Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem ciekaw kto jest właścicielem CSB TV, bo teraz to jest wszystko nieźle pomieszane, z rana było dużo telezakupów znanych z Polonia 1 więc wnioskuję że może chodzić o Polcast. Ktoś musiał w końcu zapłacić za miejsce na tp. cyfry+ bo na pewno nie p. Artur Jabłoński dotychczasowy właściciel stacji skoro z Hot Birda zamilknęło Radio Kaszebe. Mam nadzieję że szybko się sprawa wyjaśni... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od wczoraj jakość obrazu jest już na poziomie 1.7 , 1.8 tak że jest nieźle. Od czoraj też zauważyłem już te sex telefony , widać ile wspólnego ma to CSB z poprzednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że przekaz radia będzie dalej kontynuowany nawet po świętach - Michale nie wiesz czy nowy nadawca CSB TV planuje coś zrobić z tą stacją od strony ramówki której oficjalnie praktycznie nie ma ? Chciałbym się też zapytać czy planują jakieś konto na Facebooku czy e-mail gdzie będzie można się dowiedzieć o planach stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie co dalej z CSB TV ??? Dzisiaj rano patrzę Disco Gospoda < czy jak tam się zwie ten program z disco Polo > i znów jest numer sms , prowadzący.Nie ma komunikatu o tym aby nie wysyłać smsów . To są nowe wydania ???

 

Telewizja z kaszub z Warszawy ??? Jakie sa Plany wobec CSB TV ??? Myślę że dawno ... ( jak w ogóle kiedyś ?)mieliśmy taką sytuację aby nie wiedziec tak do końca kto jest właścicielem stacji .

 

Sat Kureir mógłby "zbadać" bardzo zagadkową sprawę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No własnie co dalej z CSB TV ??? Dzisiaj rano patrzę Disco Gospoda < czy jak tam się zwie ten program z disco Polo > i znów jest numer sms , prowadzący.Nie ma komunikatu o tym aby nie wysyłać smsów . To są nowe wydania ???

 

To są stare wydania. Puszczają programy od początku nadawania CSB TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@michalx1974, tak, właśnie przed chwilą o tym napisałem w artykule ;) Wiesz, wszystko na to wskazuje, że wkradł się błąd w tekście jak pisano o nowym kanale rolniczym. Chodziło tak naprawdę o przenosiny TVR. W sumie to od początku coś mi tu nie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Występuje problem, kiedy wpisuję następujące parametry: Hotbird 9\10719\V\27500\5/6

Szukam ręcznie. Wyszukują się kanały: TTV i Mango 24.

 

U mnie na CSB ciemno, nie ma czy kanału czy co?

 

U mnie kanał działa - sprawdźcie instalację antenową może wiatr coś przestawił lub kable się przetarł - kiedyś także taki problem miałem i u mnie uszkodzony był kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...