Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Boże Ciało na głównym HBO od 12:50 ramówka jest następująca: 12:50 Merida Waleczna 14:25 Faceci w czerni 3 16:10 Avengers 18:30 premier Artur ratuje Gwiazdkę

20:10 Czas wojny 22:35 John Carter

Będą same blockbustery. Jakby cała ramówka HBO taka była to byłby kanał Premium przez duże P. Brawo HBO. :)

Przepraszam, ale za co brawo, za powtórki!? Przecież żaden z w/w filmów nie będzie premierą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premierą jest animacja Artur ratuję Gwiazdkę. Film o tematyce Bożego Narodzenia w maju :) Można zobaczyć. Pozostałe filmy są powtórkami ale trudno aby wszystkie były premierami jednego dnia. Filmów by nie wystarczyło. :) Chodzi mi o to że nie ma miejsca na jakieś wypełniacze, filmy wyciągnięte z szafy, które daleko mają do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niedługo w HBO nowe sezony Newsroom oraz True Blood. W przypadku drugiego to znaczne przyspieszenie polskiej premiery. Pytanie kiedy Dexter 8 w CANAL+, bo jeśli za rok, to dzięki za takie premium.

 

Warner Bros. również szaleje na swoim kanale. Ostatni trailer Pacific Rim i wczorajszy Gravity wyglądają obłędnie w 1080p. W telewizji będzie z tego mydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano premiery HBO na czerwiec 2013. Miesiąc słabszy od poprzedniego. Polecam MATKA I DZIECKO (Mother and Child, 2009) i GNIEW TYTANÓW (Wrath of the Titans, 2012) - choć film zdecydowanie słabszy od I części. Ciekawa pozycja to NIEZWYKŁE ŻYCIE TIMOTHY'EGO GREENA (The Odd Life of Timothy Green, 2012). Z dokumentów można zobaczyć propozycje na HBO2 - PORAŻKI CHIRURGII PLASTYCZNEJ (Plastic disasters, 2006) i WSTYD (Shame, 2006). Niewiele tego.

 

Na CINEMAXIE polecam WUNDERKINDER, KURCZAK ZE ŚLIWKAMI (Poulet aux prune, 2011) (Hit!!) i DIABEŁ (Devil, 2012).

Ogólnie zaczęły się chyba wakacje na płatnych kanałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki czerwiec na HBO, to trzeba przyznać. Nie dla takich "premier" kupowałem ten pakiet. Ciekawe co nam zaproponuje w takim razie CANAL+.

Zaś co do Dorwać Gringo w upscallu to nawet nie jest mi tego szkoda, bo film jest cienki jak wiadoma część ciała węża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO w czerwcu 2013 roku:

- NIEDZIELA "Wieczór panieński" (2 czerwca),

- "Ciężko doświadczeni" (6 czerwca),

- "Linia ryzyka" (7 czerwca),

- "LOL" (8 czerwca),

- NIEDZIELA "Brudny glina" (9 czerwca),

- "Zupełnie jak miłość" (13 czerwca),

- "Tylko spokojnie" (13 czerwca),

- "Trzeźwe potwory" (14 czerwca),

- "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" (15 czerwca),

- NIEDZIELA "Matka i dziecko" (16 czerwca),

- "Casanova" (19 czerwca),

- "Lekcja miłości" (20 czerwca),

- "Zabójcza podróż poślubna" (21 czerwca),

- "Pamiętny obóz" (22 czerwca),

- NIEDZIELA "Gniew tytanów" (23 czerwca),

- "Wszyscy za jednego" (27 czerwca),

- "Ladykillers, czyli zabójczy kwintet" (29 czerwca),

- NIEDZIELA "Niezwykłe życie Timothy'ego Greena" (30 czerwca).

 

HBO 2 w czerwcu 2013 roku:

Bez Cenzury:

- "Vogue: Spojrzenie redaktorów" (5 czerwca),

- "Porażki chirurgii plastycznej" (12 czerwca),

- "Roman Polański: Aresztowany" (19 czerwca).

