Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dubbing w Avengers to był dramat : -)).

Też z ciekawości obejrzałem tak kawałek filmu- masakra, kolejny dowód na to, że dubbing jest dobry, ale tylko w animacji. Z dwojga złego wolę lektora, jeśli oczywiście nie mam możliwości wybrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej.

Też macie takie zacięcia na Grze o tron!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurencyjnej stronie dotyczącej mediów podano filmowe premiery na maj w Canal+. Coś mi się wydaje że wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Filmy które i tak pojawiały się wcześniej na głównym kanale C+, teraz znów określane jako premiery pojawiają się na C+film i C+family. Taktyka z nPremium zaczerpnięta. Trochę w bambuko robią klientów, szczególnie tych którzy wykupili cały pakiet C+. Z wyróżnionych pozycji polecam jedynie DORWAĆ GRINGO i ŁOWCĘ GŁÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje oszustwem i sprowadza się do tego, że 1 kanał filmowy kosztuje 70 zł w abonamencie 120 zł :lol2: no bo reszta to kanały powtórkowe. Przez takie zagrania marka pójdzie się paść niedługo, a do tego ramówka na maj też bidna. Klos, Battleship, Rec 3, itd. No ja was proszę, toż to klapy finansowe i filmy od czapy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurencyjnej stronie dotyczącej mediów podano filmowe premiery na maj w Canal+. Coś mi się wydaje że wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Filmy które i tak pojawiały się wcześniej na głównym kanale C+, teraz znów określane jako premiery pojawiają się na C+film i C+family. Taktyka z nPremium zaczerpnięta. Trochę w bambuko robią klientów, szczególnie tych którzy wykupili cały pakiet C+. Z wyróżnionych pozycji polecam jedynie DORWAĆ GRINGO i ŁOWCĘ GŁÓW.

Od początku było wiadomo że tak będzie, skoro podzielili Canal+ na 3 pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było tak, że C+Film był powtórkowy. Jedyne co mogę zarzucić C+, to zbyt mało powtórek premier. Często jest tak, że w pierwszych dwóch tygodniach, po premierze, nie ma żadnej powtórki. Jest to niedopuszczalne.

 

Masz rację :) choć teraz uważam że oferta ta jest droższa, wcale nie lepsza i to że na początku kwietnia pokusili się o wysyp premier świadczyło o perfidnej grze nc+ na klientach.

 

Hej Lukas_k sorry nie zauważyłem. Może SatKurier mi wybaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć HBO miało upadać, a tymczasem jest 3 razy tańsze (paczka Canal+ to 1 kanał filmowy za 70 zł, bo reszta to powtórki), wcale nie gorsze, a dzięki b.szybkim premierom seriali znacznie atrakcyjniejsze :lol2: Gdzie ci znafcy rynku co to wysłali już HBO za morze :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz ogladac HBO, tam nie ma powtorek :D nie zapomnij zaabonowac Cinemaxa oraz HBO OD i HBO GO. Bo czesci filmow albo wcale nie zobaczysz,albo za kilka miesiecy. Od niedawna masz prawdzowy kanal premium... wszystkie HBO i Cinemaxy w stereo (przeciez Polak ma tv kineskopowy). Wkrotce dostaniesz mono, obraz czarno bialy i leeterbox. Z analiz HBO wychodzi ze Polak nie potrzebuje ani dzwieku przestrzennego, ani napisow. O HD nie wspomne, bo tam wiekszosc to SD. Milego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milego ogladania
I gitara, bo oglądam w stereo, a jak chcę zobaczyć coś co mnie kopnie jakością, to szukam największy ekran w mieście, jaki mogę znaleźć, a nie oglądam się na sd i 40 cali, które sprawdza się w kibelku, ale nie przy 90% dzisiejszych superprodukcji :smile: Ale dzięki za troskę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cidik: większość HD na HBO to SD? Nie bluźnij bo akurat content SD to po połączeniu z nPremium stała się domena C+, ja rozumiem, że można być fanbojem, ale żeby ślepcem? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisałem, misu czarno-biały, że pochwaliłeś Canal+? Napisałeś jedynie bzdury o tym, że rzekomo coś jest tylko w HBO GO/OD, że są emisje SD, a i to, że nie ma przez satelitę ścieżki AC3 z lektorem to jest tak naprawdę bzdet, bo ścieżka oryginalna jest jak była w 5.1, a że jej bitrate zarówno w przypadku C+ jak i HBO to jakościowo 1/8 tego co masz na głupim DVD z DTS to już inna sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie obchodzi sciezka oryginalana w AC3 ktora tak naprawde leci praktycznie caly czas w DD 2.0 a nie 5.1 To tak jakbys powiedzial komus w sklepie kto chce kupic plazme a jej nie maja, ze to tak naprawde bzdet ze nie ma, bo sa LEDy. Nie ma PL tak jak bylo do tej pory i to jest fakt. Czego nie ma w HBO a jest w OD albo Go? prosze bardzo... chocby serial Gigolos. Ba... sa seriale ktore sa produkcji HBO a ktorych nigdy nie bylo na jego antenie. Sa to fakt seriale stare, ale i HBO jest u nas juz 19 lat

 

PS ogladales film Wkłucie na HBO? proponuje go obejrzec jeszcze raz, tym razem na Ale KIno+ HD. Nawet nie ma czego porownywac. HBO ostatnio wszystko tnie w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co mnie obchodzi ścieżka polska w 5.1 zagłuszana przez lektora.. :-). Napisz jeszcze, że na na TVN Player jest serial "Miasteczko" a w telewizji go nie ma :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS ogladales film Wkłucie na HBO? proponuje go obejrzec jeszcze raz, tym razem na Ale KIno+ HD. Nawet nie ma czego porownywac. HBO ostatnio wszystko tnie w dol

No nie ma czego, bo w HBO leciał w formacie kinowym, jak przystało na prawdziwy kanał premium, a tam został bezczelnie pocięty do 16/9 i pozbawiony obrazu, w sam raz dla takich jak ty znafców kina :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co mnie obchodzi ścieżka polska w 5.1 zagłuszana przez lektora.. :-). Napisz jeszcze, że na na TVN Player jest serial "Miasteczko" a w telewizji go nie ma :D.

 

nie pograzaj sie wiecej. TVN Player jak i TVN jest darmowy, w przeciwienstwie do HBO i jego coraz to nowszych tworow. I nie pisz bzdur o zagluszanym lektorze w 5.1 bo jak sama nazwa wskazuje lektor idzie w centralnym. No chyba ze i to HBO spartolilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pograzaj sie wiecej. TVN Player jak i TVN jest darmowy, w przeciwienstwie do HBO i jego coraz to nowszych tworow.

Ja mam HBO GO za darmo w Vectrze do pakietu HBO to po pierwsze (nie wnikam jak dostarczany jest sygnał w wykastrowanej ofercie NC+), po drugie nie wiem jak trzeba być ograniczonym, żeby uważac, że cała biblioteka staroci z HBO GO powinna lecieć w telewizji.. ;D.

 

nie pisz bzdur o zagluszanym lektorze w 5.1 bo jak sama nazwa wskazuje lektor idzie w centralnym

I według Ciebie głośnik centralny jest właśnie stworzony do emisji lektora i w oryginale nic przez niego nie leci, przez co lektor ne może nic zagłuszyć? Oj chłopcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...