Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonowanie/nie abonowanie HBO, to nie kwestia lenistwa, tylko monopolu nc+. W CP nie można być abonentem Canal+. A nawet gdyby był, to wcale nie jest pewne, czy byłbym abonentem canal +. Bo już w zasadzie nie ogarniam bogactwa oferty filmowej proponowane w 90% przez HBO/Cinemax. Kiedyś pisałem an tym forum, ze chcę Filmboxy w CP. I oto są. I oferta filmowa w zasadzie jest dla mnie wystarczająca. Bo, mimo że nie mam dostępu do oferty canal+, to i tak prędzej, czy później obejrzą(legalnie), to co te stacje oferują. Bo filmy te przejdą do oferty kanałów, które mam. A i tak, nie mam kiedy obejrzeć wszystkich filmów, do jakich mam dostęp, a mnie interesują,bo nie mam czasu. A ja na oglądanie tv poświęcam bardzo dużo czasu. Albo zwyczajnie mi się nie chce. Bo tego jest za dużo. Odczuwam zwyczajny przesyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coraz gorszej ofercie, to ja czytam kilka lat. O "bogactwie oferty" to całą ofertę CP miałem na myśli, co chyba łatwo było wydedukować. A w 90% to oglądam HBO/Cinemax, jeśli idzie o filmy. Ze wskazaniem na Cinemax. Nie ma lepszego kanału filmowego. Byłem abonentem canal+ i cudów nie było. Dla mnie oferta filmowa, w sensie liczby kanałów filmowych, jest satysfakcjonująca. Tego co mi puszczają nie mam kiedy obejrzeć. Kolejny raz nie obejrzałem King Konga na Cinemaxie. Chętnie zobaczyłbym "Mój brat Diabeł" Cinemax, Wielki Liberace: HBO. Kolejny raz Operację Argo, bo czemu nie. Nie oglądałem Kompanii Braci, a dziś ostatni odcinek HBO2. Obejrzałbym Teresa Desqueyroux na Cinemax 2, ale mi się nie chce. A na kanałach Comedy leci mój ulubiony sitcom Przyjaciele, a potem seks w wielkim mieście. No i kiedy ja mam to wszystko obejrzeć? A za oknem słońce, wiosna. A na HBO jutro Gra o Tron. Nie przepadam za serialami, ale ten mi się podoba(Dużo ładnych aktorek). A we wtorek na HBO 28 pokoi. Całkiem zgrabny dramacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym nie lubił HBO ale coraz częściej zerkam na Cinemax. Cinemax przez, niektórych tak wyszydzany.

Zauważam też, że za mało mówi o paczce Filmbox i kanałach pojedynczych filmowych, jak: TCM, MGM i inne. I niesłusznie.

Zaś odnośnie oferty filmowej Canal+ to zawsze stwierdzam, że mogłoby być lepiej.

Reasumując seriale nie są i nigdy nie będą wyznacznikiem poziomu ofert filmowych na kanałach, które się zowią kanałami filmowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki plus dla HBO za dzisiejsza megepremiere emitowana z oryginalnym audio i polskimi napisami

i nareszcie leci dobry film na HBO. Widziałem początek.... nagrywam .... seans jutro

@Bogdan425 ja nigdy nie szydziłem z cinemaxów tylko nie wiem dlaczego nie mogą one zapełnić ramówki Np.HBO 2 ? Co do canal+ i tego że seriale nie są żadnym wyznacznikiem zgadzam się z tobą w 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych filmów na HBO jest więcej. Tajemnica Westerplatte na przykład. Operacja Argo. Turyści.

Co do Cinemax. Nie wszystko z tego kanału idzie na HBO. Nie jestem tego pewny, ale Cinemaxy powstały, aby ominąć wyłączność na HBO w cyfrze +.

Dlaczego seriale nie są wyznacznikiem jakości? Przecież taki, a nie inny jest trend, że naród woli seriale. Inaczej by ich nie robiono w takiej ilości. To stricte filmowe kanały mają kłopoty, a nie serialowe nadające starocie "sprzed stu lat".

Dlaczego Cinemax ma być upchnięte w ramówce HBO 2? Canal+ ma Alekino. Więc dlaczego HBO ma nie mieć Cinemax? Cała paczka kosztuje raptem(HBO+ Cinemax) dwie dychy. Oczywiście w bardziej ekskluzywnych platformach tyle kosztuje samo HBO. No, ale tam mają lepsze HD.

W każdym razie ten canal+ chyba taki cudowny nie jest, skoro narzekacie Panowie, ze na HBO nic nie ma. No bo skoro takie bogactwo filmów, z takiego mnóstwa wytwórni, to po co jeszcze szukać innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu o lenistwie nie mówić. Wystarczy chcieć przejrzeć kilka stron wstecz. I wszystko wiesz.

