Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To napisz mi które filmy na ten moment są dostepne w HD lub przynajmniej w upscalu do HD w usługach VOD ? Bo nie dość ze jakosc jest przecietna to jeszcze w VOD jest tylko wycinek tego co oferuje C+. Dlatego dla mnie ta usługa jest niedopracowana. Zadne dla nc+ pocieszenie, że jeszcze gorzej jest z Canal+VOD (kompletnie niepotrzebna usługa - przeciez kazdy kto ma C+VOD ma też twardy dysk i moze sobie filmy nagrać w lepszej jakości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucas... bez powodu odsyłasz mnie do HBO czy gdzieś tam. Nic to nie zmienia w ocenie Canal+ (nawet jak gdzie indziej jest jeszcze gorzej)

Canal+ w nowej odsłonie MIAŁ być wg zapewnień nadawcy drogi i na NAJWYŻSZYM poziomie.

Mamy drugi miesiąc i ledwie kilka hitowowych seansów. Nie dyskutuję o jakości technicznej bo to krok wstecz.

I wybacz , że Ciebie to zadowala to TWÓJ problem, większości abonentów gul skacze z powaznego zawodu bo to wszystko zakrawa na tęgie oszustwo.

 

Takiego sr..ia w banie jak Ty uprawiasz (trzymaja w magazynie, żeby ozdobić ulotkę na świeta ) nie powstydziłby się przedszkolak.

Sam (a takze dystrybutorzy nc+ czy kablówek) nie jesteś w stanie powiedzieć co będzie w lipcu (bo program stulany jest na bieżąco) , a TY już masz opinię o zimie...

Jakim zdaniem zachęciłbyś klienta do kupna tego kota w worka (hasło: najlepsze filmy, najlepszy sport-szczególnie w lecie, he, he daruj sobie) bo jak wiadomo dziś bierze się Canal+ do końca umowy i nie ma zmiłuj. Ja nie potrafię takiego określenia znaleźć, a znajomi na ogóle określenia odpowiadają "w życiu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO ma tę przewagę, że gdyby nawet pojawił się tu Netfix (za słabo rozwinięty net; w usa dla przykładu 100% szkół jest online nawet w najbardziej zabitej dechami dziurze w oklahomie) i pokazywał filmy nawet 3 miesiące po kinie, to HBO i tak się ostanie, bo oferuje produkcje własne, które nie można dostać wcześniej nigdzie indziej, nawet internecie. Jak ta stacja doskonale radzi sobie na okablowanym światłowodami rynku amerykańskim, to poradzi sonie wszędzie. A dni Canal+ są policzone, to tylko kwestia czasu. Technika i nowe możliwości dystrybucji zwyczajnie ich dobiją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze różnicy pomiędzy DD 2.1 a DD 5.1. Głośniki kupiłam za 2700 zł. Jedynie różnicę słychać gdy film oferuje DTS HD.MA. Wówczas odlot jest nie z tej ziemi.

HD w Bluray również bije na głowę najlepsze programy HD nadawane w Polsce. Bo jak mój mąż, nie widzi różnicy w nc+ pomiędzy SD a HD, np gdy ogląda Eurosport, mówi, że nie ma różnicy. Jedynie różnice dopiero zauważa podczas oglądania filmu Bluray. Za to ja już widze różnice i filmy w Canal+ są w SD, tak samo z kiepskim dźwiękiem, nie opłaca się włączać kina domowego na Polskie realia, chyba, że ktoś ma pokaźną bibliotekę Bluray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmieniło, pewnie mają ekspertyzne prawnika z zagmatwanie wyjaśnioną kwestią słowa "zaraz", oczywiście na ich korzyść :))

 

Zamiast tego mamy niby 500 premier rocznie tylko nie widzimy tego malutkiego druczku pod spodem ze chodzi również o powtórki na C+Film i C+Family ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że nie każdy ma dostęp do pełnej oferty Canal+, ponieważ niektore kablówki oferują pakiet Canal+ Silver za 69zł, Canal+ Gold 69zł = 138zł (chora polityka operatorów).

Jak widać, Spot reklamowy Canal+ musiał powstać przed fuzją i aferą z pakietami... bo w obecnej sytuacji każdy migrujący lub przedłużający ofertę nc+ otrzymuję przy pakiecie universe+ chociażby 6 kanałów Canal+ :D

 

Reasumując: Premiery są liczone pakietowo a nie jako do tej pory - jeden podmiot ''Canal+'' jak to miało miejsce w Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego taki, że podzielenie Canal+ na pakiety tak jak nPremium, jest dla nas fatalnym rozwiązaniem. Kiedyś też C+ miało sporo praw do wytwórni i dawało sobie radę na dwóch kanałach filmowych. Teraz jest pięć kanałów, z czego Family to kanał poświęcony nocnym powtórkom "Placu Zbawiciela", "Skazanego na Bluesa" czy "Długu" oraz powtórek "wspaniałych" programów ITI Neovision, o których marzył każdy z abonentów Cyfry+.

Cena mogła odrobinę wzrosnąć, ale po co od razu to dzielić na pakiety, psując to co było dobre przez tyle lat? Zrobili by jedną całą paczkę Canal+ za 40 zł i bez tej [beep]ady z osobnymi premierami na C+ Film, C+ Film2, C+ Family i C+ Family2. Niech zgadnę która część nC+ mogła wpaść na tak "genialny" pomysł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 premier, to również seriale i dokumenty, spokojnie tyle wyjdzie. Na Skyfall jest trochę za wcześnie, od premiery minęło dopiero 6 miesięcy.

 

Co was to boli, że podpisują filmy na C+Film i C+Family jako premiery? Też wolałbym, żeby tak nie robili, ale robienie z tego takiego problemu, to dla mnie głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, żeby jeszcze rozszerzyć pojęcie premiery - np. jeśli film najpierw był emitowany o godzinie 20, ale tydzień później idzie o 14 to też jest to pewnego rodzaju premiera ;))..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu podoba się co innego. Jedni film "x" uważają za gniot, inni za hit. Najważniejsze, by objerzeć filmy przy których się nie nusizmy, a to zależy już od naszych gustów, a nie filmowych krytyków "D

 

Co was to boli, że podpisują filmy na C+Film i C+Family jako premiery? Też wolałbym, żeby tak nie robili, ale robienie z tego takiego problemu, to dla mnie głupota.

 

Na C+ Film2 i C+ Family2 tez sprzedają te same filmy jako "premiera" mimo, że były już na C+ Film i C+ Family :D

Mnie to nie boli, ale chciałabym jasnego określenia "premiery" jako premiery, a nie premiery jako powtórka premiery. Bo mnie myli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tej "Elity" wydającej pieniądze na kanały premium. Ja Spiderka z polskim dubbingiem sobie już dawno z internetów i nie wydałem na ten cel ani grosza. Trzeba mieć nie tak w głowie, żeby płacić za napisy albo lektora na HBO.

Czekam tylko na emisję filmu w rosyjskiej telewizji FTA i z dubbingiem i będę spełniony w 100% :)

 

A Canal+ i Canal+ Film ma w koncesji zapis o dubbingu filmów animowanych dla najmłodszych - jutro emitując film "Kot rabina" złamią ten zapis już 3 raz w maju i zgłaszam skargę do KRRiT :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...