Inne:

"Znowu wolni", "Domowy front", "Cała nadzieja w trawce", "Nowa płeć: historia Jamiego", "Nowa płeć: Historia Rene", "Jednopłciowa Ameryka", "Wstyd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już znane pierwsze filmowe propozycje czerwca w Canal+. Zdecydowanie dominuje chyba kino europejskie. Mało amerykańskich tytułów.

 

Canal+

*Rockefeller Plaza 30 7 - serial komediowy, USA 2012/2013 (2 czerwca 19:35)

*Akt odwagi - sensacyjny USA 2012 (2 czerwca, 20:00)

*A na morzu spokojniej - dramat wojenny Niemcy/Francja 2011 (3 czerwca 20:00)

*Madame Tyson - dokument, Polska/Francja 2013 (3 czerwca 21:35)

*Adoptowani - dramat, Francja 2011 (4 czerwca 20:00)

*Żyła sobie baba - dramat, Rosja 2011 (5 czerwca 20:00)

*My Way - biograficzny/muzyczny, Francja/Belgia 2012 (6 czerwca 20:00)

*Szturm - sensacyjny, Francja 2010 (7 czerwca 20:00)

*Dexter 7 - serial sensacyjny, USA (7 czerwca 22:00)

 

Canal+ Film:

*Shameless 2 - serial obyczajowy USA (4 czerwca 00:40)

*Go on - serial komediowy, USA 2012/2013 (6 czerwca 20:00)

*W garniturach 2 - serial prawniczy, USA 2012 (6 czerwca 20:45)

 

Canal+ Film 2:

*Grimm 2 - serial fantasy, USA 2012/2013 (3 czerwca 20:00)

 

Canal+ Family:

*Ghost Rider 2 -film akcji, USA/Zjednoczone Emiraty Arabskie 2012 (3 czerwca 20:00)

*Wyspy Kanaryjskie, odc. 6 - dokument przyrodniczy, USA 2009 (6 czerwca 20:00)

 

Canal+ Family 2:

*Tajemniczy świat Arietty - animacja, Japonia 2010 (1 czerwca 18:20 - w ramach "Międzynarodowego Dnia Dziecka")

*Dinozaury - olbrzymy z Patagonii 3D - dokumentalny, Kanada 2007 (2 czerwca 18:10)

*Perły światowego dziedzictwa - cykl dokumentalny, USA 2011 (3 czerwca 20:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOOLE: ta. Tak samo jak podobno trzymali pół roku lepsze tytuły na fuzję i w efekecie dostalismy ~50 premier, z czego 1/2 to były powtórki z npremium, a premiery to często upscale albo filmy telewizyjne - może tak naprawdę 10 tytułow to były realne sensowne premiery w odopowiedniej na kanał jakości. C+ jest słabe tak samo jak przed fuzją, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot

Nie wiem jaka oferta by Cię zadowoliła. Ciągle narzekasz. Gdyby nawet HBO zniknąłby z polskiego rynku i Canal+ przejąłby wytwórnie tej stacji to i tak nie jest wstanie zapewnić hitowych premier przez 365 dni w roku chociażby tylko na głównym Canal+. O premierach na wszystkich pięciu Canal+ nawet nie wspomnę, bo to już w ogóle absurd: 365x5=1825 premier filmowych rocznie. I to oczywiście tylko hitów? Bo jakże inaczej. Poza tym - kiedy to wszystko obejrzeć?

Skoro już narzekasz - to narzekaj rzeczowo, a nie piszesz głupoty - 78 - to liczba premier w Canal+ w kwietniu. I ta liczba NIE OBEJMUJE filmów z nPremium, które jakby nie patrzeć - też były premierami dla widzów Canal+. Więc pisanie o 50 premierach w tym połowa z nPremium - nijak się ma do prawdy.

Poza tym mało znane, głównie europejskie tytuły, mogą okazać się ciekawymi perełkami, sam się o tym przekonałem. Z resztą nie wszyscy lubią tylko słynne, głośne hollywoodzkie tytuły.