Ale to zapewne skomplikowane. Dla Ciebie bardzo.

Czy Pan naprawdę nie dostrzega, że zdania są podzielone.Wiele postów pozytywnie ocenia ofertę HBO, Pan Bogdan Moderator tego nie widzi, czy nie chce widzieć. Wielu osobom nie podoba się oferta C+ ,wystarczy przejrzeć kilka stron wstecz i wszystko będzie Pan wiedział.Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi, a swoje wnioski najlepiej opierać na faktach i choćby minimalnie je uzasadnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Cinemax w kablówce ma napisy i wersje oryginalną, to platformy go kastrują.

Ta polityka zarówno platform jak i kablówek(np. Vectra nie jest w stanie zaoferować napisów na TVN HD!) jest oburzająca.

No popatrz. A ja dawno nie oglądałem tak dobrego polskiego filmu.

Wiele nagród dla najgorszego filmu roku oczywiście o niczym nie świadczy... To obejrzyj sobie Imagine, Obławę, Pokłosie, że o genialnej Róży nie wspomnę.

Nie to, żebym nie lubił HBO ale coraz częściej zerkam na Cinemax. Cinemax przez, niektórych tak wyszydzany.

Nie zauważyłem wyszydzania kanału Cinemax, co najwyżej polityki HBO, który zamiast pozycje z Cinemaxa wyświetlać na swojej antenie każe sobie dodatkowo płacić. I tu jest pies pogrzebany. Tu widać przewagę Canal+, który pozycje bardziej ambitne pokazuje na Ale kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś interesowało, dziś FilmBox pochwalił się ilością swoich abonentów płatnego premium - 1,76 mln osób (wzrost w przeciągu roku o 1,7 tys.). Dane na koniec marca 2014.

Szkoda, że HBO i Canal+ nie chwalą się ilością swoich widzów. Znalazłem tylko dane o HBO na rok 2006 (800 tys. osóB) oraz niedokładne dane Canal+ wypowiadane ustami Żuliana rok temu (ponad milion osób, w tym 250 tys. w kablówkach).

Czy jest gdzieś dokładniejszy raport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, że aż potrzebowałem dzisiejszego dnia by zobaczyć wcześniej zagapiony film. Film, który przez wszystkich jest krytykowany?! Że zgapiony, że odwzorowany, że to banał i, że to już było. Ja obejrzałem film z zaciekawieniem tamtych minionych czasów. Nie zobaczymy tam żółtych taksówek, bo to czas lat pięćdziesiątych. Fajnie odwzorowany klimatem i strojami owych czasów. Mnie ten film nie nudził i nie znudził. Wręcz przeciwnie. Film z zębem konserwatywnego społeczeństwa. Takiego jakiego nie znamy?! Dobrze, że produkuje się filmy, które nie wymagają w swoich scenach komputerowego retuszu. Julia Roberts jak zwykle charyzmatyczna. Dobrze zagrana rola. "Uśmiech Mony Lizy". Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem abonentem canal+ i cudów nie było.

Wiele nie tracisz. Króluje "ambitna" sieczka, wałkowane non stop polskie filmy, trochę francuskich oraz niektóre pozycje z Ale Kino+. Nic dziwnego, że wciskają to w pakietach.

 

Dlatego też przy przedłużaniu umowy spróbuję ugrać Cinemax. Jest tam co oglądać, aczkolwiek cena za 2 (czy nawet 1) kanały jest nieco zbyt wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dobry film na naszych kochanych kanałach "premium". Uciekinier(Mud) ze świetną rolą McConaugheya i młodziutkiego Sheridana. Klimat, zdjęcia i ciekawa historia powodują, że mamy do czynienia z naprawdę godnym polecenia dziełem. Emisja w Canal+, nie przegapcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję na "We mgle" Łoźnicy (Ale Kino). Byłem przekonany, że wyemituje to Canal+ ale jest inaczej, czyli tylko potwierdza się powyższy post Arkona. Z bardziej rozrywkowych pozycji, rezerwuję czas na "Stażystów" (Canal+).

Od dawna wyszukuję w sieci informacji o premierach w naszej TV (głównie premium), przede wszystkim po to, aby nie przegapić mało znanych, ale dobrych premier, także tych pominiętych przez dystrybucję kinową ( http://etienne08.wordpress.com )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę a zapomnę kiedy oglądałem dobry film. A może jakieś celującej projekcji premierowej ja nie dostrzegam? Pomożecie?

Niestety majowy repertuar nas nie rozpieszcza, ale jeszcze raz zarekomenduję Uciekiniera, a także Pozycja dziecka na Canal+.

HBO niestety niczym ciekawym mnie nie uraczył, Elizjum to dla mnie duże rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...