Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zestawienie oferty nC+ pod kątem różnic pomiędzy pakietami:

 

 

 

COMFORT+

(70 kanałów w tym 17 HD + NatGeoHD)

39,00 zł

 

Premium: ---

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: FOX HD, AXN HD, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska

Sport: Eurosport HD, TVN Turbo HD, Orange Sport, TVP Sport, Polsat Play, Polsat Sport News

Dzieci: Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Polsat JimJam

Informacje: TVN 24 HD, TVP INFO, Polsat News, TVN CNBC, TVN Meteo, TTV, Superstacja

Kultura, Świat, Nauka: National Geographic HD, Discovery HD, TVP Kultura, TVP Historia, Religia TV

Rozrywka, Muzyka: TVN HD, TVP HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat HD, TVN 7 HD, TVN Style HD, MTV Live HD, BBC HD, BBC Entertaiment, Polsat 2, TV4, TV6, Polsat Cafe, VIVA, Crime & Investigation

 

 

UNIVERSE+

(+38 kanałów w tym +17 HD)

+20,00 zł (59,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: ---

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: FOX Life HD, MGM HD, Ale Kino+ HD, AXN Spin HD, Romance HD, Comedy Central, Comedy Central Family, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Filmbox, Blink

Sport: Eurosport 2 HD, nSport HD, ESPN America

Dzieci: MiniMini+ HD, TeleToon+ HD, Nicleodeon HD, CBeebies, BabyTV, Nick, Nick Jr

Informacje: -

Kultura, Świat, Nauka: Nation Geographic Wild HD, Animal Planet HD, BBC Knowledge HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Discovery Science, Discovery World, Discovery Historia

Rozrywka, Muzyka: Hyper+ HD, MTV, MTV Rocks, VH1, TLC, BBC LifeStyle, ID

 

 

 

CANAL+ SILVER

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (79,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

CANAL+ GOLD

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (99,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ Film HD, Canal+ Film 2 HD

VOD+: Seriale+

netVOD+: TVN Player, BabyTV, Poznaj, Smaczki, SPORT+

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

CANAL+ PLATINUM

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (119,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, nC+ GO

VOD+: Canal+ VOD, TVP Prapremiery

netVOD+: ---

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

ALL INCLUSIVE+

(+16 kanały w tym +10 HD)

+80,00 zł (199,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD , FilmBox HD , FightBox HD , Filmbox Extra , FilmBox Family , FilmBox Action , Hustler HD , Blue Hustler , Daring TV , RedLight HD , Cinemax HD , Cinemax 2 HD , History HD , Sundance HD , MULTIROOM

VOD+: Fun VOD, Picture BOX

netVOD+: HBO OD, Dzieci , Da Vinci , Kino Świat , Nationa Geographic HD , TVP Najlepsze , 18+

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

 

 

*(nie dubluje kanałów SD jeśli są w HD i pomijam FTA czy zagraniczne)

*(nie uwzględniam 2-miesięcznych prezentów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzwoniłem przed momentem do nc+ i dostałem taką propozycje Canal+silver za 64zł plus do tego sagema hd od cyfry i filmbox 6miesiecy za darmo i umowa na 12 miesięcy co szadzicie o takiej ofercie wydaje mi się że korzystna.Czekam na opinie Jeżeli pisze w złym dziale proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogięło ich totalnie. Z Sundance HD i History HD zrobili jakieś super hiper premium i wsadzili do najdroższej paczki dopiero. Idioci totalni. Chyba że coś źle patrzyłem, niestety dopiero z pracy wróciłem, więc nie jestem na bieżąco. W każdym razie coś czuję że wkrótce zaświeci u mnie słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwna jest oferta NC+. Ceny zaporowe wyraźnie wskazujące że nie interesuje ta platformowe pozyskanie nowego klienta. Ceny preferencyjne dla "migrantów" oznaczają jedynie utrzymanie swojej klienteli. Ta strategia wydaje mi się samobójcza szefowie NC+ chyba żyją w innym świecie - nie widza kompletnie że nadszedł kryzys a społeczeństwo ubożeje. Bardzo liczyłem na ciekawą ofertę NC+ gdyż z końcem marca żegnam się z moją kablówka i cóż chyba jednak CP. Nie interesuje mnie sport ale w miarę nowe porządne kino wiec z oferty NC+ pakiet albo Silver albo Gold (Cinemaxy i HBO sobie daruje bo obcinam koszty), Na kanałach Family jak rozumiem lakoniczny opis będą seriale i jakieś powtórki, a premiery i nowości dopiero na kanałach Film i Film2 - czyli Gold za 100zł????? No to spojrzałem na ofertę CP - pakiet maks za 90zł i dostaje HBO, CIENMAXY, FILMBOXY. Wybór wydaje się oczywisty - jedynie szkoda MGM I ALE Kino - reasumując nie wiem jakimi drogami chodzą plany i strategie menadżerów NC+ ale z mojego punktu widzenie ktoś tu dał ostro ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi stracili poczucie rzeczywistości i to ich zgubi. Chyba że szybciutko zmienią ceny. Solorz jak zobaczył ofertę to chyba mało nie umarł ze śmiechu.

Ale najlepsze jest to że przy tych drogich pakietach oni mają jeszcze czelność wyłudzać duże pieniądze za dekodery, w głowie się nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowej ofercie najwięcej zyskują abonenci dotychczasowej "n", w zasadzie wypadnie im kilka kanałów typu Wojna i Pokój, ESPN America. Dostaną Canal+ w miejsce nPremium. A abonentów byłej już Cyfry+ dotyka dość obfite ścięcie kanałów: znikają kanały CBS, Extreme Sports, muzyczny Trace, 13th Street, Travel Channel - i nie rozumiem tego, że na jednych dekoderach jedne kanały są dostępne a na innych nie. Wiem, że mnóstwo kanałów jest śmieciowych, ale litości - ceny w górę poszybowały, a fajerwerków brak. Poza tym całe to połączenie mi osobiście wygląda jakby to "n" wchłonęło Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ofertę NC+, oglądam i dalej nadziwić się nie mogę, jak można być takim [beep]lem, żeby zaproponować ludziom taką kpinę? Mają nas za stado baranów, czy jaka [beep]a? 200 zł za full pakiet, gdzie w porównaniu z ofertą full cyfry jest dużo drożej, niewiele doszło, a dużo zniknęło. Stać mnie na wydanie 200 zł, pewnie znałazłbym pieniądze na 300, ale nie w tym rzecz. Organicznie nie cierpię, jak ktoś próbuje ze mnie drwić. To nie kwestia pieniędzy, które się ma albo nie, ale kwestia tego czy pozwalasz kopać się w tyłek, czy nie. Kiedyś poszedłem kupić skarpetki, patrzę, a tam pary po 80-90 zł. Czy mogłem je kupić? Oczywiście, że mogłem. Wydałbym kilkaset złotych za kilka par i z głodu przez to bym nie umarł, ale do diabła dlaczego mam wydawać kilkakrotnie więcej za coś, co jest warte kilkakrotnie mniej? Tylko dlatego, że ktoś chce mnie potraktować, jak [beep]a? Oferta NC+ natychmiast wywołała u mnie skojarzenie z tymi skarpetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...