Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co za trzecim razem zaoferują? Myślisz, że znowu 12/5 lub 15/5?

 

Generalna zasada jest taka, że umowy 12 i 15-miesięczne z 5-miesięcznym okresem darmowym są oferowane naprzemiennie - czyli jeżeli zacząłeś od 15/5, potem miałeś 12/5, to kolejna będzie 15/5.

 

Mi kiedy wypowiedziałem umowę 2 raz, z czego miesięcy, które płaciłem było niewiele, nawet nie zadzwonili i wyłączyli CP zgodnie z wypowiedzeniem. Cudów sie proszę nie spodziewać.

 

Zależy pewnie od tego, jaki jest abonament. Ja niedawno wypowiedziałem umowę 12/5 po zapłaceniu 3 miesięcy (czyli w trakcie ósmego miesiąca jej trwania - pomyliło mi się i chciałem wysłać zgodnie z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia - a miałem już 2-miesięczny) i mam już nową - tym razem 15/5 - oczywiście z zachowaniem ceny abonamentu z poprzedniego cennika :) Zresztą z wcześniejszej promocyjnej dla migrujących od innego operatora też ostatnich dwóch nie zapłaciłem (za późno wysłałem wypowiedzenie... ale nie wiedziałem o polityce CP stosowanej w przypadku wysokich abonamentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to za polityka CP dla wysokich abonamentów o co chodzi ?

 

Taka, jak u większości w miarę logicznie myślących usługodawców, tj. lepiej zatrzymać abonenta z wysokim nominalnie abonamentem i dużą ulgą, bo i tak płaci rachunki ponad średnią, niż puścić go do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!

 

Otrzymałem propozycję przedłużenia umowy z Cyfrowym Polsatem.

 

Zaoferowano mi ten pakiet ze wszystkim (oprócz HBO, VOD i tych innych Ipli).

 

Korzyści jakie z tego tytułu będę miał to:

- 10 złotych mniej w porównaniu z poprzednią umową

- Cinemaxy do końca umowy

- kilka miesięcy za darmo

- jakiś pakiet Ipli przez kilka miesięcy (z którego i tak korzystać raczej nie będę)

- VOD za darmo przez kilka miesięcy

 

W związku z tym VOD mam pytanie: O jakie konkretnie kanały VOD chodzi? Wszystkie? Czy jakieś konkretne numery na liście :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!

 

Otrzymałem propozycję przedłużenia umowy z Cyfrowym Polsatem.

 

Zaoferowano mi ten pakiet ze wszystkim (oprócz HBO, VOD i tych innych Ipli).

 

Korzyści jakie z tego tytułu będę miał to:

- 10 złotych mniej w porównaniu z poprzednią umową

- Cinemaxy do końca umowy

- kilka miesięcy za darmo

- jakiś pakiet Ipli przez kilka miesięcy (z którego i tak korzystać raczej nie będę)

- VOD za darmo przez kilka miesięcy

 

W związku z tym VOD mam pytanie: O jakie konkretnie kanały VOD chodzi? Wszystkie? Czy jakieś konkretne numery na liście :?:

Kanały 161-164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na pakiet Familijny HD, ( do tej pory miałem Mini HD za 14,90 zł. ) umowa na 24 miesiące : 9 miesięcy mam płacić po 14,90 zł. a 15 miesięcy jeżeli zostawię pakiet Familijny HD to będę płacił po 39.90 zł. , lub jeżeli wybiorę pakiet Rodzinny HD to cena będzie 19,90 zł. Czytając ulotkę z programami w pakiecie Familijnym HD jest napisane , że do tego pakietu są dodane w prezencie dodatkowe 24 kanały. Ja tych kanałów nie odbieram , na infolinii CP poinformowano mnie , że te kanały mi się nie należą . Mam takie pytanie - komu one się należą ???. Czy nie jest to wprowadzanie w błąd abonentów , którzy sugerują się tą stroną ???. Jakie jest Wasze zdanie , pytam się kogoś bardziej obeznanego w tych sprawach.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tel.od konsultanta Powiedział że usługa multiroom teraz jest płatna za każdy dekoder 5 zł CP wycofuje się z bezpłatnego multiroomu.Prawda?Bo mam teraz jeden dekoder dodatkowy nie płacę za niego i chciałam drugi jeszcze.Poza tym umowa na 24 miesiące i 8 miesięcy gratis lub 15 i 5 bezpłatnych pakiet hbo go i ipla mix przez całą umowę i VOd 8 miesięcy bezpłatnie.Abonament 99,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu przedłużyłem umowę 15/5 miesiecy gratis full pakiet, po tym okresie muszę zostawić familijny max hd + hbo, hbo go, cinemax za całe 69,90 + 5 zł za 2 dekodery multiroom, z czego pierwszy za 0 zł. Z nimi trzeba umieć rozmawiać bo najpierw podają słabe oferty a najlepsza jest ta ostatnia tylko dzisiaj i tylko dla ciebie. Dekoder główny hd5000 , dodatkowy hd3000 i teraz dobrałem hd5500s. Full pakiet czyli fam max hd + film hd+ sport hd+hbo z hbo go+cinemax+ipla mix+ vod jak nie zrezygnuję za 104,90 zł. Oczywiście furtkę do takiej oferty otwiera wypowiedzenie. Pan z DUK poinformował mnie, że po 5 miesiącach płatnych znów mogę rozpocząć negocjacje oczywiście po pisemku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Mam w domu dwie umowy na czas niekreślony z CP.

