Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliesice juz te rewelacja na ile wycenili sam pakiet canal+?? :P Od 40 przez 55 po 70 zl za full, ktory mozna dobrac nawet do najnizszego comforta :P Jak to tylko widze to prostu banan na twarzy, usmialem sie jak rys :D no nie powiem ucielli kwestie braku mozliwosci dobrania premium do najnizszego pakietu, tylko jaki to ma sens? Ja nie widze zadnego, nie mowiac ze wychodza z zalozenia ze skoro to jest polaczenie tresci c+npremium i wyszlo im 70zeta, ale czy pomysleli ze cala tresc ktora pozyskalo npremium jest efektem tego ze c+ utracil pewne prawa na rzecz tego drugiego, tylko ze ten pierwszy z tej racji cen jakos nie obnizal. Wiec ponowna integracja tego powinna sprawic ze to bedzie kosztowac jak wyjsciowy pierwozor, a nie 250% wiecej :P Wiecie to tylko sie mozna posmiac, brac na powaznie nie sposob :D nim po wypowiedzeniu umowa mi wygasnie i sie pozeganm widze bede mial sporo ubawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ NIE MOŻNA DOBIERAĆ DO PAKIETU COMFORT+ Ludzie, przeczytajcie regulamin Comfort+ i zrozumcie, że tam jest jak wół napisane, że abonent pakietu C+ nie ma możliwości wykupienia Opcji C+ Silver, Gold i Platinum, chyba, że warunki promocyjne mówią inaczej. A żaden regulamin promocji nie mówi o takiej możliwości, z wyjątkiem pakietu za 59zł, gdzie można dokupić opcje Silver (C+ Family i Family2) w promocyjnej cenie 20ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie oferty nC+ pod kątem różnic pomiędzy pakietami:

 

 

 

COMFORT+

(70 kanałów w tym 17 HD + NatGeoHD)

39,00 zł

 

Premium: ---

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: FOX HD, AXN HD, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska

Sport: Eurosport HD, TVN Turbo HD, Orange Sport, TVP Sport, Polsat Play, Polsat Sport News

Dzieci: Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Polsat JimJam

Informacje: TVN 24 HD, TVP INFO, Polsat News, TVN CNBC, TVN Meteo, TTV, Superstacja

Kultura, Świat, Nauka: National Geographic HD, Discovery HD, TVP Kultura, TVP Historia, Religia TV

Rozrywka, Muzyka: TVN HD, TVP HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat HD, TVN 7 HD, TVN Style HD, MTV Live HD, BBC HD, BBC Entertaiment, Polsat 2, TV4, TV6, Polsat Cafe, VIVA, Crime & Investigation

 

 

UNIVERSE+

(+38 kanałów w tym +17 HD)

+20,00 zł (59,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: ---

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: FOX Life HD, MGM HD, Ale Kino+ HD, AXN Spin HD, Romance HD, Comedy Central, Comedy Central Family, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Filmbox, Blink

Sport: Eurosport 2 HD, nSport HD, ESPN America

Dzieci: MiniMini+ HD, TeleToon+ HD, Nicleodeon HD, CBeebies, BabyTV, Nick, Nick Jr

Informacje: -

Kultura, Świat, Nauka: Nation Geographic Wild HD, Animal Planet HD, BBC Knowledge HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Discovery Science, Discovery World, Discovery Historia

Rozrywka, Muzyka: Hyper+ HD, MTV, MTV Rocks, VH1, TLC, BBC LifeStyle, ID

 

 

 

CANAL+ SILVER

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (79,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD

VOD+: ---

netVOD+: ---

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

CANAL+ GOLD

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (99,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ Film HD, Canal+ Film 2 HD

VOD+: Seriale+

netVOD+: TVN Player, BabyTV, Poznaj, Smaczki, SPORT+

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

CANAL+ PLATINUM

(+2 kanały w tym +2 HD)

+20,00 zł (119,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, nC+ GO

VOD+: Canal+ VOD, TVP Prapremiery

netVOD+: ---

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

ALL INCLUSIVE+

(+16 kanały w tym +10 HD)

