Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dziwne , bo myślałem , że emisja "Strasznego Filmu 5 " będzie na HBO , a tu zonk , bo będzie na Canal+. Czemu tak jest ? "Straszny Film 4" był na HBO.

Nie jestem pewien, bo nie chce mi się sprawdzać, ale może zmienił się dystrybutor. Dodam tylko, że pierwsze trzy części są emitowane obecnie na Ale Kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić " Olimp w ogniu" na c+. Tytuł dla mnie odstraszający a film na prawdę dobry.

Za Twoją namową wczoraj poświęciłem czas aż do pierwszej w nocy, by obejrzeć właśnie ten film. Film o tematyce jakich wiele... Akurat filmy o terrorystach to nie moja bajka. I nie wiem ile tam było filmu a ile efektów specjalnych. Film, na którym się nie myśli tylko ogląda. I jako widowisko sprawdza się doskonale.

Dużo łububu. Dla wielbicieli tego gatunku.

Film, o którym szybko się zapomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień to kolejny beznadziejny filmowo miesiąc w HBO, znowu nie było żadnego godnego uwagi filmu. Teraz pewnie narażę się wielu, ale uważany przez niektórych(szczególnie na filmwebie) za najlepszy serial wszech czasów "Gra o tron" jest coraz słabszy. Niestety Martin to nie Tolkien, a za kamerą nie ma Petera Jacksona. Za to Canal+ zaskoczył mnie pozytywnie serialem Peaky Blinders, już nie wspominając o emisji całego sezonu House of Cards na Ale Kino. Z seriali HBO ciekawie zapowiada się tylko Dolina Krzemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przeczuwam, że HBO ożywi się dopiero na sierpień bądź wrzesień. Wtedy mniej więcej będą chcieli wyemitować hity Warnera i Disneya tj. Człowiek ze stali, Pacific Rim, Wielki Gatsby, Thor 2 czy Kraina Lodu (a Grawitację widziałbym w ramówce na grudzień). Tak sugerowałem, bo widać, z jakim opóźnieniem w porównaniu z premierą kinową pojawiają się w HBO filmy poszczególnych hollywoodzkich gigantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień to kolejny beznadziejny filmowo miesiąc w HBO, znowu nie było żadnego godnego uwagi filmu.

To samo można powiedzieć o Twoim jedynym " słusznym" i "wyjątkowym" Canale+ :D

A krytyka kolejnego sezonu Gry o Tron emitowanym obecnie w HBO , to już zakrawa na jawną kpinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja bedzie jednym z wielu nic nie znaczacych filmow, jesli zostanie wyemitowana w 2D. Tam efekty byly robione pod Imax 3D a nie z mysla o zwyklej emisji. To moje zdanie, nikt nie musi sie z nim zgodzic

W pełni się z nim zgadzam, to jeden z niewielu filmów(obok Avatara), który fantastycznie wykorzystał technologię 3D. Oglądany w tv będzie jednym z wielu podobnych filmów, pozbawionym najważniejszych zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o Twoim jedynym " słusznym" i "wyjątkowym" Canale+ :D

Tak się składa, że kwiecień w Canal+ był naprawdę świetny. Masa tytułów wartych obejrzenia, od grudnia zdecydowanie najlepszy miesiąc w C+.

Niektórzy nie są w stanie przyznać, że Canal+ emituje ostatnio naprawdę dobre filmy. Emitowana w HBO Tajemnica Westerplatte jest arcydziełem godnym polecenia, a podobny poziomem film Bitwa pod Wiedniem to syf, bo leci na Canal+. To się nazywa obiektywizm. Świetny polski film Imagine nie jest zauważany, bo to Canal+, ale zapowiadana emisja filmu Chce się żyć na HBO to wielkie wydarzenie :).

A już krytyka pod adresem Gry o tron jest przesadą. Od kilkunastu lat abonuję Canal+ i HBO, więc mam prawo mieć swoje zdanie na temat oferty tych kanałów. WEDŁUG MNIE coraz mniej ciekawych filmów jest w HBO(tym bardziej bezsensowne jest utrzymywanie Cinemaxa), w odróżnieniu od Canal+(i Ale Kino+). Najdziwniejsze jest to, że obrońcy oferty HBO nie są w stanie wymienić tych niby świetnych premier kwietnia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu nie obejrzałem nic na Canal+. Na HBO nagrałem Żądze bankiera. Lada chwila po prostu z tych kanałów zrezygnuje, HBO będę kupował jak zainteresuje mnie jakiś serial, Canal+ nie emituje nic wartego uwagi, czego wcześniej bym nie zobaczył.

 

Obejrzałem za to film Ona w kinie, a na VOD Piątą władzę i Blue Jasmine. Kiedy te filmy na "kanałach premium"?

 

Co do Ale Kino to dopiero pojechałeś.. House of Cards co prawda w jakości DIVX, no ale jest.. a poza tym? Scary Movie, Czlowiek gapił się na kozy, Wtorek, Taxi, Słodki-Gorzki, Z archiwum X itd.. Kiedyś były tam filmy ambitne, teraz robi się z tego drugi Polsat Film + Filmbox, mam wrażenie, że nawet darmowa Stopklatka ma lepszy dobór filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład Ale Kino dałem dla przeciwwagi dodatkowo płatnemu Cinemaxowi. Nie jest to miejsce dla wymieniania premier tego niezwykle ciekawego kanału. Natomiast ja w Canal+ w kwietniu mogę polecić Imagine, Stoker, Grupa Wschód, Reguła milczenia, Układ zamknięty i wiele innych ciekawych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu nie obejrzałem nic na Canal+. Na HBO nagrałem Żądze bankiera.

 

W C+ miałeś Imagine, Układ Zamknięty, Stoker. Nie jest to wina C+, że tych filmów nie oglądałeś. Gdyby były one w HBO to byś ten kanał zachwalał. Gdzie tu obiektywizm ?

 

Co do Ale Kino to dopiero pojechałeś.. House of Cards co prawda w jakości DIVX, no ale jest.. a poza tym? (...) Kiedyś były tam filmy ambitne, teraz robi się z tego drugi Polsat Film + Filmbox, mam wrażenie, że nawet darmowa Stopklatka ma lepszy dobór filmów.

 

House of Card był w jakości HD, wprawdzie dopiero gdzieś od połowy sezonu ale był. Do tego masz rewelacyjny serial "Rząd", duzo lepszy od wielu zachwalanych seriali HBO. No ale to serial duński więc przegrywa z gorszymi seriali amerykańskimi pod względem geograficznym (bardzo dobre kryterium w ocenie filmów, nie ma co)

 

Nie ma filmów ambitnych w AK ? "Raj Wiara", "We mgle", "Dwa życia", "Zamach", "Czas nosorożca". To tylko kilka wybranych tytułow z kwietnia i maja. Pokaż mi takie nowości we wspomnianej Stopklatce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...