Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie dziwi, bo za chwilę start Premier League więc oferta powinna być przygotowana. Ja Viaplay kupuje głównie pod europejskie puchary (polskie drużyny plus zawodnicy z Polski grający w zagranicznych zespołach). Zaś jeżeli chodzi o Canal+ zamierzam kupić ze względu ma mecze Lewandowskiego w La Liga na Canal+ Sport 1,2 lub 5 (Canal+ Sport 3 i 4 są w pakiecie Max Sport w Polsacie Box)

Edytowane przez darkranger1
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wielu narzeka, że Canal+ traci prawa sportowe. To fakt, że dziś oferta piłkarska Canal+ nie jest taka fajna jak w poprzednich latach. Ale też nie wszyscy są fanami sportu, by mieć wszystkie kanały sportowe.

 

Muszę przyznać, że Canal+ coraz częściej myśli o zmianach konsumpcji treści. Ja osobiście mam kablówkę, full pakiet, ale z powodu braku czasu coraz mniej oglądam telewizji "na żywo", a coraz częściej korzystam z serwisów VOD, głównie seriale, filmy, dokumenty. I muszę przyznać, że pakiet Entry+Superfilm z dostępem do ponad 80 kanałów w TV oraz do Canal+ Online, HBO Max, Netflixa (Full HD) i Playera bez reklam w cenie 85 zł to wcale nie taka zła oferta, jeśli komuś nie zależy na sporcie, a chce w dobrej cenie mieć dostęp do popularnych serwisów VOD.

 

Czasy się zmieniają. Kiedyś satelitę czy kablówkę wybierałeś dla kanałów TV. U siebie w dekoderze mam prawie 200 kanałów, a w weekend i tak korzystam z Netflixa, HBO czy Canal+ VOD. Bez reklam, i kiedy ja chcę. Dlatego teraz operatorzy coraz częście będą pośrednikami w sprzedaży dostępu do serwisów VOD. Z zobowiązaniem i w pakiecie mogą zaoferować lepsze ceny.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z innej strony - ostatnio chciałem zaproponować alternatywę komuś, kto korzysta z Vectry i płaci teraz ~160 zł za fulla z C+, HBO i Netflixem i nadal chce dużą ofertę tradycyjnej tv w tym PSP, którego brakuje w tej sieci (do tego ew. Viaplay z umową od operatora).

I patrząc na stronę sklepu internetowego PC+ z tymi ofertami gdzie albo są praktycznie gołe pakiety z dodatkami premium (i to tak "przemyślane" jak Entry + Sport gdzie nie ma nawet Eurosportu i Eleven 4), albo Optimum do którego nie można dobrać przy zamówieniu paczki C+ (ale już HBO tak), a ogółem 3/4 kanałów jest niegwarantowana + FTA/naziemne to można odnieść wrażenie jakby się zwijali z rynku ;).

Wiem oczywiście, że "spod lady" są inne oferty ale to nie 2000 rok, żeby ktoś chciał wydzwaniać, albo lazić do punktu po ofertę dla siebie... Nie wiem kto wpadł na takie obcięcie oferty na www.

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami odcinają się w ten sposób od klientów. Na stronie Polsatu, UPC, Vectry czy Orange nie ma żadnego problemu z wyborem pasującej oferty.

Na stronie PC+ też było ich pare miesięcy temu wystarczająco. Teraz są głównie te koszmarki entry nie wiadomo dla kogo.

Dobrze, że jeszcze "cena priv" nie dodali, byłoby w ogóle premium jak [beep]a ;).

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, utede napisał:

Ok, kanaly są- trzeba było zrestartować dekoder. 
@czerstwysmutne musisz mieć życie ze czepiasz się pojedynczych słówek skoro sens jest zachowany- No wiec nie samo viaplay a mecze Z viaplay na kanałach C+ 

Smutne to jest że pytasz sam nie wiesz o co. Serwisu nie ma i na razie nie będzie sa tylko pojedyńcze transmisje z niego w C+online. Pytałeś o Viaplay to odpowiedziałem nie ma bo ma być na jesieni.Prawdopodobnie będa oferować we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piterk10 napisał:

Swoją drogą, z końcem września mogliby wprowadzić viaplay na swoje dekodery 4K. Gdyby ta aplikacja działała tak jak obecnie te eventowe chanele to byłoby nieźle.

Zasze można sobie zainstalować samemu tam gdzie się ma możliwość. Viaplay jest nawet dostepny na smart tv LG z 2014 roku. Aplikacja ma niby być na dekoderze do października, ale czy będzie? Może tylko na nowych dekoderach. Wyciągnij sam wnioski tak jak jest z aplikacją HBO Max. 

 

Jeszcze tak może, być,  że aplikacją się pojawi,  a połowa nie wykupi Viaplay, bo za drogo będzie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też musiałem na chwilę wyłączyć dekoder, żeby transmisje wskoczyły.

Lepiej to wygląda niż bezpośrednio przez apkę  Viaplay (podobnie lepiej w Canal+ Online).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...