+80,00 zł (199,00 zł)

 

dodatkowo:

 

Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD , FilmBox HD , FightBox HD , Filmbox Extra , FilmBox Family , FilmBox Action , Hustler HD , Blue Hustler , Daring TV , RedLight HD , Cinemax HD , Cinemax 2 HD , History HD , Sundance HD , MULTIROOM

VOD+: Fun VOD, Picture BOX

netVOD+: HBO OD, Dzieci , Da Vinci , Kino Świat , Nationa Geographic HD , TVP Najlepsze , 18+

Film: ---

Sport: ---

Dzieci: ---

Informacje: ---

Kultura, Świat, Nauka: ---

Rozrywka, Muzyka: ---

 

 

 

 

 

*(nie dubluje kanałów SD jeśli są w HD i pomijam FTA czy zagraniczne)

*(nie uwzględniam 2-miesięcznych prezentów)

 

 

Obecnie pakiety mają ceny promocyjne (w nawiasach ceny wg regulaminu):

COMFORT+ 39,00 (59,00)

UNIVERSE+ 59,00 (79,00)

CANAL+ SILVER 79,00 (119,00)

CANAL+ GOLD 99,00 (149,00)

CANAL+ PLATINUM 119,00 (179,00)

ALL INCLUSIVE+ 199,00 (299,00)

 

Opcje dodatkowe:

 

Canal+ Silver (Canal+ Family oraz Canal+ Family 2) 40,00 zł

 

Canal+ Gold (Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2) 55,00 zł

 

Canal+ Platinum (Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ oraz Canal+ Sport) 70,00 zł

 

HBO 25,00 zł

 

Filmbox 15,00 zł

 

Cinemax 15,00 zł

France 10,00 zł

 

Mezzo 5,00 zł

 

Sundance HD 2,99 zł

 

History HD 1,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ NIE MOŻNA DOBIERAĆ DO PAKIETU COMFORT+ Ludzie, przeczytajcie regulamin Comfort+ i zrozumcie, że tam jest jak wół napisane, że abonent pakietu C+ nie ma możliwości wykupienia Opcji C+ Silver, Gold i Platinum, chyba, że warunki promocyjne mówią inaczej. A żaden regulamin promocji nie mówi o takiej możliwości, z wyjątkiem pakietu za 59zł, gdzie można dokupić opcje Silver (C+ Family i Family2) w promocyjnej cenie 20ł

 

No to jestes nie na bieżąco, bo wedlug najnowszych doniesien wlasnie mozna, oczywiscie nie przez strone www, ale to jest opcja mozliwa, przynajmniej wedlug jednego serwisu medialnego ktory przytacza tez stosowne regi.

 

Obecnie pakiety mają ceny promocyjne (w nawiasach ceny wg regulaminu):

COMFORT+ 39,00 (59,00)

UNIVERSE+ 59,00 (79,00)

CANAL+ SILVER 79,00 (119,00)

CANAL+ GOLD 99,00 (149,00)

CANAL+ PLATINUM 119,00 (179,00)

ALL INCLUSIVE+ 199,00 (299,00)

Niezmierzone jest poczucie humoru nc+, fakt ze obecne ceny sa promocyjne i rzekomo te w nawiasie oddaja pelna wartosc pakietu mnie rozwala!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

UWAGA

Właśnie zostałem perfidnie oszukany migrując z n do NC+

Migrowałem wczoraj przez nr tel. nc+ czyli 22 220 00 00 i chciałem przestrzec forumowiczów przed oszustami ja mianowicie miałem rozmowę z panem M.Golda

I finałem rozmowy było pakiet PLATINUM + HBO i cena ostateczna rzekomo 99zł po niby rozmowie pana Golda z kierownikiem

I co się okazało włączono mi nie Platinum tylko pakiet Gold i nie za 99 tylko 109zł (po prostu zostałem oszukany) rozmowa była ok godz 17tej

Gdy się zorientowałem ok godziny 19tej zadzwoniłam na ten sam nr i się okazało że nie dość że nie ten pakiet to i nie ta cena jestem w szoku i zbulwersowany

rozmowa ma być przesłuchana i rozpatrzona w drodze reklamacji a do tej pory mam to na co zostałem oszukany

