Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem mam wrażenie, że te "otwarte okna" służą nie tylko rozpropagowaniu wyższych pakietów wśród posiadaczy najniższych, ale też i uporządkowaniu spraw związanych z uprawnieniami (tj. wyłączeniem przypadkiem odblokowanych kanałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marion86 - zaznacz w wypowiedzeniu, że rezygnujesz tylko z MR przy otrzymaniu konkretnej oferty (napisz co Cię interesuje i za ile). W przeciwnym wypadku rezygnujesz całkowicie. ;)

 

@aro - kontakt z DUK możliwy jest w każdym momencie, ale jak bardzo ciekawe będą oferty dla Ciebie to już zupełnie inna sprawa. "Podnosząc" pakiet masz szansę dostać bezpłatne miesiące, ale utrzymując lub "zmniejszając" pakiet na bezpłatny okres na tyle miesięcy do końca nie masz liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam aktualnie umowę 12/5 pakiet Familijny HD/Rodzinny HD, obecnie kończą mi się darmowe miesiące. Do końca trwania umowy zostało 8 miesięcy, jak myślicie kiedy można wysyłać wypowiedzenie umowy ;). Dodam, że wcześniej na tym kontrakcie miałem już umowę 15/5, teraz jest 12/5 czy mogę liczyć na trzeci raz takiej promocji?

 

Przy poprzedniej umowie 15/5 po darmowych miesiącach płaciłem tylko przez 5 miesięcy, wysłałem wypowiedzenie i dostałem obecne 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w maju kończy mi się umowa i złożyłem wypowiedzenie.

Posiadam abonament za 89PLN czyli to była opcja full bo teraz widzę że zmienili cennik.

Chciałem się dowiedzieć co ewentualnie mogę realnie wynegocjować dzwoniąc do nich albo czekając na telefon pierwszy raz będę przedłużał wiec za bardzo nie mam doświadczenia jak rozmawiać żeby nie dać sobie wcisnąć lipy.

Jaka jest możliwa najlepsza oferta jaką mogą zaproponować a jaka najgorsza ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Witam mam aktualnie umowę 12/5 pakiet Familijny HD/Rodzinny HD, obecnie kończą mi się darmowe miesiące. Do końca trwania umowy zostało 8 miesięcy, jak myślicie kiedy można wysyłać wypowiedzenie umowy ;). Dodam, że wcześniej na tym kontrakcie miałem już umowę 15/5, teraz jest 12/5 czy mogę liczyć na trzeci raz takiej promocji?

 

Przy poprzedniej umowie 15/5 po darmowych miesiącach płaciłem tylko przez 5 miesięcy, wysłałem wypowiedzenie i dostałem obecne 12/5.

 

Mnie darmowe miesiące kończą się w kwietniu, Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do Rodzinnego HD, umowa na 15/5 miesięcy. Mam zamiar po okresie darmowym zapłacić powiedzmy za 5 miesięcy i potem wysłać wypowiedzenie. Gdybym miał umową 12/5 miesięcy, wypowiedzenie wysłałbym po zapłaceniu za 3 miesiące. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M_arek ja tak właśnie zrobiłem przy umowie 15/5 tj. wysłałem wypowiedzenie w 5 płatnym miesiącu i przeszło, dostałem umowę 12/5. Skończył się okres bezpłatnych 5 miesięcy i wkraczam w okres 7 miesięcy płatnych, masz rację zapłacę z 3 miesiące i wyślę wypowiedzenie.

Zastanawia mnie tylko fakt czy jest możliwe uzyskanie za trzecim razem umowy 15/5 lub 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks do umowy? Rozumiem, że na tym module już masz jakąś aktywną umowę, która zbliża się ku końcowi? Jak tak to wyślij wypowiedzenie umowy, może mają jakąś utrzymaniową z Darmowym HD na koniec.

 

Umowa umożliwiająca aktywację pakietu Darmowy HD (DRH6) została wycofana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Posiadam pakiet Pakiet Familijny Max HD (Opłata za dekoder ESI88-320- czynsz, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO CINEMAX HD, Usługa Multiroom HD ). Do końca umowy zostały mi 4 miesiące,wypowiedzenie złożyłem. Chciałbym przedłużyć umowę (ten sam pakiet) i w związku z tym mam pytania.Czy mogę liczyć na krótką umowę (poprzednia 24m-ce) i darmowe miesiące np. 12/5,czy 15/5 ? Jaką mogę wynegocjować najlepszą ofertę cenową? Czy da radę zlikwidować opłatę za dekoder lub multiroom? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcinek36

Skoro twoja obecna umowa to umowa na 24 miesiące to przedłużając ją masz bardzo duże szanse teraz na umowę 12-miesięczną (w tym 5 miesięcy gratis). Jeśli obecnie płacisz dodatkowo za Multiroom to masz też szansę mieć tę usługę gratis. Czynsz za dekoder Sagemcom raczej ciężko będzie znieść. Tutaj Cyfrowy Polsat jest raczej nieustępliwy. :? Chyba, że wiązać się to będzie wówczas z mniejszą liczbą miesięcy gratisowych, np. trzy zamiast pięciu. Po prostu musisz dobrze rozmawiać i negocjować z konsultantem z Działu Utrzymania Klienia (DUK), jeśli do ciebie zadzwoni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcinek36

Jeśli obecnie płacisz dodatkowo za Multiroom to masz też szansę mieć tę usługę gratis.

 

Przy przedłużeniu jeśli w dotychczasowej umowie MR był płatny to nie ma możliwości przy przedłużeniu uzyskać bezpłatnego MR.

 

@marion86 - kilka postów wcześniej było to samo pytanie i była odpowiedź: viewtopic.php?f=7&t=7424&start=5880#p1055667

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam aktualnie umowę 12/5 pakiet Familijny HD/Rodzinny HD, obecnie kończą mi się darmowe miesiące. Do końca trwania umowy zostało 8 miesięcy, jak myślicie kiedy można wysyłać wypowiedzenie umowy ;). Dodam, że wcześniej na tym kontrakcie miałem już umowę 15/5, teraz jest 12/5 czy mogę liczyć na trzeci raz takiej promocji?

 

Przy poprzedniej umowie 15/5 po darmowych miesiącach płaciłem tylko przez 5 miesięcy, wysłałem wypowiedzenie i dostałem obecne 12/5.

Ja przy umowie 12/5 przedłużyłem ją jako 15/5 w drugim dniu pierwszego płatnego miesiąca (czyli zapłaciłem za 1 mies. i mam znów 5 miesięcy gratis). Wypowiedzenie było wysłane, tak więc nie masz na co czekać. Pakiet identyczny jak Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...