Z resztą jak się nie podoba - oglądać nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. jestem ciekawy jak ci wyszło prawie 80 premier bez tego co wyświetlono setny raz na nPremium przebrandowanym na C+ Family ;). No ale jak policzymy jeszcze premierowe odcinki żenującego Delux+ i innych Łapu Capu to pewnie setka premier pęknie :D. Ale czy o to chodzi? Problem polega na tym, że jako widz mający wszystkie kanały "premium", ogladałem po zmianach na Canal+ raptem cztery filmy - z czego dwa to były upscale, jakbym się cofnął 5 lat wstecz :).

 

Oferta na pierwszy tydzień czerwca składająca się z 7 premier filmów fabularnych emitowanych na 5 kanałach jest żenująca i fanbojowanie tego nie zmieni.

 

Canal+ nie musi przejmować wytwórni HBO. Starczyłoby gdyby przejął wszystko to co zostało po nPremium, a tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie policz - a jak nie masz ochoty - to odsyłam na forum Canal+, gdzie jest prowadzony wśród forumowiczów plebiscyt na "film miesiąca". Sam dokładnie zweryfikowałem je i wszystkie filmy tam ujęte dotyczą tylko "premier" jako premier, a nie "premier z nPremium". Zapewniam, ze nie było wliczonego "Łapu capu" ani "+DeLux" . I nie napisałem o 80 premierach tylko o 78. :read::|

 

To, że Tobie te filmy się nie podobały i obejrzałeś tylko 4 to kwestia Twojego gustu. Widocznie propozycje Ci się nie spodobały.

 

Poza tym jakbyś nie zauważył premiery filmowe emitowane są na głównym Canal+. Na pozostałych powtórki uważane za premiery (w nc+ jest chociażby pakiet Gold, który nie zawiera głównego Canal+ wiec dla takich widzów - posiadaczy pakietu Gold - jest to premiera). Jeżeli chodzi o C+Family - już od początku mówiono, że będzie tam emitowana premiera raz na tydzień. Na kanały Family składają się też wydarzenia sportowe.

 

Co do oferty - mówisz, że jest żenująca. Tak, jak pisałem, Canal+ nie ma dostępu do wszystkich wytwórni. Poza tym nawet jeżeli miałby to nie mógłby zapewnić codziennie światowej ("hitowej") premiery, bo się nie da. Niektóre wytwórnie, szczególnie te mniejsze produkują niejednokrotnie po 4-5 głośnych tytułów rocznie i to jest dobrze jak tyle uda się wyprodukować. Gdybyś coś więcej wiedział na temat filmu to zrozumiałbyś to bez problemu. Rok ma 365 dni, więc się nie da wypełnić każdego dnia "hitem". Skoro tak się "mądrze" wypowiadasz to sam ułóż ramówkę na maj z samymi "hitami" na każdym z pięciu kanałów. Ciekawe czy udałoby Ci się to zrobić. Na pewno nie. 31x5=155. Śmiech na sali. :lol2::woot::crazy: Zobacz chociażby ile jest premier filmowych co piątek w kinach, a jeszcze to co w kinie wyświetlane później trzeba jeszcze podzielić się z HBO. A przecież nie wszystkie filmy z kina to "dobre" filmy.

 

Kolejna kwestia - jak już piszesz - to pisz rzeczowo - nie 7 premier filmowych na 5 kanałach tylko 9 (dwie premiery są też na dwóch kanałach Family). :read: Poza tym jakbyś nie zauważył - Canal+ to też sport, dokument, muzyka. No, ale przecież powinna być "hitowa" premiera każdego dnia na każdym z pięciu kanałów, co da razem 1825 filmów w roku. :woot::crazy: A co tam. Tak powinno być. hahaha. :D Naprawdę nie bądź śmieszny. Co by nie zaproponowali to jest źle, żebyś tylko miał okazje do narzekania. :/:brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, czy tez wiesz, co to oznacza słowo "prawie" przy liczbie 80, "film fabularny" itd? Wyglądasz mi na 15 letniego fanboja C+ zafascynowanego liczbami, ale z czytaniem trochę gorzej..

