Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie: Czy w Polsacie Cyfrowym w ICA pojawi się informacja o zarejestrowaniu wypowiedzenia czy muszę dzwonić do nich i pytać? 

 

Ponieważ Polsat zmodyfikował zakładkę na swojej stronie na beznadziejną to tak dla informacji daję linka to tego co mają w pełnej ofercie bo to dalej jest u nich na stronie tylko w miejscu, gdzie trudno to znaleźć:)

 

tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak składałeś w punkcie to z automatu jest odrazu w systemie widoczne twoje wypowiedzenie, jeśli poczta no to parę dni trzeba odczekać.

 

Niekoniecznie z automatu. Ja składałem w sobotę, wczoraj dzwoniłem do DUK i jeszcze nie było w systemie. Dzisiaj rano już było.

 

Jednak na razie nie ma dla mnie ofert z krótką umową i mam czekać na telefon od nich(trochę dziwna sytuacja, pierwszy raz mi się zdarza. Miał już ktoś tak?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest niegwarantowany w jego umowie i nie pozwolą mu na rezygnację bez ponoszenia kary. Reklamacja będzie negatywna. Wg mnie za błędną informację pewnie przeproszą i zaproponują jakąś rekompensatę w postaci gratisu czy coś podobnego.

 

A jeśli było to przedłużanie umowy czyli w czerwcu 2016 byl by to aneks? Przedłużanie umowy było telefoniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie z automatu. Ja składałem w sobotę, wczoraj dzwoniłem do DUK i jeszcze nie było w systemie. Dzisiaj rano już było.

 

Jednak na razie nie ma dla mnie ofert z krótką umową i mam czekać na telefon od nich(trochę dziwna sytuacja, pierwszy raz mi się zdarza. Miał już ktoś tak?)

Ja składałam wczoraj wypowiedzenie w punkcie Plusa. Dzisiaj sama zadzwoniłam do DUK i wypowiedzenie podobno nie dotarło.

Umówiłam się z konsultantem, że zadzwoni do mnie w czwartek. Może do czwartku to wypowiedzenie dotrze. Jak się w czwartek okaże, że wypowiedzenie do DUK nie dotarło, to zrobię dym w punkcie Plusa.

Poprzednio jak składałam wypowiedzenie w punkcie plusa, to po godzinie było już w DUK.

Edytowane przez stef63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam umowę od 11.27.2016. Czy jeśli mam Familijny Max HD, a w jego ramach możliwość elastycznego włączania i wyłączania FILM HD, to mogę wypowiedzieć umowę w związku z Universalem?

-pozdrawiam

Przy poprzednim usunięciu kanału miałem taką samą sytuację czyli możliwość elastycznego włącz/wyłącz. Wypowiedzenie legalne, uznane, umowa zakończona na jego podstawie bez kar. Z tym, że w tym okresie kiedy podpisałeś umowę kanał Universal Channel nie był gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...