Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodać trzeba gwoli sprawiedliwości: ZA PODWÓJNĄ CENĘ.Niedawno odbyłem burzliwą rozmowę ws. regulaminowego zamówienia opcji Canal+ do posiadanego pakietu w C+.

Zgodnie z regulaminem przesłanym z datą kwietniowa (czyli po fuzji) mam prawo zamówić opcję na starych zasadach czyli za 30 zł/mc.

Oczywiście konsultantka nie wiedziała czy mogę i po konsultacji z decydentem zgodziła się za 59,70 z.

Nadmieniam, ze nikt nie zadał sobie trudu o tym poinformować klienta czyli cena z sufitu.

Na moje , że zamierzam poinformować instytucje chroniące konsumenta i po konsultacji z oberkierownikiem stanęło, ze będę mógł korzystać z opcji na warunkach regulaminowych i cenie 30 zł/mc ... z czego (o ile to prawda) zamierzam skorzystać zw przyszłości. Na dziś z taką ramówką szkoda nawet tych 3 dyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przed migracja oferta C+ była lepsza a teraz to ''dno dna'' i współczuje tym co daja sie wkopać w maliny za 119 zł za C+ PLATINUM bo jak ktos ma za rozsądne pieniadze to przezyje ale za cene 119 zł to jest masakra pakiet.Reklama mówi prawde ''500 razy ten sam film mozna u nich obejrzec a nie 500 premier filmowych'' i nadal wciskaja te żabojadzkie kino :D

 

Dla mnie to wyglada iż ''nc+'' chciało zrobic wielki przekret zmuszając abonentów ''n'' do migracji (okazało sie nałożeniem kary z UOKiK-u) i pewnie taki sam plan był z abonentami Cyfry+ ale tu nawet gotowych listów nie zdązyli wysłać z przymusową migracja bo za głośno zrobiło sie przy zmuszaniu do migracji z ''n''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak oba pakiety obecnie sa bardzo kiepskie (cztery dobre filmy na m-ąc) to jak na kanały pay-tv PREMIUM jakimi sie mienia to za mało

Obecna oferta C+ i HBO jest identyczna jak innych europejskich kanałów premium. Są te same filmy w mniej więcej tym samych czasie. Niektórzy oczekują filmów miesiąc po premierze kinowej. Tak nigdy nie będzie. Oferta jest dużo lepsza niż przed fuzją, kto sądzi inaczej, albo jest ślepy, albo udaje.

 

Jeśli chodzi o mnie i na pewno wielu się ze mną zgodzi to jak do tej pory oferta filmowa C + to jedna wielka pomyłka!!! Gdzie są te wszystkie filmy z wytwórni do których prawa miała n-ka to po pierwsze, po drugie te ciągłe powtórki to aż oko drażni ile można oglądać Człowieka na krawędzi lub Igrzyska śmierci ?? po trzecie film z C+ premiera po kilku tyg jest na C+ Family i też to jest premiera (wiem że akurat nie każdy ma pakiet z C+ więc nie mógł wcześniej obejrzeć). Tak więc podsumowując z dużej chmury i szumnych zapowiedzi wyszło niewiele żeby nie powiedzieć NIC !!!

Wszystkie wytwórnie (poza Paramountem) przeszły do nowego Canal+. Co do powtórek, to ich duża ilość to jest zaleta, a nie wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie i na pewno wielu się ze mną zgodzi to jak do tej pory oferta filmowa C + to jedna wielka pomyłka!!! Gdzie są te wszystkie filmy z wytwórni do których prawa miała n-ka to po pierwsze, po drugie te ciągłe powtórki to aż oko drażni ile można oglądać Człowieka na krawędzi lub Igrzyska śmierci ?? po trzecie film z C+ premiera po kilku tyg jest na C+ Family i też to jest premiera (wiem że akurat nie każdy ma pakiet z C+ więc nie mógł wcześniej obejrzeć). Tak więc podsumowując z dużej chmury i szumnych zapowiedzi wyszło niewiele żeby nie powiedzieć NIC !!!

Filmy są, ale przy 2 wytwórniach + Monolith i inni niezależni dystrybutorzy to rewelacji niestety się nie stworzy. Gdyby doszedł Paramount to i tak wielce by to nie poprawiło oferty, no ale jeden z gigantów Hollywood byłby w C+, i jakieś tam głośne tytuły można by sobie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Obecna oferta C+ i HBO jest identyczna jak innych europejskich kanałów premium. Są te same filmy w mniej więcej tym samych czasie.

Sky Movies ma większość filmów znacząco szybciej, więc zanim popełnimy kolejną bzdurę lepiej porównać ich premiery do śrutu z koszyka Tesco proponowanego przez CANAL+.

