Jump to content

ironman

Users
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About ironman

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A mnie dywersyfikacja umowy-oferty, by mieć prawie wszystko poniżej 99 zł w tym nadal 2 dekodery z dyskami za 0 zł w najem i z MR za 0 zł.
 2. Więc powiedz od jakiego pakietu w tzw składaku mam pytać już telefonicznie DUK to ci odpowiem, jak będzie w moim przypadku z tą MP. A w symulacjach na koncie c+ nie ma składaków??? A dobieranie tam różnych opcji, nie jest składaniem sobie pakietów ????!!!!
 3. Sprawdziłem teraz i pokazuje u mnie już od Extra+ z Canal+ i wiadomo, w tych wyższych pakietach. O tym deku na Androidzie w temacie forum o tym urządzeniu. Tam rzucono taką informację. Jasne jeszcze wiele znaków ???? w tej kwestii.
 4. A wiesz, że zapytam na infolinii DUK o takiego składaka dla mnie. Jaki pakiet podstawowy bierzemy pod uwagę, niektórzy zaczynają od start+ inni comfort+? W mojejnsymulacji na stronie strefa.canalplus w ofercie mam MP za 0 zł. Rozumiem, że to się nie liczy;-)
 5. Mistrzowską Piłkę można mieć na pewno za 0 zł na całość umowy. Wszystko zależy jaki pakiet się wybiera. Z pewnością i np. HBO GO za 0 zł na całość umowy. Ja tam teraz za to HBO GO jeszcze płacę 5 zł. Z kolekcji nc+ go można też powalczyć obok Fox Play za 0 zł (standard ich oferty) paczkę Paramount Play VOD za 0 zł. Na pewno po wysłaniu wypowiedzenia ma się lepszą pozycję do negocjacji. Ci bardziej kumaci z DUK C+ też to forum czytają. Natomiast kolega Ircios wbił mi gwoździa by poczekać do marca na ew. umowy z dekoderem opartym o Androida.
 6. Chyba nadal zapchana, bo nie mogę wysłać wiadomości. Później proszę o kasację posta. Nie chcę zaśmiecać forum.
 7. Drodzy, W waszej ocenie, DUK C+ krakowski czy warszawski proponuje lepsze, korzystniejsze oferty? Numer do krakowskiego mam. Czy alternatywnie podacie do warszawskiego? Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...