Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile ten Vod kosztuje bo nie chce mi sie sprawdzać?Bo opłatę ma 69.90 zł więc Iplę lub Vod ma płatne.Bo dla stałych Max+Film+Sport+Cinemaxy 59.90 zł.

 

A no to może być to ;) VOD kosztuje 10 złotych miesięcznie.

 

Nowszy model niż Echostar HDS 400E

 

Dekoder Echostar HD5500s nie istnieje - natomiast istnieje dekoder HD5500s - jest to jednogłowicowy dekoder HD bez dysku (z opcją podłączenia dysku polsatowskiego) produkowany przez Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych wyjadaczy.Jestem nowy na forum i proszę o pomoc i zrozumienie,dziś wysłałem wypowiedzenie (umowa kończy mi się w czerwcu) posiadam pakiet Familijny Max HD plus film HD ,Cinemax HD oraz Sport HD płacę 59,90 zł,na co mogę liczyć ? Chciałbym zachować te pakiety ale urwać z ceny coś lub jakieś gratis miesiące ,umowa maksymalnie na 15 miesięcy ,nie interesuje mnie ipla oraz vod i hbo .Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych wyjadaczy.Jestem nowy na forum i proszę o pomoc i zrozumienie,dziś wysłałem wypowiedzenie (umowa kończy mi się w czerwcu) posiadam pakiet Familijny Max HD plus film HD ,Cinemax HD oraz Sport HD płacę 59,90 zł,na co mogę liczyć ? Chciałbym zachować te pakiety ale urwać z ceny coś lub jakieś gratis miesiące ,umowa maksymalnie na 15 miesięcy ,nie interesuje mnie ipla oraz vod i hbo .Proszę o pomoc.

Umowy na 12 miesięcy z czego 5 gratis bez wymiany dekodera lub 15 miesięcy i 5 gratis.Lub te same warianty z 3 miesięcznym gratisem i wymianą dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie odsyła. "Podpisujesz" umowę poprzez potwierdzenie jej warunków w czasie rozmowy, sam otrzymujesz potwierdzenie ze strony CP. W ten sposób Ty masz wersję papierową, a CP nagranie Twojej zgody na nowe warunki.

 

Mi powiedzieli że przyslą umowe papierową mam podpisać i odesłać

 

Dostałem takiego meila

 

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za skorzystanie z naszej wyjątkowej oferty.

 

W trosce o najwyższą jakość naszych usług przesyłamy w załączonym pliku PDF potwierdzenie warunków oferty przedstawionej przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej.

 

Przekazane informacje dotyczące złożonego zamówienia pozwolą Ci się zapoznać z warunkami umowy zaprezentowanymi podczas rozmowy.

W szczególności zwracamy uwagę na możliwość weryfikacji wysokości miesięcznego zobowiązania oraz czasu trwania umowy.

 

Zastrzegamy, że przekazywane informacje służą wyłącznie utr[beep]u omawianych telefonicznie warunków świadczenia usług i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani potwierdzenia zmiany warunków umowy na odległość.

 

Informujemy również, iż zgodnie z informacją przekazaną przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej Potwierdzenie Zmiany Warunków Umowy (nie wymagające podpisu), bądź Umowa (do podpisu) zostanie dostarczona odrębnym trybem.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy również, iż zgodnie z informacją przekazaną przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej Potwierdzenie Zmiany Warunków Umowy (nie wymagające podpisu), bądź Umowa (do podpisu) zostanie dostarczona odrębnym trybem.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.

Masz tu dwa warianty. Wybrałeś: Umowa (do podpisu). Dlatego przyślą umowę (dwa egzemplarze), którą po podpisaniu, jeden egzemplarz odeślesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie odsyła. "Podpisujesz" umowę poprzez potwierdzenie jej warunków w czasie rozmowy, sam otrzymujesz potwierdzenie ze strony CP. W ten sposób Ty masz wersję papierową, a CP nagranie Twojej zgody na nowe warunki.

 

No od 25 grudnia ub. r. już to tak nie działa. Dostajesz maila lub list (w zależności od wyboru), w którym musisz potwierdzić zawarcie umowy na warunkach przedstawionym w tym piśmie (mailu bądź liście). Mail pewnie się potwierdza klikając/wpisując jakiś unikalny link (tak jest w nc+), list odsyłasz pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można ugrać teraz przy przedłużeniu deko na udostępnienie oferta premium z vod bez xxx.

Oferta przez tel 89 przez parę mieś już nie pamiętam ile później 99,90 czyli idento co mam aktualnie.

Na/razie podziękowałem. Czy złożenie wypowiedzenia z punkcie (jeśli można tam)? Spowoduje że po kilku latach u nich zejdą w końcu coś z ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można w punkcie a nawet trzeba. Po jakimś czasie (dwa dni?) otrzymasz telefon z zapytaniem co się stało, że rozwiązujesz umowę. Po "mądrych" wyjaśnieniach otrzymasz nową propozycję z tym, że to od ciebie będzie zależeć, co z odpowiednim wyczuciem wynegocjujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa kończy mi się za niecałe 12 miesięcy, ale już zdecydowałem się złożyć wypowiedzenie wchodzące w życie na koniec ostatniego miesiąca okresu rozliczeniowego. Umowa podpisana w marcu ubiegłego roku, pakiet premium z dekoderem Sagemcom oraz multiroom z HD3000 za łączną kwotę 94,90zł. Domyślam się, że powinno udać mi się wynegocjować umowę 12/5, tylko pytanie, czy uda mi się zejść z ceny do 89,90zł z multiroomem, czy raczej nie uda się dostać multiroom gratis? No i czy jest możliwość, otrzymania VOD na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obecną umowę masz na 15 miesięcy lub dłużej to jest szansa, że kolejną dostaniesz na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. Jeśli obecnie płacisz dodatkowo za Multiroom to raczej nie dostaniesz już tej usługi gratis. Opłata nadal pozostanie. To samo tyczy się dekodera Sagemcom (dodatkowe 5 zł za jego wynajem, jeśli płacisz). Katalog VOD masz szansę dostać gratis na całą umowę. Ja przy ostatnim przedłużeniu mojej umowy dostałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisałem na 24 miesiące jako nowy abonent, opłaty za dekoder nie mam. Mam nadzieję, że opłata za abo premium nie wzrośnie do 99zł jak dla nowych abonentów :)

Co ciekawe, dzisiaj tak jakby ktoś próbował się dodzwonić z DUK, tylko że był tylko jeden sygnał i nie miałem szans żeby zdążyć odebrać. Nikt też nie próbował się dodzwonić później, no ale zobaczymy :) Nie powiem, że byłoby mi na rękę, przedłużyć umowę już teraz, bo jak wspominałem wcześniej, obecna wygasa dopiero w marcu 2016 :) a nie widziałem przypadku na forum, żeby komuś udało się przedłużyć umowę tak wcześnie.

 

Przy okazji zapytam jeszcze, czy jest możliwość skonfigurowania pakietów w taki sposób, aby było wszystko włącznie z HBO oprócz kanałów Cinemax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...