Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...nie łapię watku chłopie...co chcesz udowodnić> Jak ktoś lubi kragłe nie zachwyci się chudymi.... nie maluj się na takiego obiektywnego.

W domu też sa rózni odbiorcy: ja wolę Canal+, a żona HBO. Po co kombinować teorie wyższości.

Co innego jak ustalimy kryteria oceny: jak ktoś płaci za HBO - 0 zł, a za Canal+ 40 zł ... to nie trudno wywnioskować , która stacja mu bardzie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AleKino+ ma oczywiście dużo powtórek filmów polskich, ale są pokazywane głownie w nocy i rano. Są oczywiście obecne filmy komercyjne, czy durnowate jak seria "Straszny film". Ale zauważcie, że "Straszne filmy" leciały tylko w weekend majowy dla odmóżdżenia i dla "jaj". Teraz jak ktoś chce obejrzeć powtórki, to "Strasznych filmów" brak w repertuarze w najbliższych tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bat: To nie jest dyskusja o gustach czy np. ktos lubi komedie czy filmy akcji ale o poziomie repertuaru w C+ i HBO. Obydwie stacje pokazują głosne filmy kinowe i filmy niszowe. Oceniając jedną stacje pozytywnie za jakieś tam filmy nie mozna filmów o podobnym odbiorze/poziomie pomijać przy ocenie stacji konkurencyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że kwestia poziomu dla płacacych za paytv jest względna i oceniać ją można subiektywnie, przez gust właśnie. Może znajdziesz zrozumienie na forach wyspecjalizowanych, ale Twoje typy mogą trafiać w płot na tym.

Np. Stoker i Imagine to dla nas nudne filmy, więc o ich poziomie trudno wyrokować. To, ze Tobie się podobały to jeszcze nie wzorzec z Sewres. No chyba, ze jesteś w jury .

To, że niekiedy argumenty kuleją chyba nie dziwi. Każdy chwali to co ma, wyszukując usprawiedliwienia na to, że czegoś nie ma....albo narzeka na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ miałeś Imagine, Układ Zamknięty, Stoker. Nie jest to wina C+, że tych filmów nie oglądałeś. Gdyby były one w HBO to byś ten kanał zachwalał. Gdzie tu obiektywizm ?

Ukłąd Zamknięty obejrzałem na VOD za bodajże 6 zł w zeszłym roku, Imagine na DVD też w podobnym terminie (było w październiku z gazetą). I właśnie to jest problem z tymi premierami w Canal+ - filmy sporo po czasie, które zostały już wyeksploatowane i jeśli ktoś się kinem interesuje to musiał się mocno starać, żeby ich nie obejrzeć, stąd też moje rozważania o sensowności bulenia 60 zł na pakiety premium. A Ty wylatujesz z jakimś lubieniem Canal+, HBO itd, jakby to coś miało do rzeczy..

 

Nie ma filmów ambitnych w AK ? "Raj Wiara", "We mgle", "Dwa życia", "Zamach", "Czas nosorożca". To tylko kilka wybranych tytułow z kwietnia i maja. Pokaż mi takie nowości we wspomnianej Stopklatce.

To 10% emitowanych filmów. Większość ramówki zajmuje komercja jak w Polsacie Film czy wspomnianej właśnie Stopklatce (film Taxi nawet się pokrywa ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cidik, bat: Wy żyjecie w jakimś swoim własnym, alternatywnym świecie? Czy ktoś napisał tutaj coś złego o serialu "Borgen" (niezbyt mądrze przetłumaczonym na "Rząd")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można komuś obrzydzić film z gatunku Sci-Fi, to takim filmem jest "Intruz" pokazany wczoraj wieczorem w Canal+, jako premiera. Szkoda klawiatury na komentarz.

 

Podzielam w zupełności, jedna wielka żenada :lol2:

 

A dzisiejsza premiera w C+ jest do natychmiastowego zapomnienia.

 

Faktycznie rewelacyjny miesiąc nam się zapowiada :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się premiery na czerwiec w HBO i Cinemax. Polecam CUDOWNE TU I TERAZ, CHCE SIĘ ŻYĆ, FRUITVALE. Po za tym dużo filmów przeniesionych z innych stacji. Moi drodzy, stwierdzam, że 2014 to początek ostatecznego końca kanałów typu premium w "klasycznej" formie. Pewnie nie szczególnie zadowoleni są Ci którzy płacą za wszystkie kanały, bo płacą "podwójnie". Co raz częściej zdarzają się takie sytuacje.

 

PS. Sundance Channel wyemituje kilka filmów z tegorocznego festiwalu Sundance. Świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO na czerwiec słabiutko. Na szczęście z tej stacji można grzecznie zrezygnować i ponownie zaabonować jak zbierze się tam parę kąsków. Takie żenua jak Tysiąc słów czy To jest koniec... przybijają gwóźdź. No, ale gratisowemu "koniowi" w zęby zaglądać nie będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak lubicie "hejtować" HBO ? Ja mam taką zasadę , że jeśli film ma nieznany tytuł , to nie skreślam go od razu , a mam wrażenie , że to właśnie robicie pisząc np. "słaby miesiąc w HBO " itp . Uważam , że oceniać czy czerwiec w HBO był słaby należy dopiero w lipcu , jak obejrzy się conajmniej połowę premier w czerwcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie hejtują. Przecież to nie sprawi, że Ci którzy lubią filmy i seriale na HBO przestana je oglądać. To jest takie marudzenie dla marudzenia. Nie podoba mi się kanał to go nie oglądam, nie płacę za niego. I sprawa prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic: wczoraj obejrzałem dwa odcinki Doliny Krzemowej w HBO OD i jest świetna. Wiadomo, że ludzie, których śmieszą Kiepscy nie zrozumieją do końca klimatu, ale pozostałym polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż niektórzy nazywają mnie tu "fanbojem" Canal+, to teraz ich zaskoczę :). Po pierwsze już wcześniej chwaliłem serial Dolina krzemowa, po drugie uważam, że oferta filmowa HBO w czerwcu nie jest taka zła- oprócz świetnego Chce się żyć, jest jeszcze The Sapphires: Muzyka duszy, a także interesująco się zapowiadający serial Pozostawieni. Poza tym zgadzam się z @kolos 22, na konkretne oceny przyjdzie czas w lipcu, po dokładniejszym zapoznaniu się z czerwcową ofertą. Polecam również świetny film dokumentalny emitowany w HBO "Blackfish" o traktowaniu orek w parkach rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic: wczoraj obejrzałem dwa odcinki Doliny Krzemowej w HBO OD i jest świetna. Wiadomo, że ludzie, których śmieszą Kiepscy nie zrozumieją do końca klimatu, ale pozostałym polecam.

W Kiepskich to chociaż wiem z czego się śmieje. A z tego przymulacza, to nie wiadomo kiedy śmiać się a kiedy płakać. No, ale o gustach się nie dyskutuje. Tylko można niektórym współczuć wyboru. Sorry, nie mogłem się powstrzymać widząc to dziadostwo na ekranie :D

 

Niestety, nie mam teraz możliwości rezygnacji z HBO, ale nie mam też zamiaru płacić za denne seriale które wypełniają już chyba pół ramówki tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej współczuje ci ignorancji, bo tylu szpili ile tam wbija się w każdym odcinku w "typowych informatyków", rynek IT, "magnatów" biznesu itd to naprawdę trudno nie zauważyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...