 

Co z tego, że CANAL+ ma te same wytwórnie, skoro cena poszybowała dwa razy w górę, a odsetek produkcji dobrych do złych systematycznie spada - filmy krojone pod PG-13; większość widzów nie chce np. długich skryptów, przez co kina wywierają naciski na wytwórnie. Lubisz oglądać każdą sieczkę, byle tylko patrzeć? Ja nie lubię. Równocześnie coraz więcej obrazów żal oglądać w telewizyjnym mydle. Szerokopasmowy internet zapewnia w domach alternatywę w postaci filmów 1080p kilka miesięcy po kinowej premierze - legalnie w krajach rozwiniętych bądź w Polsce 'trochę' mniej.

 

Śmiano się tutaj z HBO, że postawiło na przełomowe seriale, tymczasem one zapewniły stacji dziesiątki milionów subskrybentów na świecie, a nie roczne 'nowości' filmowe, które fani dawno widzieli. W dzisiejszych czasach towarem premium może być tylko produkcja własna (dobry serial) i sport na żywo, czyli ekskluzywny kontent, którego nie można dostać nigdzie wcześniej. C+ Filmowe swoim myśleniem tkwi w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Showtime rozpoczyna finałowy sezon Dextera.Jutro rano w sieci zacznie się szukanie linków i pobieranie. Gdyby CANAL+ był poważną telewizją premium to powinien pokazać ten odcinek w ciągu przyszłego tygodnia a nie za pół roku. Mieliby rekordową oglądalność a nie słabiutką bo każdy już to widział. U nas premium jest niestety tylko jeśli chodzi o cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do stacji premium mam od niecałego roku, ale oglądam jej naprawdę dużo. Każdego dnia jestem w stanie wybrać sobie jakiś film do obejrzenia. Dla kogoś kto jest maniakiem filmowo-serialowym to z pewnością takie stacje jak Canal+ czy HBO nie są dla niego czymś super ekskluzywnym i pożądanym, bo może sobie obejrzeć film po paru tygodniach, a serial następnego dnia po premierze. W tym przypadku takiego kogoś, trudno go będzie zadowolić. Uważam jednak, że w Canal + czy HBO jest co wybrać do obejrzenia i warto dopłacić za to rozsądne pieniądze. Obecna oferta cenowa jest jak dla mnie nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta C+ i HBO jest identyczna jak innych europejskich kanałów premium. Są te same filmy w mniej więcej tym samych czasie.

Sky Movies ma większość filmów znacząco szybciej, więc zanim popełnimy kolejną bzdurę lepiej porównać ich premiery do śrutu z koszyka Tesco proponowanego przez CANAL+.

 

Co z tego, że CANAL+ ma te same wytwórnie, skoro cena poszybowała dwa razy w górę, a odsetek produkcji dobrych do złych systematycznie spada - filmy krojone pod PG-13; większość widzów nie chce np. długich skryptów, przez co kina wywierają naciski na wytwórnie. Lubisz oglądać każdą sieczkę, byle tylko patrzeć? Ja nie lubię. Równocześnie coraz więcej obrazów żal oglądać w telewizyjnym mydle. Szerokopasmowy internet zapewnia w domach alternatywę w postaci filmów 1080p kilka miesięcy po kinowej premierze - legalnie w krajach rozwiniętych bądź w Polsce 'trochę' mniej.

 

Śmiano się tutaj z HBO, że postawiło na przełomowe seriale, tymczasem one zapewniły stacji dziesiątki milionów subskrybentów na świecie, a nie roczne 'nowości' filmowe, które fani dawno widzieli. W dzisiejszych czasach towarem premium może być tylko produkcja własna (dobry serial) i sport na żywo, czyli ekskluzywny kontent, którego nie można dostać nigdzie wcześniej. C+ Filmowe swoim myśleniem tkwi w latach 90-tych.

Parę lat temu jak był dostępny/edukacyjnie/ SKY Italia Premiere i Canal+ Espania i France to sprawa wyglądała podobnie czyli nasz Canal+ i HBO i ich premierowe kanały miały praktycznie ten sam repertuar.Najszybciej odpadł SKY Italia a co do Sky Movies nie miałem nigdy dostępu więc nie wypowiadam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dla kogoś kto jest maniakiem filmowo-serialowym to z pewnością takie stacje jak Canal+ czy HBO nie są dla niego czymś super ekskluzywnym i pożądanym, bo może sobie obejrzeć film po paru tygodniach, a serial następnego dnia po premierze.

