Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co do jakości obrazu. Tak rugano na tym forum kanał Rodin TV, więc porównałem kanał CSBTV właśnie z ww. kanałem. Wychodzi na to, że Rodin TV przy CSBTV to kanał Full HD! Widocznie nie mają Kaszubi na tyle pieniędzy, aby zakupić na tyle pojemności satelitarnej (bitrate), aby jakość była w miarę wysoka! Bo to, co teraz widzę, to jest masakra kompletna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w Polsce są zbyt drogie utworzenie kanału oraz wynajęcie miejsca na satelicie, już nie wspomnę o ceny za koncesję. Dla przykładu wiele kanałów w Europie też nadaje i jakoś działają (Niemcy, Francja,Holandia, nawet w krajach byłej WNP jest wiele kanałów typowo lokalnych).

 

Inna sprawa jest że na programie wyłącznie lokalnym to ciężko utrzymać nawet jest za granicami naszego kraju. Dlatego oprócz lokalnego okna powinni sobie zakupić jakieś filmy(to jest kolejny koszt jaki telewizja musi ponieść) - wtedy mogli by lepszą cenę za blok reklamowy uzyskać, oraz teleshopping (niemieckie kanały tak nadają) lub pasmo z wróżkami, czy nocnymi telefonami (Polonia 1 tak nadaje i jakoś sobie radzi - może przez to że ma inwestora z zagranicy). Może jednak się uda im pozyskać inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSB TV nadaje FTA, co oznacza, że jest kierowany do wszystkich zainteresowanych. Jako kanał regionalny ma ograniczone możliwości, aby przekonać odbiorców, więc zmiana profilu na częściowo ogólny byłaby dobrym rozwiązaniem, ale to wymaga dużych inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widziałem pasmo tvmarket'u na antenie kanału CSB TV co może dobrze wróżyć na przyszłość. Widać że stacja chce zarabiać i się rozwijać z czego bardzo się cieszę. Zgadzam się niech zmienią format na bardziej ogólny. Nawet jeśli będzie to kosztem telezakupowym przez większość dnia w zamian za informacje lokalne i programy oraz muzykę. Coś w stylu Polonia 1 która b. dobrze sobie radzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w nocy pojawiły się seks telefony których jak do tej pory na CSB TV nie było, w tym momencie już je nadają :) sądzę że sprzedają czas Antenowy żeby zarobić na lepszy program w Radio gdyż ostatnio kilka pozycji zniknęło "Z rockowej półki" i "Folk Rock Cafe" chociaż może i TV się rozkręci póki co nadal istnieje a to już dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały idą z zapętlenia więc są częste powtórki, przecież dziennikarze nic nie nagrywają więc też CSB TV nie musi wydawać kasy, a sprzedając czas jeszcze zarabia na tym :) w miejscu CSB TV po 25 Grudnia pojawi się inny polski kanał o tematyce podobnej do TVR, póki co Radio również chyba zniknie z satelity info od Technika stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz o UTV skoro jeszcze nie wystartowało i nawet nie znasz jego ramówki? Trzeba być obiektywnym, a TVN w UTV sporo inwestuje by kanał miał swoją widownię i dobrą ramówkę. UTV nawet nie można porównywać do TVR czy CSB TV, po profil kanału jest zupełnie inny - informacyjno - społeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały idą z zapętlenia więc są częste powtórki, przecież dziennikarze nic nie nagrywają więc też CSB TV nie musi wydawać kasy, a sprzedając czas jeszcze zarabia na tym :) w miejscu CSB TV po 25 Grudnia pojawi się inny polski kanał o tematyce podobnej do TVR, póki co Radio również chyba zniknie z satelity info od Technika stacji :)

Radio by przynajmniej zostawili i zaproponowali platformową jako dodatek do umowy o kanał telewizyjny a nie od razu usuwali z satelity ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...