rynku. Jako spółka działająca w branży od blisko dekady, zauważamy zmiany zachodzące na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku, mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy będziemy mogli dostarczyć wyjątkowe produkty wysokiej jakości i wzbogacić odbiorniki telewizyjne widzów o bardzo atrakcyjne pozycje” - mówi Robert Kosobucki, szef marketingu Polcast Television.

 

Obecnie Delegata reprezentuje : Eska TV, Polo TV, Red Light, Red light HD,Dorcel TV, Wedding TV, E!Entertainment, Fashion TV, Fashion TV HD, France 24, Mezzo, Mezzzo Live HD, MCM TOP, MCM POP, Telekomunikacja Kolejowa.

źródło:Mediafm.net"

 

źródło:

http://spam.org/index.php?option= ... &Itemid=86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie mowił ze to bedzie FTA :)

 

 

 

Śmiech na sali, jak stacja ma być kodowana, to ja się pytam dla kogo, przecież niby start zaplanowano na kwiecień, a dystrybucja kuleje....

Raczej już pojedyncze sieci kablowe mają jeszcze CSB TV (a to nie oznacza że gdy pojawi się nowy Twór to siec dalej będzie go miała w swojej ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze myślę. Moim zdaniem jak cyfra+ ma ten kanał oficjalnie w swoich pakietach,a tak wynika z informacji o kanałach w pakietach,to myślę że można będzie bez problemów rozwiązać umowy? Jeśli się mylę to proszę o sprowadzenie mnie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa jak zmienią ramówkę typu jakaś tam liga w piłce czy tenisie do tego dodadzą dość nowe filmy (oczywiście USaelskie :) bo inne w tym kraju ciężko się przyjmują), będziecie piać z zachwytu i jęczeć czego tego kanału nie ma w waszej platformie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nowy kanał będzie dostępny we wszystkich platformach, ponieważ CSB TV jest obecny na oficjalnej liście każdej z nich. Po prostu Polcast wprowadzi konkretne zmiany i zakoduje sygnał. Trzeba przyznać, że plany są dość ambitne i lepiej żeby coś z tego wyszło, bo już niejeden nadawca na takim czymś się przeliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie można bezpłatnie i bezkarnie zerwać umowę z cyfrą+ ponieważ CSB TV jest wymieniony w ofercie operatora.

Ale to będzie tylko zmiana nazwy, więc nie wydaje mi się aby to wystarczyło.

 

Odnośnie kodowania kanału. Jeśli będzie ciekawy, to w czym problem? Ważni są klienci platform cyfrowych oraz sieci kablowych. Tak było, jest i będzie, tym bardziej jeśli reemisja programu będzie płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol. Możliwe że nie można będzie tak jak napisałeś rozwiązać umowy, bo to tylko zmiana nazwy.

 

Na jakim według was transponderze będą nadawać? Ja obstawiam,że będzie to transponder po Dolby Buster,czyli ten na którym jest oficjalny przekaz TVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...