umowa nr 1 - pakiet familijny HD + opłata za czynsz dekodera za 44,90 zł (umowa na ojca)

umowa nr 2 - pakiet familijny HD za 39,90 zł (umowa na siostrę)

 

Na stronie CP widzę, że jest pakiet premium za 99,90 zł (umowa na 24 miesiące, a w tym 6 miesięcy za darmo)

Do tego dobrałbym dodatkowe 3 multiroom'y.

 

Oczywiście jest to oferta dla nowych klientów.

 

Czy istnieje jakakolwiek szansa na otrzymanie takiej samej oferty(pakiet premium + 6 miesięcy za darmo) przy przedłużeniu umowy nr 1 na 24 miesiące?

Wtedy do umowy nr 2 złożyłbym wypowiedzenie i już płacił te 39,90 przez 3 miesiące...

 

Czy może nie ma szans i najlepiej złożyć wypowiedzenia do tych umów i ewentualnie za 3 miesiące coś kombinować z lepszym pakietem i multiroomami?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może mi ktoś wyjaśnić następujące zagadnienie, otóż od około tygodnia posiadam CP z MR dopiero dzisiaj podłączyłem drugi dekoder... Mam Familijny Max HD SPORT HD CINEMAXY HD I FILM HD a także vody na pół roku. Włączam dziś drugi dekoder a tam co widzę? Pakiet HBO ale tylko na jednym dekoderze i w dodatku nie na głównym, tylko u teściów hehe. dzwonić do CP żeby uruchomili także na drugim? czy darować sie bo wyłączą na tym na którym jest HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Izagi

Najlepiej wypowiedz obydwie umowy z czego zostaw sobie do negocjacji tę bez czynszu za dekoder. Wtedy gdy do ciebie zadzwonia wynegocjuj wyższy pakiet powiedzmy Familijny Max HD+HBO HD z HBO GO+ Cinemax za 69,90 i dobierz multiroom po 29 złotych jednorazowej aktywacji za dekoder. Multiroom wynegocjuj po max 5 zł za sztukę. Wszystko zależy od tego jaki masz dekoder do tej umowy. Jesli to HD 5000, 6000,7000 to zostaje jako główny, jesli słabszy wtedy gratisowe miesiące spadają o 2 msc. Podstawa to negocjacja i wysłanie wypowiedzenia lub wypowiedzenie w APS, szybsze i masz potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 marca 2014 roku podpisałem umowę jako nowy klient. Umowa jest 24/6. Czyli zostało jeszcze nieco ponad 12 miesięcy. Mam pełny pakiet wraz z multiroomem oprócz VOD i płącę 94,90zł. Chciałbym ją przedłużyć na warunkach 12/5 i ewentualnie znieść opłatę za multiroom. Czy składając już wypowiedzenie (bo już chyba mogę to zrobić?) jest szansa w miarę szybko otrzymać dobrą ofertę? Czy raczej bliżej końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy taka sprawa.Teściowie mają mały pakiet jeszcze na 11 mc /cała umowa była na 29mc./ za 14,90 Mini Hd.Czy jest szansa po wysłania pisma do Duk utargować dla Nich w tej cenie dodatkowo pakiet sportowy.Oni mało oglądają dlatego ten mini Hd im wystarcza tylko chcieliby te sportowe kanały jak się da.Bez dekodera bo obecny dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...