 

PS.Aby było śmieszniej przy rozmowie pytałem o przypadki że czasami czytałem na forum a takich oszustwach naprawdę nie wiem jak się ustrzec tego człowiek był pewny że wynegocjował ofertę a okazała się że został oszukany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

może się przesłyszałeś? może to nie pan Gold tylko jakiś inny pan zaproponował Ci pakiet Gold a ty to łyknąłeś bo pewnie Ci się ręce z wrażenia trzęsły, że jesteś jako jeden z pierwszych w nowej platformie, i nie docierało do końca do Ciebie co negocjujesz.. dopiero jak ochłonąłeś zauważyłeś niezgodność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się przesłyszałeś? może to nie pan Gold tylko jakiś inny pan zaproponował Ci pakiet Gold a ty to łyknąłeś bo pewnie Ci się ręce z wrażenia trzęsły, że jesteś jako jeden z pierwszych w nowej platformie, i nie docierało do końca do Ciebie co negocjujesz.. dopiero jak ochłonąłeś zauważyłeś niezgodność...

Ciekawe czy będziesz taki mądry jak to Ciebie zrobią w balona (człowiek wie że rozmowa jest nagrywana i zgadza się na określona oferte a okazuje się że został zrobiony w balona to jest po prostu zwykłe oszustwo i jeszcze trzeba to odkręcać)

PS.za pierwszym razem nie zapamiętałem jak nazywał się gość który mnie oszukał myślałem że nie takiej opcji skoro rozmowa jest nagrywana

takie dane sprawdził tylko w systemie 2 konsultant że to pan M.Golda jest podpisany przy aktywacji mojego pakietu nawet nie wiem jak ma na Imię ale ten 2 mówił że nie będzie raczej problemu z odsłuchaniem rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

nie no oczywiście jeżeli Cię oszukali to nieprzyjemna sprawa, chodziło mi o zbieżność nazwiska tego pana i pakietu jaki Ci ostatecznie przydzielili.. do tego emocje itd.. życzę Ci abyś to pozytywnie odkręcił.. czyli trzeba uważać na każde ich słowo.. do tego miałeś trochę pecha.. powodzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jestes nie na bieżąco, bo wedlug najnowszych doniesien wlasnie mozna, oczywiscie nie przez strone www, ale to jest opcja mozliwa, przynajmniej wedlug jednego serwisu medialnego ktory przytacza tez stosowne regi.

/quote]

 

To ja też przytoczę konkretne regulaminy:

Regulamin Comfort+

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

1. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

2. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

3. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

4. Abonent korzystający z Pakietu Comfort+ nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

 

Regulamin Universe+

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

1. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ SILVER chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

2. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ GOLD chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

3. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

4. Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

 

Warunki promocji stanowią, że jest możliwość dokupienia Opcji SILVER do pakietu Universe+ w promocyjnej cenie 20zł. Nic więcej.

Ten pewien portal podaje informacje o cenach opcji C+ które widnieją na stronach od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pakiety mają ceny promocyjne (w nawiasach ceny wg regulaminu):

COMFORT+ 39,00 (59,00)

UNIVERSE+ 59,00 (79,00)

CANAL+ SILVER 79,00 (119,00)

CANAL+ GOLD 99,00 (149,00)

CANAL+ PLATINUM 119,00 (179,00)

ALL INCLUSIVE+ 199,00 (299,00)

 

Czwartek, godz. 10:30, pojawia się oferta nc+.

C+Sport tylko w pakiecie za 119,00 zł. Cyrk , niedowierzanie, złość...

A tu się okazuje, że te bulwersujące 119,00 zł to i tak promocja, bo cena rzeczywista to 179,00 zł!!

Czyli nC+ sprawiła, że kopary opadły nam 2 razy. Najpierw gdy zobaczyliśmy 119,00 zł a później gdy zobaczyliśmy 179,00 zł.

