Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych brakujących chyba najbardziej boli mnie wyłączenie Trace. Najlepszy kanał muzyczny, jeden z tych, które swego czasu przekonały mnie do oferty C+. Ale cóż...

 

Oferta jest słaba, jeżeli w bieżącej cenie dostanę pakiet za 119 zł (a płacę 81) - wezmę. Jeżeli nie - podziękuję.

 

Ciekawa jest oferta nc + Go, ale.... moim zdaniem będzie jednak zbyt uboga w zakresie Live TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeden z najszczęśliwszych dni Prezesów CP- taki prezent od konkurencji przed świętami - :lol2: normalnie szok - sami chyba jeszcze nie doszli do siebie (zastanawiam się tylko kto faktycznie płaci pensyjkę precesowi nc+ - czy aby na pewno cyferka? :> ). Liczyłem na fajną ofertę dla obecnych abo cyfry (umowa z cyferką do kwietnia), ale jak to tak wygląda to wysyłam wypowiedzienie bo szkoda czasu ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytał ktoś czym są te szare narożniki przy kanałach? :shock::shock::shock:

 

EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, MTV LIVE HD, NICKELODEON HD, ARTE HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, DISNEY JUNIOR, BBC CBEEBIES, NICK, NICK JR, DISCOVERY HISTORIA, ANIMAL PLANET, MTV, MTVROCKS, VH1, (sporo tego)... otóż zapis w regulaminie mówi:

 

W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Czyli dziś są... a jutro...? :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No właśnie czy ktoś z Szanownych Forumowiczów posiada wiedzę i powód dla którego np. w nowej ofercie nc+ nie znalazł się, i raczej nie będzie, kanał TCM czy CN. Czyżby koniec umowy na nadawanie tych kanałów w nowej ofercie. Lub czy czy przerywany reklamami TCM w jakości SD nie pasuje do nowej ramówki, idei nc+. Pomijam inne kanały: czytam, że n-kowicze tracą ESPN America itd. itd. Czy jest na to jakaś rozsądna i wytłumaczalna odpowiedź?

 

P.S. Faktycznie jest ten kanał w ofercie nc+. Zasugerowałem się wcześniejszym wpisem DXmaniac z wczoraj, z godz. 21:29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że TCM i CN zostaną w ofercie NC+.Może chcą je wprowadzić w wersjach HD.To było by naprawdę dobre rozwiązanie.Jeżeli chodzi o ESPN America to jest w ofercie i to jest + chyba jedyny tej platformy.Ja nie wyobrażam sobie też żeby w ofercie nie było kanału Travel Channel :!::!::!: a tvn był na pozycji 1 w dekoderach.Co sądzą inni na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że układ kanałów jest zły. To prawda - wszystko chaotycznie poukładane, TVN na 1. miejscu. Osobiście uważam, że powinna być możliwość poukładania kanałów (po swojemu).

Druga sprawa to brak pewnych stacji. Kanały takie jak Travel Channel, Cartoon Network czy TCM powinny być i to w HD! Denerwuje mnie też brak stacji z paczki CBS (miałem nadzieję, że pojawi się CBS Europa). Tak czy inaczej, nie ma w Polsce do końca dobrej oferty programowej nigdzie (żeby mieć wszystko, trzeba kupić wszystko). Niemniej oferta nc+ bije na głowę wszystkie inne.

Brakuje mi jeszcze kanałów francuskich. Myślałem, że pojawią się w nowej platformie (np. niektóre z CANALSAT). Co sądzicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest szkoda kilku kanałów, które były w C+, a nie będzie ich w nc+. Musicie jednak wziąć pod uwagę fakt, że łącza się dwie platformy, których oferta jednak się różniła. Idealnie byłoby powiedzieć tak: zaoferujemy to co mieliśmy do tej pory, ale łącznie. Dla klienta byłoby to rozwiązanie idealne, ale jest coś takiego, jak koszty. Łopatologicznie rzecz biorąc producent danego kanału pobiera jakaś opłatę od dystrybutora (w tym przypadku nc+). Tak więc już z tego powodu taki łączny zestaw byłby jeszcze droższy. Ponadto dochodzi koszt dzierżawy transponderów na satelicie. Im więcej kanałów, tym drożej. Za to tez musi zapłacić klient. Wniosek jest prosty, część trzeba ciąć. A to, co zostanie wycięte zależy od operatora.

 

Co zrobić, biznes, to biznes. nam pozostaje mieć tylko nadzieję, że jednak odpływ klientów będzie niemały i że operator spokornieje. Tylko, znając realia, Polsat niedługo podniesie ceny, bo mu warunki rynkowe na to pozwolą i alternatywa może się zawęzić.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum ma 40 kanałów HD

All Inclusive ma 50 kanałów HD

A mi wychodzi, że pomiędzy jednym a drugim pakietem mamy różnicę 11 kanałów HD.

Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD , FilmBox HD , FightBox HD , Filmbox Extra , FilmBox Family , FilmBox Action , Hustler HD , Blue Hustler , Daring TV , RedLight HD , Cinemax HD , Cinemax 2 HD , History HD , Sundance HD

 

Gdzie błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko odnośnie opcji HBO, bo wg formularza zamówienia opcja ta kosztuje 30 zł.

hbo.jpg

a jak spojrzymy w regulamin świadczenia opcji dodatkowej HBO to ta opcja kosztuje niezależnie czy na okres terminowy czy nie 25zł.

hbo2.jpg

Wie ktoś może skąt ta rozbieżność ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...