Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena 99 zł za Platynę jest wg mnie jak najbardziej uzasadniona.

Mamy paczkę 6 kanałów C+, są kanały sportowe, filmowe, bajki i to w dużej ilości.

 

Tylko dlaczego mam płacić za FOX, MGM, C+Film 1 i 2, BBC , AXN, Animal Planet, Romance itd skoro ja chce C+Sport nSport Eurosporty i kilka kanałów dla dzieci...

Aha, chyba już wiem w czym problem. Bo ja qrvva ma.ć "nie rozumiem oferty nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 99 zł za Platynę jest wg mnie jak najbardziej uzasadniona.

Mamy paczkę 6 kanałów C+, są kanały sportowe, filmowe, bajki i to w dużej ilości.

 

Tylko to uzasadnie nie ma pokrycia w faktach poza osobistymi odczuciami!!!! Wezmy pod uwage ze wywalili w sumie tuzin kanalow a czy jakies dolozyli?? Sztuki wynikajace raczej z dopasowania oferty ktorych zwyczajnie nie mogli juz wywalic bo to ich! Przed fuzja dla stalych abonentow taki standard kanalowy to byl dostepny za 44zl/mc. Czyli wychodzi ze za paczke canal licza sobie 55zl!!!!!!! Granda biorac pod uwahe ze przed fuzja c+ byl dla stalych abonentow gdzies po 25zl a npremium nawet za 10zl. Wiec nawet liczac inflacyjnie 40zl to juz swiat i ludzie, a oni 55z dla stalych abonentowl!! Sumaryczne 99zl przy takiej redukcji kanalow, gdzie polowa oferty jest niegwarantowana to GRANDA TOTALNIE NIEUZASADNIONA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam żeby oferta NC + była jaką rewelacyjna. Jest przeraźliwie słaba.

Ten, kto w swoim pijanym zwidzie to malował oderwał się od rzeczywistości.

 

Ja wiem, że jestem tylko obywatelem tego kraju i byc może nie rozumiem oferty ociekającej fajnością i tego całego nowego wymiaru rozrywki.

 

W dobie cyfryzacji i coraz szybszego internetu podnoszenie cen i zawężanie oferty jest samobójstwem.

Konkurencji może i za dużej nie ma. Jak będą tak robic to się pojawi.

 

ps. poczytajcie ostatniego Newsweeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie..widze ze lopata do glowy ladowac tez nic nie daje.

jeden z drugim nie zrozumie ze one sa niegwarantowane dlatego ze chca je wywalic tylko ze nie maja podpisanej dlugoletniej umowy jeszcze bo nie zdarzyli.

wiecie ile to roboty z kazdym nadawca osobno renegocjowac umowe??

sa te kanaly czy nie ? -są.

wiec o co biega?..znowu nie macie sie juz czego czepiac?

 

newsweek-przeciez tego pisma 90 % ludzi z tego forum nie mialo w zyciu w reku.

a co do Eksperta....od kiedy to stary partyjniak ktory iles tam lat siedzial w KRRiT jest jakims ekspertem??

śmiech na sali..

no ale kazdy ma takich ekspertow na jakich zasluguje..

ilosc abonentow platform sie juz rażąco nie zwiekszy...a wprost przeciwnie..PC straci abonetow bo ludzie malo wymagajacy sie przerzucą na DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buster ale po co mu tłumaczysz jak on tak tego nie rozumie.Wiadomo,że w każdej platformie są jakieś kanały niegwarantowane.Ale w nc+ jest ich zdecydowanie za dużo i patrząc na to do czego zarząd nc+ jest zdolny to możemy się po nich wszystkiego spodziewać.Teraz nawet abonenci mając Pace PVR nie moga ogladać wszystkich kanałów gwarantowanych za które płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 99 zł za Platynę jest wg mnie jak najbardziej uzasadniona.

