Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyłem w APS umowę na 15 miesięcy (zaznaczam, że umowa kończyła mi się 10 kwietnia). Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Ipla + VOD przez cały okres trwania umowy. Przez 5 miesięcy za 0 zł, pozostałe miesiące za 69,90 zł. Wydaje mi się, że bardzo dobra oferta, co o niej sądzicie? Dodatkowo za darmo mogę wymienić sobie dekoder na nowszy model, do tej pory używałem Echostar HDS 400E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się twoja umowa wydaje mało prawdopodobna 69,90 zł za te pakiety, na pewno później stracisz dostęp do VOD i IPLA.

 

Przez cały okres trwania umowy mam zagwarantowane te pakiety. Jak tylko zaktualizują mi się dane na portalu icok to wrzucę zdjęcie jako potwierdzenie :)

Jako stałemu abonentowi od początku Cyfrowego Polsatu (2000r.) należy się przecież coś ciekawego:)

Pan w APS był bardzo konkretny, zaproponował mi te warunki, bo wiedział że za 12 miesięcy (3 miesiące przed końcem umowy) znów przyjdę do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. ;)

Przedłużył umowę bez wymiany dekodera w ramach umowy w APS. Poproszono go, by za kilka dni przyszedł wymienić dekoder w ramach procedury serwisowej (wymiana uszkodzonego elektrycznie dekodera). ;) Pisałem kiedyś o tym na forum i co jakiś czas powtarzam ten "myk" tutaj dla przypomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ściemniasz, w APS zawsze mają gorsze oferty niż w DUK. Mnie zawsze informowali, że zlikwidują czynsz a to nie było możliwe. Składałem reklamacje odsłuchiwali rozmowę z DUK i zwracali kasę a w ramach przeprosin na jakiś czas HBO. Czekam na te potwierdzenie z icok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj przedłużyłem umowę,poprzednia miała obowiązywać do sierpnia 15/3,FMax HD,Sport HD,MR-59,90,aktualne warunki umowy,od 07.04.2015, 12/5,FMax HD,Sport HD,Film HD,Cinemax HD,MR-69,90,dodatkowo VOD,IPLA darmowe w miesiącach gratisowych,z racji że juz zapłaciłem za kwiecień to następna płatnośc dopiero w pod koniec wrzesnia,nie wiem czy dało by rade coś więcej wycisnąć,w razie słabej oferty byłem gotów na zerwanie umowy i przejście do nc+ na karte,ale skusiła mnie krótka umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało prawdopodobna wymiana dekodera przy umowie 15/5.Zawsze przy wymianie były umowy 15/3.

 

Jedyna opcja, to zakombinowana przez pracownika APS wymiana dekodera ze względu na "stwierdzoną wadę" (a Echostar HDS400E wymieniany na polsatowski 5500s, to wymiana dekodera HD za dekoder HD - więc faktycznego upgrade nie ma - szczerze mówiąc nie wiem, czy bym się skusił na taką wymianę...). Wtedy osobno jest wymieniany sprzęt, osobno przedłużana umowa.

 

Dziwną sprawą jest ten pakiet VOD, bo w APS (akurat w salonie Plusa, ale oferty są przecież identyczne) nie słyszeli o darmowym VOD na czas trwania umowy - oczywiście jest włączany "próbnie" na okres darmowy, ale w systemie nie ma opcji darmowego VOD "na stałe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Mam pytanie, jak ja na przykład mam podpisaną umowę z Cyfrowym Polsatem już kilka dobrych lat to jakie są upusty i promocję przy przedłużaniu kolejnej umowy?

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kilku czynników. Czy przedłużana umowa będzie poprzedzona jej wypowiedzeniem, przeprowadzona w APS, czy też bezpośrednio poprzez DUK. W końcu, jaki pakiet będzie przedmiotem negocjacji i, czy z własnym sprzętem, czy też z dzierżawionym. Standardowo, to może być 5 miesięcy gratis i 12 płatnych lub odpowiednio 5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wkradł Ci się Bogdanie mały błąd. ;)

Umowa na 15 miesięcy, w tym 5 miesięcy bezpłatnych lub umowa na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy bezpłatnych dla umów bez wymiany dekodera w ramach umowy. Jeśli w ramach umowy wymieniasz dekoder to okresy umów nie ulegają zmianie, tylko okres bezpłatny wynosi 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...