Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 stycznia złożyłem wypowiedzenie z powodu wyłączenia z oferty kanału Universal Channel HD. Poprzednią umowę zawarłem w dniu 13.07.2017 r. więc jestem jeszcze na 6-miesięcznym okresie darmowym i liczę, że go przedłużę :) rezygnując z jednego MR. Ale teraz wątpliwości:

Pani w salonie w Warszawie na Wileńskim stwierdziła, że czas na przyjęcie wypowiedzeń minął z końcem roku, na co mówię jej, że komunikat na stronie mają, że do końca stycznia br. a ona mówi, ze nie dostała takich wytycznych ale wypowiedzenie przyjmie i ktoś się będzie kontaktował po weryfikacji.

Pani stwierdziła, że wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanału z oferty realizuje się w 2 tygodnie a nie z końcem okresu rozliczeniowego (mam do 4 lutego)? Więc kiedy będę miał wyłączony dekoder i ile mam czasu na negocjacje? 2 tygodnie czy 4? Trochę mnie zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^

Heh właśnie dzwonił konsultant i wciskłał mi że umowa zawarta 13 lipca weszła w życie dopiero 4 sierpnia więc nie należy się wypowiedzenie. Ale zweryfikował to i przyznał mi rację.

Potwierdził też to, że rozwiązanie jest z końcem okresu rozliczeniowego a nie tak jak Pani w salonie mówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://satkurier.pl/news/168990/4-kanaly-polcastu-przerwaly-emisje-na-13e.html

Może być okazja do kolejnych darmowych miesięcy ? :P 

 

"8 marca br. z transpondera włoskiego operatora Telespazio nr 158 satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13,0°E) o częstotliwości 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK przerwana została emisja czterech stacji należących do Polcast Television: Polonia1, Tele5, Novela tv i Water Planet. (...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może to nie być takie pewne. Z informacji podanej w wątku dotyczącym tego kanału wynika, że Polsat News 2 jednak nie zakończy nadawania, a zmieni format. :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/1696-all-polsat-news-2/page-31?do=findComment&comment=1378646

Jeżeli tak się stanie to możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem może stanąć pod znakiem zapytania. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kanał telewizyjny BBC First z brytyjskimi serialami będzie dostępny w Polsce. Debiut uświetni polska premiera nagrodzonego nagrodą BAFTA serialu „Broken” z Seanem Beanem w roli głównej.

 

Nie wiem, co miał na myśli autor artykułu: Jakub Sulisz, ale nie brzmi to jak informacja o zmianie nazwy kanału w portfolio BBC, tylko jednego kanału zastąpienie innym, choć po części z podobnym repertuarem, ale na pewno nie tym samym.

 

Poszperałem troszkę w sieci i znalazłem na Wiki takie informacje:

 

BBC HD – brytyjski kanał telewizyjny spółki BBC, nadający w systemie high definition. Na antenie stacji emitowane są zarówno programy dokumentalne i popularnonaukowe, jak również programy rozrywkowe, filmy oraz seriale .
 
Założenie: 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BBC First – kanał telewizyjny należący do BBC Worldwide, komercyjnego skrzydła publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC.
 
Założenie: 2014

Ja obstawiam że to jednak nie rebranding

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...