Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przyspieszyli premierę True Blood, to w zamian musieli przecież coś [beep]. Oby nie weszło im to w krew patrząc na poczynania konkurencji.

 

Tymczasem po ujawnieniu projektu Del Toro opartego na mandze 'Monster' przyszedł czas na

True Detective . HBO, amerykański kryminał, Matthew McConaughey i Woody Harrelson oraz klimat południowych stanów. Premiera w przyszłym roku. Będzie moc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsroom 2 ma premierę w USA 14.07, czyżbyśmy otrzymali odgrzewanego kotleta!? Czyli nawet w HBO seriale będą emitowane z opóźnieniem???

Poza tym co to znaczy okres wakacyjny? To niech kanały "premium" w tym czasie kosztują mniej...

Newsroom 2 od 15.07. w HBO GO, niestety...

 

Pewnie chcą zachęcić w ten sposób do korzystania z HBO GO , tylko , że może to przynieść odwrotny skutek od zamierzonego tzn. albo ludzie będą czekać aż serial pojawi się na antenie HBO albo będą korzystać z nielegalnych źródeł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec (2013) w HBO:

- "Przełamując wiarę" (4 lipca),

- "Dwadzieścia8k" (5 lipca),

- NIEDZIELA "Niesamowity Spider-Man" (7 lipca),

- "Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz" (7 lipca),

- "Daleko od nieba" (9 lipca),

- "Miłość z księżyca" (11 lipca),

- "Odchodząc" (11 lipca),

- "Straszny film 4" (12 lipca),

- "Czarnobyl. Reaktor strachu" (12 lipca),

- NIEDZIELA "Spadaj, tato" (14 lipca),

- "Yoko" (14 lipca),

- "Kiedy świnie mają skrzydła" (18 lipca),

- "Łup" (19 lipca),

- "Underworld: Przebudzenie" (19 lipca),

- NIEDZIELA "Cosmopolis" (21 lipca),

- "Mój kawałek tortu" (25 lipca),

- "Zabójczy Joe" (26 lipca),

- "Przeobrażenie" (27 lipca),

- NIEDZIELA "Kochanek królowej" (28 lipca).

 

Seriale: 2. sezon "Kłamstwo na sprzedaż" (od 1 lipca); kontynuacja "Czysta krew VI", "Rodzina Borgiów III".

 

Lipiec (2013) w HBO 2:

- Wirtualna wojna" (3 lipca),

- "Istnienie" (10 lipca),

- "Moja Wola" (17 lipca),

- "Miłość bez ustawki" (24 lipca),

- "I Bóg stworzył seks" (31 lipca).

 

Serial: "Gorące ciała" (od 3 lipca) [NOWOŚĆ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsroom 2 ma premierę w USA 14.07, czyżbyśmy otrzymali odgrzewanego kotleta!? Czyli nawet w HBO seriale będą emitowane z opóźnieniem???

Poza tym co to znaczy okres wakacyjny? To niech kanały "premium" w tym czasie kosztują mniej...

Newsroom 2 od 15.07. w HBO GO, niestety...

 

Przecież tak samo było z pierwszym sezonem :). Obejrzałem całość w HBO GO, kiedy w tv była połowa sezonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok z tymi serialami, ale emitują je z ogromnym opóźnieniem. FOX potrafi nadawać serial z 1-2 dniowym opóźnieniem w stosunku do USA. Canal+ to stacja premium a seriale emituje 6-12 miesięcy po premierze w USA. Kpina. Co mi po Dexter'ze, który VII sezon miał emitowany wrzesień-grudzień 2012 na Showtime, a na Canal+ leci dopiero teraz. Już dawno kto jest fanem serialu obejrzał ten sezon z neta. HBO emituję Games of Throne 1 dzien po swojej premierze w USA. To samo będzie od przyszłego tygodnia z True Blood. Rozumiem, że to ich własne produkcję, ale jednak się starają. Podobnie jak FOX. potrafi The Walking Dead pokazać 2-3 dni po premierze w USA. Podobnie będzie za niedługo z The Bridge. 1 dzień po premierze w Stanach. I takie coś rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie masakra, czekam na moje Grimmy S02 na c+ z lektorem

W USA zakończył się sezon 21 maja http://en.wikipedia.org/wiki/Grimm_%28season_2%29

A u Nas nawet nie widać, nie słychać o tym serialu.

Niestety, właśnie wczoraj skończyłem oglądać serial w HD z napisami pobrany z torrentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty człowiek kupuje duży telewizor po to żeby oglądac na nim premiery dobrych seriali w fajnej jakości. Co się komu stanie że poczeka trochę dłużej ? korona mu z głowy spadnie ?

Na pewno jest to lepsze od ściągania i oglądania na małym ekraniku 10 odcinków na raz.

