Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zdaje, że nawet czeskie i słowackie kanały dostępne w DVB-T mają coraz to większą przewagę nad Canal+ i HBO, jeżeli chodzi o premiery hollywoodzkich filmów. Czyż nie wydaje się Wam dziwne, że słowacki JOJ pokazał Olimp w ogniu już w styczniu, czeska Nova wyemituje ten film już 22 marca o 22:20, a na emisję w Canal+ będziemy musieli odtąd jeszcze kolejnych kilka tygodni czekać? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszę ostatni raz - gdyby oferta HBO była bogatsza zasługiwałaby na określenie premium a to że czasem wyemitują dobry film to obiektywne stwierdzenie. Teraz nie jest wart swojej ceny. Pozdrawiam.

Kwestia indywidualna. Jak dla mnie wart swojej ceny, ale mogliby w tym dać też HBO GO :D.

 

PS. Jakbyś miał ochotę popisać o filmach byłoby lepiej. Nie serialach:)

Przykro mi.

 

PS2. W C+ już polecam Władzę, Układ Zamknięty, Między wierszami, zobaczyłbym Infiltratora i Regułę milczenia (The Company You Keep). Jak wypada przy tym HBO?

Układ Zamknięty obejrzę i chyba wszystko. Nie dlatego że filmów nie lubię. Po prostu wiele filmów mam obejrzanych wcześniej z blu-ray. W HBO natomiast cotygodniowe spotkania z Game of Thrones, której nigdzie indziej wcześniej nie obejrzę. A i pewnie jakiś film też się trafi.

 

Jakbyś jednak skusił się na skomentowanie jakiś filmów to dołączę się. Miłego seansu Gry o Tron:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w danym dniu zaglądam do TO & OWO i widzę na pół strony hity na niszowych kanałach, to od razu wiem, że na tych z premium nic nie ma. I, że taki stan trwa i trwa :woot:

Natomiast śmieszność w kanałach Filmbox polega na tym, że jednego dnia o tej samej godzinie na dwóch różnych kanałach pokazują ten sam film w dodatku wyartykułowany, jako premierowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że film Wiecznie żywy(Canal+) okaże się tak ciekawym dziełem. Dopiero nazwisko reżysera i scenarzysty Levine'a autora takich filmów jak Pół na pół i The Wackness wyjaśniło sprawę. Warm bodies można określić jako wariację na temat Romeo i Julii w scenerii, jakże modnych ostatnio, zombiaków.

Marzec w Canal+ jest całkiem udany- Nędznicy, Dzień kobiet, Poradnik pozytywnego myślenia, Wiecznie żywy i znakomite Polowanie. Mimo wielu narzekań na ofertę filmową Canal+, ja jestem zadowolony. Niestety nie trafiłem w marcu (jeszcze?) na dobry film w HBO. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w najbliższych dniach,warte obejrzenia i ewentualnie zapisu, gdy abonent nie ma HBO OD i HBO GO

JEŹDZIEC ZNIKĄD (THE LONE RANGER (2013)) western, USA 2013

premiera: 30.03.2014 godz. 20:10

PROFIL ZABÓJCY (PROFILE FOR MURDER (2013)) thriller, Kanada 2013 - powtórzenie: 24.03.2014 godz. 03:05

AUTOSTRADA (MOTORWAY) film akcji, Hongkong 2012 - powtórzenie: 28.03.2014 godz. 04:30

ŻĄDZA BANKIERA (CAPITAL (2012)) dramat, Francja 2012

premiera: 06.04.2014 godz. 20:10

TAJEMNICA WESTERPLATTE

premiera: 13.04.2014 godz. 20:10

CALL GIRL (CALL GIRL (2012)) dramat, Szwecja 2012

premiera: 08.04.2014 godz. 22:20

PIĘKNE DNI (LES BEAUX JOURS (AKA. BRIGHT DAYS AHEAD)) melodramat, Francja 2013

premiera: 10.04.2014 godz. 20:10

W NIEZNANE (ON MY WAY (AKA. ELLE S’EN VA)) dramat, Francja 2013

premiera: 24.04.2014 godz. 20:10

KARTEL (DRUG WAR) film akcji, Chin./Hong. 2012

premiera: 25.04.2014 godz. 22:00

WALKA O DOM (4CLOSED (AKA. FORECLOSED)) thriller, USA 2013

premiera: 11.04.2014 godz. 20:30

PRAWO HANNAH (HANNAH’S LAW) western, USA/Kan. 2012

premiera: 17.04.2014 godz. 20:10

BEZ HAMULCÓW (PREMIUM RUSH) film akcji, USA 2012

premiera: 18.04.2014 godz. 20:25

PRAWIE IDEALNY (ALMOST PERFECT) komedia, Dania 2012

premiera: 22.04.2014 godz. 18:25

Oczywiście :

GRA O TRON IV (GAME OF THRONES IV) serial obyczajowy, USA/W.Bryt. 2014, wyk. Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Charles Dance

premiera: 07.04.2014 emisja w poniedziałki, godz. 22:00 (10 odc.)

JAK ZDRÓWKO?, (GETTING ON) serial komediowy, USA 2013

premiera: emisja w poniedziałki godz. 23:30 (6 odc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Na głębinie" jest tak skromny, jak skromne jest kino na Canal+

Może skromny, ale ma bardzo dobre recenzje http://www.rottentomatoes.com/m/the_deep_2013/.

