Jump to content

piterk10

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About piterk10

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Czy system Dolby Digital jest możliwy w tym dekoderze? Mam go podłączonego za pomocą HDMI do soundbara i nie mogę tego osiągnąć. Edit: Ok. Metodą prób i błędów okazuje się, że jest możliwy ale tylko przy podłączeniu przez optyka.
 2. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @ADUSIEK XPS 5 Niestety mój TV jest nonSmart 😃
 3. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Tak, chodziło mi o mediabox. Może dają za 0 zł ale przy przedłużaniu umowy. Ja już swoją niedawno przedłużyłem i w sumie potrzebny mi lepszy dekoder tylko na 5 miesięcy, przez które mam HBO go za darmo. Potem znowu wystarczyłby mi dotychczasowy Pace. Wiem, że można podłączyć kompa pod TV i w ten sposób korzystać z HBO Go ale w moim przypadku muszę trochę gimnastykować się z tym i chciałbym to uprościć.
 4. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Jeszcze jedno pytanie nt. wymian dekoderów. Czy można wymienić Pace na Mediaboxa, korzystać z niego kilka miesięcy, płacąc za jego wynajem, a następnie z powrotem wymienić Mediaboxa na Pace, wracając do stanu początkowego gdzie nie płacę za wynajem Pace?
 5. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Czy w ogóle można jeszcze wymienić Pace na Pace? Byłem dzisiaj w salonie NC+ i mogli tylko wymienić na mediabox, nawet turbobox-a nie mieli. Oczywiście oprócz tego mogli za większą dopłatą wymienić na 4k lub Wi-Fi boxa ale to mnie nie interesowało.
 6. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Czy istnieje możliwość wymiany w punkcie NC+ tego dekodera (Pace PVR) na inny nowszy, który obsługiwałby HBO Go i NC+Go? Chodzi mi o darmową wymianę, czy jeśli np. dekoder szwankuje to wymiana jest 1:1 i dadzą nowego Pace-a czy może coś innego?
 7. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Nie. Czy w ogóle jest coś dostępne przez niego po podłączeniu do internetu, jakieś usługi VOD czy coś w tym stylu?
 8. piterk10

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Czy na tym dekoderze jest możliwość korzystania z NC+Go lub HBO Go?
 9. Za 59,99 mam Comfort z C+ i do tego Mistrzowską Piłkę. Ja jestem bardzo zadowolony.
 10. Po dość długich negocjacjach kolejne przedłużenie o 24 miesiące. Do tej pory miałem Extra+ Canal+(6) + Eleven w cenie 84,40/mies. Zależało mi na zejściu do Comfort+, Mistrzowskiej Piłce i trochę lepszej cenie. Dziękuję za przydatne informacje zawarte w tym temacie.
 11. piterk10

  Eleven w Orange TV

  @redviking Dzięki o to mi chodziło. Będę brał Canal+ Prestige bo zależy mi na Canal+ i Mistrzowskiej Piłce. A tak właściwie to cena za Eleven jest 15 zł czy 15,90 zł bo w cenniku widzę cenę 15,90?
 12. piterk10

  Eleven w Orange TV

  Mam za wolne łącze więc mnie dotyczy odbiór przez satelitę. Czy opcję dodatkową do pakietu NC+ można również włączać/wyłączać czy to jest zobowiązanie do końca umowy?
 13. piterk10

  Eleven w Orange TV

  Czy można opcję dodatkową jak Eleven włączać/ wyłączać jak w NC+, gdzie w jednym miesiącu użytkownicy ją włączają, w drugim miesiącu wyłączają i wtedy mają pierwszy miesiąc za darmo a płacą tylko za drugi miesiąc? Dzięki temu średnio płacą niecałe 8 zł na miesiąc. Czy w Orange takie kombinacje nic nie dają?
 14. piterk10

  nc+ – opcje dodatkowe

  Po przeczytaniu kilkunastu ostatnich stron wychodzi na to, że za pomocą opcji włącz/ wyłącz 1) opcja Mistrzowska Piłka 15 zł/mies 2) opcja HBO 12,5 zł/mies. 3) opcja Eleven 7,95 zł/mies. Czy jest tak jak napisałem czy się gdzieś mylę? Druga sprawa, jak długo to już trwa, że pierwszy miesiąc jest zawsze darmowy po aktywacji opcji? Od zawsze tak już było na NC+, pytam bo nigdy nie dobierałem opcji dodatkowych? A pytam też dlatego, że w tabeli opłat widnieje coś takiego jak "opłata uzupełniająca". NC+ nie egzekwuje tego zapisu?
 15. Czy komuś z Was udało się do pakietu Comfort+ z Canal+ dostać Mistrzowską Piłkę za 0 zł? Czy jest to nierealne?
×