Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. Jestem abonentem CP i mam pakiet Familijny, lecz chciałbym sobie dobrać MR, a ciągle mam jeszcze umowę i nie mogę podpisać nowej, więc moje pytanie brzmi: Czy da się jakoś dobrać do obecnej umowy usługę MR? Oraz chciałbym wymienić stary dekoder SD na HD czy będzie to darmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kiedy masz umowę. Ale jeśli dekoder SD jest twoją własnością, to bez problemu i bezpłatnie wymienisz na dekoder HD własnościowy. Ponadto nie tylko będziesz mógł dobrać multiroom ale również wywalczyć miesiące bezpłatne. I to bez wielkiej łaski wraz z przedłużeniem aktualnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do punktu. Tam wszystkiego się dowiesz. Bez problemu wymienisz dekoder przy obecnej umowie bez żadnych innych zobowiązań. Poinformuj na wstępie, że dekoder jest twoją własnością. Mogą przy okazji zaproponować nowe warunki umowy. Powinno być z miesiącami bezpłatnymi. Na przykład, jeśli zależy tobie na długiej umowie, to 9 miesięcy gratisowych i 20 płatnych. Wtedy też zdecydujesz, co się będzie bardziej opłacało.

A do kiedy masz obecną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niema najmniejszych szans aby "ugrać"pakiet sportowy??.To może chociaż poszczególne kanały sportowe np eurosport i TVP Sport-tylko te dwa?.

Jeśli mają jakikolwiek internet to pakiet sport w IPLA mogą mieć za 9,90 na miesiąc. I to jest bez sensu. Mając Mini HD mogę sobie w IPLA dokupić pakiet sportowy za 9,90 a w normalnej tv nie mogę tego zrobić nawet za 20 zł. Przy tak nasyconym rynku powinni szukać nowych klientów. Oferta powinna być bardziej elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach współpracy z polsatem przechodzę do nc+. W nc+ przynajmniej mogę ponegocjować warunku nowej umowy, a polsat ma sztywne widełki i nic ugrać ciekawego nie można

Tylko mów to po cichu,bo jak ci z nc+ usłyszą to mogą szoku :shock: doznać jakie Ty masz chody w ich platformie.Życzę powodzenia i owoc(owych)nych :lol2: negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3 miesiące.

Na osiem miesięcy przed końcem można wypowiadać umowę i negocjować dobre warunki poprzez infolinię. Pamiętaj, że będąc właścicielem dekodera startujesz z lepszej pozycji. Można to zrobić w dwójnasób. Poprzez punkt i poprzez infolinię z konsultantem w obydwu przypadkach po złożonym wypowiedzeniu w punkcie CP. Tak, jak napisał:

Najkorzystniejsze warunki uzyskasz wysyłając wypowiedzenie dotychczasowej umowy. Po wysłaniu oczekujesz na telefon z DUK CP i negocjujesz.

Dekoder możesz już teraz wymienić w dowolnym punkcie CP na dotychczasowej umowie bez przedłużania obecnej umowy w celu przemyślenia, co do dalszej jej kontynuacji. Możesz zaciągnąć języka, co teraz w punkcie CP proponują i za ile?

Wrażeniami podziel się na forum. Równocześnie zostaw tam napisane wcześniej wypowiedzenie wraz numerem telefonu do kontaktu i pobierz kopię tego wypowiedzenia za pokwitowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wysyłał wypowiedzenie do Warszawy, lepiej chyba wysłać od razu do centrali niż do punktu CP. Zobaczymy co mi zaproponują. Wydaje mi się, że lepiej jest przez infolinię, bo można otrzymać lepszą ofertę niż w punkcie CP gdzie raczej mają "sztywne" oferty.

 

………………., dn. ………………

 

Imię i Nazwisko: …………………………………….

Adres: ……………………………………………………

Nr dok. Tożsamości: …………………………….…

PESEL: ………………………………………………….

Nr karty: ………………………………………….….…

Nr dekodera: ……………………………………….…

 

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu ……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

 

 

 

Z poważaniem,

 

….......................................

 

Może być taki wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór jest bardzo dobry. Zostawiając je w punkcie CP wypowiedzenie jest natychmiast w Warszawie. Poza tym nic nic kosztuje.

Może się tak zdarzyć, że nie zdążysz wrócić do domu i już będziesz miał telefon z DUK.

A przy okazji wymienisz dekoder na HD, który należy się tobie, jak psu kość. Bez zobowiązań na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Moim zdaniem numer dokumentu tożsamości i numer dekodera jest zbędny, zawsze wpisywałem tylko numer karty oraz nr pesel i zawsze umowę skutecznie rozwiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie to dziwnie wyglądało, że biorę dekoder HD i jednocześnie składam wypowiedzenie? Oraz czy ten dekoder który mam wziąć to będzie też mój na własność czy tylko wypożyczony, bo mi się wydaję, że teraz te dekodery co dają są na wypożyczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a jeszcze odnośnie tych dekoderów to jaki oni mi tam dadzą i jakie polecacie? Myśląc już w przyszłość jaki model na główny a jaki do MR?

Przy oddawaniu starego wszystko musi być spakowane w oryginalne pudełka czy może być bez? Po tylu latach wątpię, abym miał je gdzieś jeszcze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć HD5000 nie jest najgorszy, pewnie będą chcieli tobie wcisnąć Mini HD 2000 lub HD3000 ale powiedz, że to dla babci i wskazane by było, aby miał wyświetlacz :), (sprawdzone na babcię działa).

 

Przy zdawaniu starego wystarczy mieć:

 

1. dekoder z kartą,

2. pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niema najmniejszych szans aby "ugrać"pakiet sportowy??.To może chociaż poszczególne kanały sportowe np eurosport i TVP Sport-tylko te dwa?.

Możesz podnieść na Rodzinny HD (pewnie z aneksem) i wtedy dojdą Polsat Sport i Sport Extra.

A w pakiecie Mini HD nie ma Polsat Sport? W Rodzinnym i tak nie będzie miał Eurosportu i TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...