 

Nie osmieszaj się. :lol2: Widać, że na technologiach to ty się znasz... CO za problem kupić odtwarzacz multimedialny, który czyta mkv? Pobierasz serial/film w świetnej jakości 720p, zgrywasz na pendrive albo dysk przenośny, podpinasz do odtwarzacza i cieszyć się najlepszym mozliwym obrazem HD wraz z polskimi napisami na swoim 42 calowym telewizorze. Gdzie w Polsce masz taki wybór? Na Canal+ czy HBO? Jakość jest słabsza od tych pobranych z neta ( na HBO jest bardzo słaba ), tłumaczenie bardzo często jest fatalne, wulgaryzmy są omijane. Na FOX? Lektor odbiera całą przyjemnośc z oglądalnia. Do tego znowu to fatalne tłumaczenie. Jakośc obrazu nie powala a na dodatek często mają problemy techniczne. Tak więc najwygodniejsza i najlepsza jakościowo oferta to taka gdzie pobierasz sobie serial/film z internetu w 720p, do tego ściągasz napisy, przesyłasz wszystko na pendrive, podłączasz do tv i cieszysz się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to lepsze od ściągania i oglądania na małym ekraniku 10 odcinków na raz.

Widać że nie jesteś fanem seriali. Seriale najlepiej się ogląda po kilka odcinków pod rząd. Pierwszy sezon Gry o tron oglądnąłem w jeden dzień czy raczej noc. Zacząłem popołudniu i nie mogłem się oderwać :) I tak powinny polskie tv puszczać seriale. Jeśli premiera nie jest dzień po amerykańskiej to powinni pokazywać je po dwa odcinki. Jeśli dobrze pamiętam tak było z pierwszym sezonem Grimm-ów. Albo po jednym ale codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą.

 

Po co mam robic jakieś kombinacje skoro włączam tv i mam wygodniej ? A może ktoś woli oglądac z lektorem ? bo może sobie wyjśc do kuchni i zrobic herbatę i słyszy co się dzieje.

Człowiek przychodzi zmęczony i ma gdzieś jakieś ściganie i bawienie się w napisy . Odpala tv i jak mu wygodnie to sobie nagra kilka odcinków na dekoder i jest zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są efekty gdy ktoś nie zna żadnych języków obcych jak kolega domin107, przez co jest ograniczony do lektora bądź napisów.

Nikt nie zmusza natomiast do używania małego ekraniku, od czego jest WIFI z którego korzystają nowoczesne telewizory smart tv, dzięki temu w domowej sieci bezprzewodowej można odtwarzać zdalnie wszelkie pliki które mamy na dowolnym komputerze.

Drugi sposób, nie wymaga nawet komputera, nowe smart tv od Samsunga(modele z nowymi dwurdzeniowymi procesorami) np Samsung 40"F6500 który posiadam, nie dość, że oferuje dostęp do wielu serwisów tv z usługami VOD(darmowe/płatne) to jeszcze jego przeglądarka wspiera wszystkie możliwe serwisy wideo w sieci, w tym te ze wspomnianymi serialami, wszystko to działa w 100% płynnie przy odtwarzaniu na pełnym ekranie.

Telewizor wspiera również pvr, potrafi nagrywać na zewnętrzny dysk twardy i pendrive, co jest niezwykle wygodne, nie trzeba korzystać z takich archaicznych wynalazków jak wszelkie maści dekodery(korzystam z telewizji kablowej, gdzie cyfrę DVB-C użytkuję za pomocą modułu dostępu który oferują, wygodne maleństwo zamiast kolejnego pudła w pokoju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie jesteś fanem seriali. Seriale najlepiej się ogląda po kilka odcinków pod rząd.

 

Bez urazy, ale to już jest raczej rozrywka dla no-life'ów.

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Bo według mnie jest na odwrót :) Wszystkie znane mi osoby pracujące, uczące się, zabiegane tak oglądają seriale. W codziennej bieganinie raczej trudno wygospodarować czas na oglądnięcie jakiegoś serialu. Łatwiej im "łyknąć" co jakiś czas w weekend po kilka odcinków.

To raczej tradycyjna tv jest dla no life-ów. Nie możesz zorganizować sobie wolnego czasu jak chcesz bo jesteś uzależniony od ramówki tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty człowiek kupuje duży telewizor po to żeby oglądac na nim premiery dobrych seriali w fajnej jakości. Co się komu stanie że poczeka trochę dłużej ? korona mu z głowy spadnie ?

Na pewno jest to lepsze od ściągania i oglądania na małym ekraniku 10 odcinków na raz.

Ogarnięty człowiek ściąga w 1080p i ogląda na kupionym dużym telewizorze, dzień, dwa po premierze w USA ze znakomitymi napisami Hataka, a nie czeka pół roku aż mu ceplusik w upscalu zapuści jakiś serial z ochłapów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlatego taką popularność zdobywają opcji internetowe. Usługi takie jak Netflix, Amazon, iTunes, Hulu, VOD, YouTube pokazały, że LUDZIE CHCĄ PŁACIĆ za legalne treści, ale muszą być na uczciwym cenowo poziomie, w doskonałej jakości i szybko po premierze. Plus wszystko działa poprawnie - HD to high definitione, a stream nie partoli się, gdy odejdę dwa kroki od routera. W stanach wykupiona usługa śmiga mi równie dobrze w mieszkaniu, na lapku w parku czy smartfonie za miastem. W Polsce oczywiście nie działa nic jak należy, a sugerowane 60zł za CANAL+ przy kilku dolarach za Netflix to deal dla [beep]. Świetną opcją jest HBO GO, ale powinno być sprzedawane jako osobny produkt, a nie w pakiecie z 1000 kanałów, z których oglądam dwa, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...