HBO pokazuje akurat wiele seriali kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Polską premierę trzeciego sezonu Gry o Tron obejrzało w ciągu tygodnia ponad 700 000 widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta C+ i HBO jest identyczna jak innych europejskich kanałów premium. Są te same filmy w mniej więcej tym samych czasie.

Sky Movies ma większość filmów znacząco szybciej, więc zanim popełnimy kolejną bzdurę lepiej porównać ich premiery do śrutu z koszyka Tesco proponowanego przez CANAL+.

 

Hehe, Skyfall, Killing Them Softly, Paranorman, Hotel Transylvania, Frankeweenie... to rzeczywiście prawie jak to co dają nam w C+, tyle, że... w premierach VOD :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "świetna" informacja ze strony Canal+ serial Ray Donovan, który miał premierę 01. 07. "Ten serial będzie dostępny od 1 sierpnia w kolekcji VOD Seriale+."- tak brzmi odpowiedź administratora na forum Canal+.

@Pawop

Twierdzisz, że Canal+ emituje filmy najszybciej jak to możliwe, to co powiesz o przesunięciu emisji Nietykalnych z grudnia na kwiecień!?

Ja na szczęście mam Canal+ głównie dla sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam Canal+ głównie dla sportu...

Nie wiem kto w dzisiejszych czasach bierze Canal+ dla filmów. :roll: W dobie internetu, odtwarzaczy multimedialnych, telewizorów fullHD filmowe kanały premium są kompletnie zbędne. Chce obejrzeć filmowy hit? Nie czekam 12-15 miesięcy, aby łaskawie Canal+ lub HBO go wyemitowało. Pobieram go po jego premierze na bluray'u ( zazwyczaj 5-6 miesięcy po premierze kinowej ) w 720p lub 1080p, pobieram napisy, zgrywam na pendrive, podłączam do odtwarzacza multimedialnego lub dekodera dvd-t ( którego cena nie przekracza 150zł ) i ciesze się najlepszą możliwie jakością na telewizorze 42 cali fullHD. Nie doświadczę tego nigdy na Canal+ czy HBO, bo jakość tych kanałów nie jest dobra,a tłumaczenie napisów jest lekko mówiąc kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam Canal+ głównie dla sportu...

 

Nie wiem kto w dzisiejszych czasach bierze Canal+ dla filmów. :roll: W dobie internetu, odtwarzaczy multimedialnych, telewizorów fullHD filmowe kanały premium są kompletnie zbędne. Chce obejrzeć filmowy hit? Nie czekam 12-15 miesięcy, aby łaskawie Canal+ lub HBO go wyemitowało. Pobieram go po jego premierze na bluray'u ( zazwyczaj 5-6 miesięcy po premierze kinowej ) w 720p lub 1080p, pobieram napisy, zgrywam na pendrive, podłączam do odtwarzacza multimedialnego lub dekodera dvd-t ( którego cena nie przekracza 150zł ) i ciesze się najlepszą możliwie jakością na telewizorze 42 cali fullHD. Nie doświadczę tego nigdy na Canal+ czy HBO, bo jakość tych kanałów nie jest dobra,a tłumaczenie napisów jest lekko mówiąc kiepskie.

No ja np. HBO wziąłem dla filmów, bo C+ mam z racji piłki (chociaż nawet gdybym piłką się nie interesował to i tak bym wziął dla filmów). Nie mam czasu na ściąganie filmów czy oglądanie ich na necie, a nie mam też jakiegoś ogromnego parcia na oglądanie nowości kinowych najszybciej jak się da. Obejrzę sobie na spokojnie w TV i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas, właśnie to chciałem napisać, gdyż nie każdy ma czas(może i nawet umiejetności) na ściąganie/pobieranie filmów,

tylko chce wygodnie usiąść w fotelu i oglądać

No i właśnie, ściągasz film i siadasz wygodnie w fotelu i oglądasz. A na tv musisz albo usiąść o takiej porze o której łaskawie ci telewizja ten film wyemituje, albo nagrać, a to w sumie wyjdzie na jedno jak ze ściąganiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że Canal+ emituje filmy najszybciej jak to możliwe, to co powiesz o przesunięciu emisji Nietykalnych z grudnia na kwiecień!?

Nigdy nie pisałem, że Canal+ ma filmy najszybciej jak to możliwe. Przesunięcie Nietykalnych było spowodowane tym, że chcieli w święta puścić Listy do M, film dużo bardziej znany.

 

stacja canal+ do dzis sie nie potrafi określić czy ma prawa do wytwórni Paramount noi Dreamworks :brawo::lol2:

Ile razy trzeba jeszcze napisać, że Dreamworks podpisał umowę z Monolithem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...