 

Podpowiem - dokument albo animacja to nie jest film fabularny i nawet HBO nie emituje takich pozycji (chyba, że mowa o jakimś super animowanym hicie) jako głównych premier dnia, Merida Waleczna np. była o 18 czy coś w tym rodzaju. Dokumenty sprzed 4 czy 6 lat to też jest paranoja na kanale premium, zwłaszcza kiedy C+ organizuje Planete+ Doc Festival i mogliby wyemitować coś wartościowego.. HBO jak coś dokumentalnego pokazuje to chociaz to są ich produkcje i rzeczy świeże..

 

Co do C+ - nikt nie każe im codziennie emitować super hitu, nikt nie kazał im też wyciągać od ludzi kasy i tworzyć pięciu kanałów, ale jak już stworzyli to warto byłoby wyemitować coś więcej niż 2 warte uwagi tytuły w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym fanbojem C+. Weź już z tym skończ :lol2::lol2::lol2: Ty masz za to problem z brakiem rzetelnych (prawdziwych) informacji, co widać po Twoich postach.

 

Jakbyś nie zauważył - Canal+ od początku oprócz filmów fabularnych emituje animacje, dokumenty, koncerty, sport. Na początku jako jeden kanał za 30zł/m-c. Niejednokrotnie premiera filmowa zastąpiona była chociażby meczem. Teraz jest wybór. Nie porównuj HBO, bo jakbyś nie zauważył (odsyłam kilka postów wcześniej) w HBO są dni, gdzie nie ma premiery wcale. W C+ masz codziennie, a dodatkowo, jak np. w poniedziałek można obejrzeć całkiem świeży film dokumentalny po premierze wieczornej. W HBO np. w środy możesz obejrzeć o 20:10 powtórkę niedzielnej megapremiery albo dokument o 22 na HBO2. Gdzie i te dokumenty mają wielokrotnie wiele do życzenia. Ale to kwestia gustu. Więc jak widzisz i dokument i animacja występują w HBO jako JEDYNE premiery dnia. I gdzie jest ta główna premiera dnia w środę? :shock::lol2::crazy: Poza tym C+ od dawna oprócz "super animowanych hitów" i "hitów" emituje jeszcze od latmdodatkowo filmy niszowe. Dla każdego coś dobrego. Każdy uważa co innego za "wartościowe".

 

Filmy dokumentalne sprzed 4 czy 6 lat? Tak, obok tych sprzed roku i z obecnego roku. HBO też często powtarza znane już dokumenty i nikt nie robi z tego halo. Często są też tak skonstruowane umowy licencyjne, że nadawca oprócz nowości musi wyemitować też cos starszego. Stad też niejednokrotnie filmy z lat 90. W HBO też one występują.

 

Wyciąganie od ludzi kasy? Abonenci dostają teraz przedłużenia umów już z C+ za 59zł z pełnym pakietem kanałów tematycznych. Kiedyś za sam jedne kanał C+ płaciło się po 30zł. A Twoje [beep]ny w stylu "warto byłoby wyemitować cos więcej niż 2 warte uwagi tytuły w tygodniu" - pytam się w takim razie co więcej? :shock: Zaczniesz kręcić filmy warte uwagi? :lol2::]:] Może zaprezentujesz swoje propozycje? Dużo krzyczysz mało konkretów. Nie od dziś wiadomo, że rynek ucieka w seriale, a nie filmy. Dlatego też coraz mniej ciekawych, godnych uwagi, "hitowych" tytułów. Skonstruuj sam ramówkę dla wszystkich C+ na lipiec złożona chociażby z "więcej niż 2 warte uwagi tytuły w tygodniu", na każdym z pieciu kanałów. no oczywiście jest to niemożliwe. No, ale Ty przecież wiesz najlepiej.

