Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Adrian96, CBS Europa awansuje na liście, ponieważ w końcu znajdzie się pomiędzy kanałami filmowo-serialowymi. CBS Reality poleci w dół na nowej liście, ponieważ cała sekcja ze kanałami lifestyle'owymi zostanie przesunięta bardziej w [beep]. I tylko dlatego. Za to upatrywałbym zakończenie nadawania kanałów AXN Spin, AXN White i AXN Black w Polsce w niedalekiej przyszłości, gdyż po zmianie w/w stacje znajdą się daleko na liście za kanałami zagranicznymi. Ponadto skoro obecnie te kanały są daleko na liście, a po zmianie w sierpniu listy nie znajdą się w filmowo-serialowej, to chyba odpowiedź na to jest jasna, jaka przyszłość szykuje się dla tych stacji.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Co do AXN-ów to nie jest wykluczone że będą zamknięte w Polsce (nie chodzi mi o główny AXN, tylko kanały tematyczne AXN). Ale dlaczego mówię o CBS Reality i dlaczego poleci w dól i zakończy prawdopodobnie nadawanie w Polsce ? Dwa kanały CBS już dawno zakończyły nadawanie w Polsce (CBS Drama i CBS Action) , w Wielkiej Brytanii to samo (CBS Justice i CBS Drama zakończyły nadawanie). To prawda CBS Reality dalej nadaje, ale spodziewano się zmiany na Reality.

A w Polsce kanały CBS nadają na odległych pozycjach. CBS Europa faktycznie awansuje i będzie na listach kanałów filmowo-serialowych, ale CBS Reality poleci w dół i dlatego podejrzewam że kanał podzieli los CBS Drama i CBS Action, czyli że prawdopodobnie zakończy nadawanie. Dlatego o tym piszę.

Edytowane przez Adrian96
Odpowiedź uzytkownikowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian96, myślę, że gdyby CBS Reality miał pójść do zamknięcia w Polsce, jak CBS Drama czy CBS Action, to by go nie podnosili całkiem niedawno do HD. Jednocześnie powtórzę się - CBS Reality poleci w dół na liście tylko dlatego, że cała sekcja kanałów lilestyle'owych zostanie mocno przesunięta w dół, a jak sam wiesz, to CBS Reality zaliczany jest właśnie do kanałów lifestyle'owych. Myślę, że gdyby były plany zamknięcia CBS Reality w Polsce, to poleciałby on na nowej liście za kanały zagraniczne, jak np. AXN Spin, AXN White i AXN Black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, CBS poszedł w dół bo grupa kanałów lifestyle poszła na dalsze pozycje jak już było wspomniane wyżej. Idąc Twoim rozumowaniem należy się też spodziewać zakończenia nadawania TVN Style i Turbo, bo te trafiły do tej samej sekcji na odległe pozycje spadając aż z 3 i 4 miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pablo21 napisał:

C+ wreszcie poszedł po rozum do głowy i zaczął promować własne kanały na liście...

Pomysł dobry tylko zamiast z kanału premium robić szmatławca powinni zamienić kanał CANAL+ 1, zupełnie dziś niepotrzebny, na powiedzmy CANAL+ Entry i dać go do najtańszego pakietu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare

W formie osobnej aplikacji za którą trzeba będzie prawdopodobnie płacić. Nie wiadomo tylko jeszcze ile. 

Cytat z SK

"Viaplay Group oraz CANAL+ Polska uzgodnili również warunki partnerstwa obejmującego dystrybucję w modelu direct-to-home (DTH), które umożliwi abonentom platformy satelitarnej CANAL+ posiadającym pakiet kanałów CANAL+ dostęp do serwisu streamingowego Viaplay."

https://satkurier.pl/news/219430/premier-league-nadal-w-canal-sublicencja-od-viaplay.html

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bloo411 napisał:

@meckbar, przecież takim kanałem, o którym piszesz jest Canal+ Family.

Wiem o tym. Tylko kiedy ja decydowałem się na tzw. paczkę Canal+ to ramówka była podobna do Canal+ Film. Teraz jaka jest każdy widzi. Gdyby zamiast degradować Canal+ Family do kanału pseudo premium wykorzystano do tego Canal+ 1 to byłby postęp.

Teraz płacę tyle samo, ale wartość paczki Canal+ zubożała...

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista kanałów - śmiałe posunięcie, może jakieś 3 lata za późno ale zawsze, odważne przesunięcie własnych kanałów na szczyt listy. Cieszę się jednak że mam własną.

Tym co zastanawiają się nad włączeniem Viaplay do oferty Canal+ odsyłam do artykułu: https://satkurier.pl/news/216976/startuje-viaplay-select.html

Za Total trzeba będzie dopłacić tylko ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...