Przypominam, że minimalna krajowa na rękę to ok. 1186 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no oczywiście jeżeli Cię oszukali to nieprzyjemna sprawa, chodziło mi o zbieżność nazwiska tego pana i pakietu jaki Ci ostatecznie przydzielili.. do tego emocje itd.. życzę Ci abyś to pozytywnie odkręcił.. czyli trzeba uważać na każde ich słowo.. do tego miałeś trochę pecha.. powodzenia..

Nic nie da Ci uważanie na ich słowa skoro dla mnie gośc mówił co innego a w systemie otworzył na co innego to od 2 konsultanta usłyszałem że oprócztego że nie Platinum tylko gold to nie 99zł tylko 109zł tak samo mógł sobie wpisać 129zł tylko że mnie ma niby wiązać umowa całkiem inna niż ta ,która to myślałem że wynegocjowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet (w nawiasie cena bez promocji):

Comfort+ 39 zł (59zł)

Universe+ 59 zł (79 zł)

Canal+ Silver 79 zł (109 zł)

Canal+ Gold 99 zł (129 zł)

Canal+ Platinum 119 zł (149 zł)

All Inclusive+ 199 zł (249 zł)

O czym ty bredzisz? Zobacz stronę http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus to gdzie masz te ceny bez promocji?

 

Widziałeś ulotki? Jak nie to idź do salonu i się przekonaj.

 

Ktoś podał cenę bez promocji canal+platinium 179 zł. Na ulotkach jest 149 zł, natomiast all inclusive+ 249 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki promocji stanowią, że jest możliwość dokupienia Opcji SILVER do pakietu Universe+ w promocyjnej cenie 20zł. Nic więcej.

Ten pewien portal podaje informacje o cenach opcji C+ które widnieją na stronach od wczoraj.

 

No wlasnie, fakt przytaczanych punktow oznacza tylko bajzel jaki tam panuje. Nie bardzo wiem co chcesz przez to udowodnic, szczerze to w czym probujesz na sile utwierdzic jest zapewne nieaktualne, gdyz przez fakt ktory sam przytaczasz ze to pojawilo sie dopiero wczoraj sprawia nieaktualnosc przytaczanych przez ciebie punktow regulaminu. Wiesz ktos kto by chcial dobrac ten full c+ za 70 do pakietu za 39, jesli rzeczywiscie to co piszesz jest prawda tylko chroni niezrownowazonych ludzi. Przez jest to watpliwe gdyz przeczy interesowi nc+. Dodatkowo przedstawiasz sytuacje jakby to byl jakis blad ktory narazilby interes nc+ a nie na odwrot. Szczerze to oni sie powinni godzic i calowac po rekach kogos kto by chcial nawet wziac tylko ten pakiet premium za 70, chocby bez zadnego abonamentu, a nie jeszcze jakies ograniczenia stwarzac ze nie mozna dobrac do pakietu za 39 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej podstawie przedstawiciele nc+ w punktach sprzedaży twierdzą że wcale nie jest drogo bo oferta znacznie bogatsza i teraz mamy 2 telewizje w jednej platformie. Tylko że znaczna większość kanałów była w obu platformach to raz a dwa to o interesujący mnie pakiet platinium gościu twierdzi że przecież dochodzi serie a, lm i le. Szkoda że zapomniał dodać że seria a było już i jak wycofali to abonament wcale nie zmalał więc w moim przypadku jak teraz płacę 66zł za c+kompakt hd z mr to w nc+ za platinium bym dopłacał drugie tyle mając jedynie lm i trochę kanałów hd + jakieś bajery. To jakaś koszmarna pomyłka ta oferta, szczególnie że miała być elastyczna a taka nie jest bo jak kogoś interesuje tylko sport to musi płacić kupe kasy za mase kanałów i bajerów mu niepotrzebnych. Na infolinii z tego co piszecie to dla niezadowolonych z drogiej ceny pakietu platinium a zdecydowanych na sport oferują tańsze pakiety polecając głównie kanał nsport zapominając że na nim będą jakieś ochłapy. Obawiam się że jak teraz streamy przeżywają oblężenie to za niedługo popadają serwery heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...