 

Jak już "krzyczysz" to argumentuj rzeczowo. Najpierw było wg ciebie 50 premier z czego połowa z nPremiem. :woot: Potem tak wnikliwie czytałeś ramówkę filmową C+ na pierwszy tydzień czerwca, że naliczyłeś się 7, a nie 9 filmów FABULARNYCH, więc pewnie opisu danego filmu też nie przeczytałeś, ale z góry już przesadziłeś o tym, ze jest nieinteresujący. :woot: Teraz natomiast uważasz, że HBO nie emituje dokumentu jako głównej premiery dnia chociaż w środę premierą na kanałach HBO jest tylko film dokumentalny emitowany na HBO2, który nie zawsze jest świeży i nie zawsze "na wysokim poziomie". :woot: Nie mam więcej pytań. Żal. :lol2::lol2::lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś fanbojem? Kto nie będący fanbojem prowadziłby jeszcze taką dyskusję i bronił tematu, którego nie da się obronić? Nie mówiąc już o tym Twoim temacie z forum C+ z listą premier i prośbach o skonstruowanie ramówki. Jeszcze grafikę ekranową zaprojektuj, też takie miałem zabawy w 97 roku jak miałem 14 lat. Nawet swoje wymarzone listy kanałów na satelitach tworzyłem ;).

 

Do tego gadasz bdzury. Filmów fabularnych w pierwszym tygodniu czerwca jest 7:

 

*Akt odwagi - sensacyjny USA 2012 (2 czerwca, 20:00)

*A na morzu spokojniej - dramat wojenny Niemcy/Francja 2011 (3 czerwca 20:00)

*Adoptowani - dramat, Francja 2011 (4 czerwca 20:00)

*Żyła sobie baba - dramat, Rosja 2011 (5 czerwca 20:00)

*My Way - biograficzny/muzyczny, Francja/Belgia 2012 (6 czerwca 20:00)

*Szturm - sensacyjny, Francja 2010 (7 czerwca 20:00)

*Ghost Rider 2 -film akcji, USA/Zjednoczone Emiraty Arabskie 2012 (3 czerwca 20:00)

 

Napisałem, że HBO nie pokazuje animacji jako głównej premiery dnia, a ty mi piszesz o dokumentach :D..

 

Chcesz zobaczyć warte uwagi premiery? Zajrzyj sobie jakie premiery są codziennie np. w niemieckim Sky Cinema. Albo zajrzyj na to co pokazuje się w kinach. W Warszawie co tydzień jest koło 10-15 premier na ekranach. Ja w tygodniu mógłbym obejrzeć 2-3 filmy kinowe, a teraz jak jest Planete+ doc to z chęcią bym "zaliczył" ponad 10 a na całym festiwalu jest kilkadziesiat zupełnie nowych filmów..

No ale o czym Ty chcesz jeszcze dyskutować jak masz problem z doliczeniem do 7.. Szkoda mi czasu na dyskusje z kimś kto ma tak elementarne braki w nauce. Wybacz, EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kto nie jest fanbojem i prowadzi taka dyskusje - ty ją również prowadzisz, idąc Twoim tokiem myślenia, też jest "fanbojem". :brawo::brawo::brawo::lol2::lol2::lol2:

 

A Ty dalej swoje. Tak, tak, potrafisz dużo mówić, ale sam lepszej ramówki byś nie stworzył, bo nie ma jak. Twoje wywody o głównych premierach na HBO i o premierach na wszystkich pięciu kanałach C+, przy braku jakiejkolwiek argumentacji co do tego czym tutaj je zastąpić... Brawo. Narzekać tylko potrafisz I mówić o tym czym się różni film fabularny różni się od animowanego i nie może być premierą. Żal. :woot::woot::woot::crazy:

 

Cały czas piszesz to samo, nie wnosząc nic do dyskusji. Jak Ci się nie podoba - możesz oglądać zawsze HBO - gdzie przecież dokumenty i animacje nie stanowią głównej premiery dnia (według Ciebie rzecz jasna) :lol2:

 

Ja się pomyliłem o 2 - w Twoim rozumowaniu. Ty - o 28. :brawo: Premier jest tyle, ile wymieniono :) Bez względu czy to dokument, animacja czy film fabularny. :D

 

Mi też nie chce się dyskutować z kimś kto nie ma bladego pojęcia o czymkolwiek - potrafi tylko narzekać. Bo ciągle mało, mało i jeszcze raz mało. Narzekanie, że powinni emitować "więcej niż 2 warte uwagi tytuły w tygodniu" - Natomiast już uargumentować, co w zamian można zaproponować, nie potrafi. O wydawaniu osądów, znajomości ramówki konkurencji nie wspominając. :censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...