Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może pozostawmy zachwyt krytykom. Fabuła (sam przyznasz -cienizna). Może inne walory są OK ale (pomijając delektujących się różnymi warstwami filmu) film raczej nudny. A czy znajdziesz zrozumienie o niezwykłości tego RUMUŃSKIEGO filmu obyczajowego.... obawiam się, ze nie TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pozostawmy zachwyt krytykom. Fabuła (sam przyznasz -cienizna). Może inne walory są OK ale (pomijając delektujących się różnymi warstwami filmu) film raczej nudny. A czy znajdziesz zrozumienie o niezwykłości tego RUMUŃSKIEGO filmu obyczajowego.... obawiam się, ze nie TU.

Nie zgadzam się z Tobą, że fabuła była nijaka, a już absurdem wydaje mi się stwierdzenie, że film był nudny. De gustibus...

Teraz melodramat zatytułowany "7.39"- polecam na Canal+. Tym razem krytycy nie byli zachwyceni, może Wam się spodoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jutro. Szkoda :wink:

 

"7.39"

Ten film nie jest wielkim odkrywczym arcydziełem, bo też nie miał takim być. Fabuła banalna - można napisać, że rodem z harlequina. Niemniej dawno nie widziałem tak sprawnie nakręconego filmu. Praktycznie nie ma scen, bohaterów zbytecznych. Wszystko jest na swoim miejscu i działa jak szwajcarski zegarek. Cała historia bardzo wiarygodna - żadnych najmniejszych nawet potknięć czy zbytecznych fantazji. Po prostu mistrzowska rzemieślnicza robota, więcej warta od tysiąca "jęczeń" niedorobionych artystów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Cudowne tu i teraz" wczoraj na HBO bardzo mi podeszło.. Dla tych którym podobało się "300 days of summer", czy "Najlepsze, najgorsze wakacje".

Obejrzałem też do końca Dolinę krzemową, im dalej tym lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon ...to TYLKO TWOJA opinia. Śmiesznie wygląda przenoszenie na SK nakręcajacych postów z Canalowego forum gdzie w 5-kę ustaliliście porządek świata. Jakoś tu nie zauważyłem słów poparcia na Twoje typy. Tu zdaje się rzadzą inne gusta.

Co do The Spectacular Now trochę zabawnie wygląda poważna teza filmu, o nastolatku-pijaku choć dobrze wiemy jak ta sprawa regulowana jest w USA. Licealista pije piwo w barze, zawsze ma piersiówke... film dla gimnazjalistów bo już licealiści sa poważniejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do The Spectacular Now trochę zabawnie wygląda poważna teza filmu, o nastolatku-pijaku choć dobrze wiemy jak ta sprawa regulowana jest w USA. Licealista pije piwo w barze, zawsze ma piersiówke..

No doskonale jest regulowana, w niektórych stanach kilkunastolatki pijane i na haju biegają z bronią ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ktoś postawił hipotezę, że wytwórnia u konkurencji, bo C+ nadal nie pokazał 2 tytułów Paramountu z wiosny zeszłego roku. Potem troll, którego już na forum nie ma wrzucił tutaj KINOWY zwiastun Star Treka. To tyle "konkretów". Paramount na pewno w C+, po prostu tak jak HBO, Canal+ przetrzymuje niektóre tytuły i puszcza z grubo ponad rocznym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukop co uzasadnia tezę o odwlekaniu????. Wg Ciebie MAJĄ ale trzymają...po co? Co im ta daje wg Ciebie. Jak nie mogą sklecić ramówki na miesiąc naprzód to taka teza dość egzotyczna.

Co prawda @Lukopem nie jestem, ale Ci odpowiem: lepsza oferta na dany miesiąc. Po co mają dawać np. jakiś hit na wakacje skoro mogą go przetrzymać do jesieni, rzucić hity np. we wrześniu i zrobić reklamę umieszczając np. Star Treka przy innych głośnych tytułach. Dla nas to jest głupota, ale dla stacji wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to akurat nie wierzę widząc jak sklecane są ramówki.... raczej marna to teoria.

Co zrobi widz Canal+ związany umowa....ZUPEŁNIE NIC. A co zrobi potencjalny abonent Canal+ nie znajac oferty muxa nawet na 3 tygodnie naprzód.....co go zacheci do kupna . Te trzymane w odwodzie tytuły o których nic nie wie?

Może ktoś się na tym zna i nam wyjaśni...a może im później leci premiera to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cudowne tu i teraz" wczoraj na HBO bardzo mi podeszło..

Obejrzałem i potwierdzam- dobre kino, nie dla gimnazjalistów :).

Jest oficjalna informacja na stronie Canal+ "Kontynuujemy współpracę z Paramountem, czego dowodem są nadchodzące premiery takich tytułów, jak PAIN & GAIN (Sztanga i cash, 25 lipca) i STAR TREK INTO DARKNESS (W ciemność. Star Trek, 23 sierpnia). Jesienią planujemy emisje kolejnych hitów z tej wytwórni. " To tyle plotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...