Mamy paczkę 6 kanałów C+, są kanały sportowe, filmowe, bajki i to w dużej ilości.

 

Tylko dlaczego mam płacić za FOX, MGM, C+Film 1 i 2, BBC , AXN, Animal Planet, Romance itd skoro ja chce C+Sport nSport Eurosporty i kilka kanałów dla dzieci...

Aha, chyba już wiem w czym problem. Bo ja qrvva ma.ć "nie rozumiem oferty nc+"

Wiele kanałów dla dzieci jest niegwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonstruowanie oferty - nawet bardzo drogiej oferty jak w tym przypadku - z kanałami niegwarantowanymi świadczy o amatorszczyźnie zarządu NC+ a wcześniej N i C+.

Właśnie od tego jest zarząd firmy aby takie sprawy były porządnie załatwione wcześniej. Na razie upajają się swoją niesamowitością i przerzucają całe ryzyko na klienta - żywiciela.

Nawet tasiemiec dba o swojego żywiciela.

Wchodząc na rynek wszystko powinno byc wcześniej pozałatwiane.

 

A tu ZONK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - dlaczego odbiorca końcowy nc+ czyli abonent ma brać na siebie ryzyko, iż nie uda się operatorowi dogadać z nadawcą :?::!:

 

Na takiej zasadzie, to tak naprawdę nie wiemy co kupujemy oprócz nazwy pakietu oraz jego ceny :!: To tak jakbym u operatora komórkowego miał kupić jakiś abonament, a czy będzie 500 darmowych minut, czy też 0 nie miało większego znaczenia - ważne żebym zapłacił kwotę abonamentu :lol: To może doskonała usługa dla operatora, ale niezbyt dla klienta :lol2: Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię kupować kota w worku :!: Chcę świadomie decydować się na konkretny pakiet z konkretnymi kanałami za konkretną cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOTYCZY FOX HD, Pytanie do tych co zmigrowali: czy w umowach macie informację, o której pisze człowiek na "anty nc+: "a mój tato w umowie ma że FOX HD jest udostępniany na zasadach Rozdz. V ust. 1 regulaminu (czyli że nie jest gwarantowany). Ktoś coś wie? Mieliście podobną sytuację?" Bo w ofercie na stronie nc+ kanał nie jest opatrzony szarym trójkątem (co oczywiście o niczym nie świadczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to Król Julian ze świtą przygotowali już nowe oferty i trzeba przyznać, że naprawdę w końcu poszli po rozum do głowy ;)

 

http://biznes.onet.pl/nc-przeprasza-i-z ... rasa-detal

 

I uwaga ważna informacja

 

http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.p ... ount=10742

 

Jak widać ncplus chce jak najszybciej poprawić swój wizerunek bo to jednak podstawa w tym biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w zludzenia, zarys ofert taki samych jak wczesniej sprawia ze tylko mamia oczy bez rzeczywistej zmiany. Jak sami twierdza opcje hbo/cinemax/filmbox/mr sa DODATKOWE co przy cenach pakietow 39-119, ktore czym moga sie roznic od wczesniejszych??? Po staremu wersja light kanalow, full bez c+ no i wariant z c+ a dalej dodatki za ktore trzeba doplacac!! Wiec naprawde cieszylbym jesli sie pomyle ale szczerze watpie.

 

Zreszta co to zmienia modulu cam dalej nie beda w planach, wywalony universal/sci-fi ktore nawet ogladalem dalej ich nie bedzie, czy TCM ktore chcialem ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę ofert na oficjalnej stronie internetowej platformy nc+. Otóż można się dowiedzieć z niej m. in., że kanały Polsat Sport News, Orange Sport, Religia TV, Superstacja, TV6 są kanałami FTA i nie są objęte opłatą abonamentową. Tylko dlaczego na wymienionych kanałach dołączone jest szyfrowanie. Oczywiście Polsat HD nadal jest wymieniony jako część oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...