Ja już pisałem o filmach, które MOIM ZDANIEM warto obejrzeć na Canal+. Problem polega na tym, że krytycy oferty filmowej nie mają żadnych argumentów, a niestety oferta FILMOWA HBO w marcu(i nie tylko) jest żenująca. Sam fakt, że jednym z niewielu filmów godnych polecenia na tej stacji miał już dawno temu premierę na Cinemax.

W tym momencie Canal+ ma najlepszą ofertę filmową w swojej historii.

Trudno się z tym nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon ... i co z tych recenzji wynika? Film do salki TV Kultura, a nie kanału premium. Obejrzeliśmy"rejs" Pi, a już zbliża się podobny w przesłaniu: Redford 100 minut w nieco cieplejszej wodzie... wszytko na jedną modłe. Jak się zaweźmiesz, i Ty możesz przepłynąć ocean...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem Waszych zarzutów pod adresem filmu "W głębinie". Słaby, bo islandzki!? A mnie się podoba, że w Canal+ mam dostęp do tego rodzaju filmów, nie każdy lubi filmy zabili go i uciekł np. szeroko reklamowany, bzdurny "Świat w płomieniach" w HBO(paradoksalnie i tak jeden z najlepszych filmów w marcu na antenie tej stacji). Wolę taką politykę Canal+ razem z Ale Kino niż absurdalne "wymienianie się" filmami kanałów HBO i Cinemax np. film "Z krwi i kości", czy seriale "Strike Back" czy "Banshee". Nie może być tak, że JEDYNYM wartym obejrzenia w kwietniu w kanale premium jest serial, nawet tak dobry jak "Gra o tron".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie jest absurdalne wymienianie się filmami, dla większości ludzi "Na głębinie" jest filmem zasługującym na imdb czy filmwebie na ocenę 6/10. Tak już bywa, nie musisz się tak bardzo obnosić ze swoim gustem.. ;-). Niezłym islandzkim filmem jest Noi Albinoi, a nie ta nuda puszczana z braku innych premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

A co Tobie i innym przeszkadza w HBO ? Przecież nie brakuje dobrych filmów , tylko trzeba umieć szukać , a nie sugerować się tym co piszą na Filmwebach i tym podobnych stronach , bo tam większości przypadków dyskusje na temat filmów przeradzają się w kłótnie ze słowami na k , p, ch i nic wartościowego z tego nie wynika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

A co Tobie i innym przeszkadza w HBO ? Przecież nie brakuje dobrych filmów , tylko trzeba umieć szukać

To nie bądź gołosłowny i podaj, z łaski swojej, kilka dobrych premier marca i kwietnia, bo ja nie umiem szukać :). Poza tym nie porównuj filmbweba z rotten tomatoes, tam opinię piszą recenzenci. Podaj lepsze i bardziej wiarygodne źródło, chętnie skorzystam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Dobry film to taki , który się tobie podoba gdy go oglądasz i nie ważne , że tytuł , ani nazwiska aktorów nic Ci nie mówią . Poza tym uważam , że ufanie recenzjom filmowym nie ma sensu - lepiej samemu obejrzeć , bo film o nieznanym tytułem i aktorami , może być 1000 razy lepszy od "hitu" z "okrzyczanymi" nazwiskami. Ja nie będę podawał żadnych tytułów , bo mnie podoba się co innego , a tobie może jeszcze co innego . Koniec offtopicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a poszło o zapchajdziurę. Panowie doceńmy, że ktoś ma inny (z wyzszej pólki) gust i oferta mu pasi. Jednak nie róbmy przepychanki na kanwie filmu starego, wyciagnietego z dna skrzyni dystrybutora ....

W temacie nie mozna oprzeć się wrazeniu, ze musi coś walnać. popatrzcie na ceny dla przedłuzajacych, potem na warunki dla nowych.... to nie może zagrać na dłuższą metę. oferta musi sie mulić. Wrócą też pewnie reklamy.

Jak pisałem lubimy ze znajomymi być gotowi nawet na armageddon.

Mamy taka karte z 6xCanalami+ i peregrynującą z "zapytaniem": co dalej jak skończą się dobre czasy).

Odpowiedź: NIKT nie chce wiązać się z Canal+ na dłuzej, odpłatność za takie "luksusy" ca. 70 zł NIE wchodzi w grę. Co ciekawe jeszcze 2,3 lata temu Canal+ miał prawie kazdy z nas.

W lipcu przy ewentualnej migracji takze i ja podnodszę rece. i coż mi z tego, że jak pisze @pawop nie bez racji " Canal+ nigdy nie miał lepszej oferty".

Po prostu nie dla nas sznur samochodów.... będzie Was mniej, znacznie mnie panowie canalowcy.

O HBO nie piszę bo to stacja warta 1 abonamentu rocznie...żeby zobaczyć te 10 fajnych filmów i pożegnać... na szczęście się tak da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bądź gołosłowny i podaj, z łaski swojej, kilka dobrych premier marca i kwietnia, bo ja nie umiem szukać

 

Ostatnie dwa miechy: Sugar Man (Oscar, Bafta, Złoty Laur, 95% na Twoim kochanym rotten), Z krwi i kości (kilka Cezarów, nominacja do Bafty i Złotego Globu, 82% na Rotten), Operacja Argo (Oscar - najlepszy film 2013, Złoty Glob, Bafta, Cezar, 96% na rotten), dwie doskonałe animacje - Samoloty i Uniwersystet Potworny. Tak na szybko.

 

Czekam co teraz wymyślisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...