Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy.Jest dokładnie tak jak piszecie:mają teściowie bo zawsze mieli Polsat sport i Pol.,Sport News bo to fta.

Tylko tak:chciałem "ugrać" Eurosport i lub TVP sport.I jeszcze co ciekawe od daaaaawna i dłuuuuuugo ni z gruchy ni z pietruchy mieli włączony właśnie Eurosport-bez żadnej dopłaty,aneksu./wiem,że to tak tylko po cichu cicho sza!!./Teraz początkiem lutego jak wyłączali wszystkim dodatkowe darmowe kanały na okres świąt puszczone -zniknął także i ten Eurosport.W sumie to tylko o ten jeden kanał się rozchodzi/no i może ten TVP sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Burito. Do tego zez na Astrę i dochodzi jeszcze Eurosport DE.

To może od razu obrotnica lub siłownik i dochodzi dużo programów z ciekawym sportem.Tylko co z tego co to za atrakcje oglądać programy z egzotycznymi językami.Na Eurosport zapewne było okno otwarte i dlatego posiadali uprawnienia do tego kanału.TVP sport dostępny od pakietu Sport HD.O dziwo podobno TVP nie pobiera za ten program opłat i operatorzy dostają go za free.Przynajmniej w którymś z wątków ktoś wstawiał takie pismo z TVP z taką informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niema najmniejszych szans aby "ugrać"pakiet sportowy??.To może chociaż poszczególne kanały sportowe np eurosport i TVP Sport-tylko te dwa?.

Czerstwy chyba kosztem ok. 50 zł jednorazowo lepiej mieć Eurosport po niemiecku niż wchodzić w abonament ok. 60 PLN na miesiąc dla dość słabego pakietu sportowego. Tym bardziej, że sobiepan zapytał o możliwość odbioru poszczególnych kanałów. Ode mnie to tylko sugestia no ale Ty wiesz najlepiej i wyjeżdżasz z obrotnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dolicz darmowe miesiące renegocjacje umowy przed końcem 2-3 miesiące.I średnia z każdej umowy wychodzi 40 zł lub i taniej.Jest różnica zez a obrotnica bo przy pomocy tej drugiej zobaczysz dużo transmisji które u nas są w kanałach premium.A za pomocą zeza trochę niemieckich kanałów.A tak poza tym ile masz kanałów sportowych gwarantowanych w Rodzinnym HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy zauważyłeś, że ten pakiet mają używać ludzie starsi? Zmień im tuner, dodaj obrotnicę, naucz ich ją obsługiwać - wątpliwe. DisEqC w zasadzie bezobsługowe i z dekoderem, który Ci ludzie potrafią obsługiwać. A sobiepan napisał że chcą Eurosport i TVP Sport a nie setki kanałów sportowych z całej orbity.

Poza tym rodzinny HD też można negocjować. Ja mam go za ok. 11 zł więc kilkadziesiąt złotych różnicy jest na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysyłam właśnie wypowiedzenie i chciałbym zapytać czy takie warunki mogę utargować.

Umowa 12/3 i Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + muliroom za 65zł + nowy dekoder(obecny czasem nie daje rady)

Ewentualnie czy do tej oferty mogę coś jeszcze utargować?

 

Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, do kończa umowy 4 miesiące: czy opcja Familijny MAX HD+sport HD+film HD+cinemax HD+ multiroom HD. Całość w opcji 15/5 (oczywiscie dekodery moje) za 64,90 zł? Czy może 59,90 zł? Nie wiem czy da się wynegocjować Multiroom za 0 zł?

Czyli reasumując 5 miesięcy gratis, pozostałe 10 miesięcy 59,90/64,90. Taka opcja by mi w zupełności odpowiadała, bo średniomiesięcznie wyszłoby 39,93 lub 43,26 zł

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, miałem zdać relację, więc piszę. Byłem dziś w punkcie CP wymienić swój własnościowy stary dekoder SD na HD. Zdziwiłem się trochę jak Pani poinformowała mnie, że teraz już nie dają na własność tylko na wypożyczenie. Chciała mi dać HD3000, lecz się nie zgodziłem i zażądałem HD5000. Jednak, żebym mógł wziąć HD 5000 musiałbym podpisać nową umowę, więc nie wziąłem żadnego i złożyłem wypowiedzenie umowy. Teraz tylko czekać na telefon z Warszawy. Mam takie pytanie jestem abonentem jakieś 7 lat, mam pakiet Familijny HD za 37,90 zł. Chciałbym jeszcze do tego dobrać MR. Co mogę "ugrać" w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani wymaga douczenia. Wymieniając dekoder własnościowy w trybie serwisowym (w akcji wymiana dekodera SD na HD) status sprzętu nie ulega zmianie. Poza tym pracownik APS-u nie może warunkować wymiany dekodera w tym trybie podpisaniem umowy!

Moja rada, znajdź APS, w którym Ci wymienią dekoder w akcji wymiany dekodera SD na HD. Potem czekaj na telefon z DUK lub w tym samym APS-ie zapytaj o ofertę z 5 miesiącami gratis przy umowie na 15 miesięcy lub 8 miesięcy gratis przy 29 miesiącach umowy. Z DUK możesz mieć szansę na 5 miesięcy gratis i umowę na 12 miesięcy. Ale takie warunki tylko wtedy dostaniesz, jak już będziesz miał dekoder HD. W przeciwnym wypadku gratis będziesz miał 2 miesiące krótszy, dekoder HD wypożyczony za symboliczną opłatę aktywacyjną, a Twój stary dekoder SD możesz schować głęboko w szafie lub na szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak chcieli odprawić z kwitkiem z APS-u przy wymianie SD/HD bez umowy to zarządałem, aby skonsultowali się z Centralą Cyfrowego Polsatu, po kilku minutach oczekiwania Pani "czerwona ze złości" wymieniła mi na HD5000:)

 

Oni tak chcą naciągnąć ludzi na podpisywanie/przedłużanie umów. Powiedzieli, że wymienią na Mini HD 2000 lub HD3000 a jak chcę HD5000 lub HD6000 to muszę umowę podpisać/przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...