Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD i Cinemax 15/3 potem 59,90 oferowali dekoder PVR 7000 za 69 zł ale odmówiłem i Pani powiedziała, że juz nie beda sie kontaktowac w sprawie oferty tylko poczekaja na wypowiedzenie, które zamierzam wysłac po 3 kwietnia gdy zmieni sie okres wypowiedzenia na miesięczny. Umowa jest teraz na czas nieokreślony. Myślicie, że zadzwonia jeszcze czy straciłem tym samym jakaś szanse? :/ Byłem zaskoczony że oferuja w miare dobra oferte bez wypowiedzenia i chciałem wyciągnąć 15/5 nie wiedząc, że przy wymianie dekodera tylko 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

Dzięki, juz złozył ;)

Ja osobiscie mam juz paroletnie doswiadczenie w negocjacjach przy wyzszych pakietach (nawet udało mi sie 2 umowy 12/5 pod rzad wycisnac co ponoc jest ciezko uzyskac w DUK) tylko kompletnie sie nie orientuje (orientowałem ;)) co mozna z takim Familjnym wywalczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie Familijnym oferty z gratisem też są dostępne, ale musi być przynajmniej około pół roku do końca umowy.

 

Cos wiecej napiszesz? Np. czy jest jakas szansa na 12/5 przy tym familijnym czy raczej 2-3 mce przy opcji 15mcy?

Przeszukałem ostatnie 2 m-ce na forum i nic nie znalazłem.Z góry dzieki za info.

 

3 tygodnie temu przedłużyłem umowę teściowej pakiet familijny oferta 12/5 po pierwszym telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej? ja akurat w puncie otrzymałem 15/5 dlatego pytam czy jest osiągalne bez wyp 12/5. Na infolinij są tylko same gorsze. Przynajmniej takie mi oferują jak dzwonią.

 

Żeby dostać dobrą ofertę trzeba złożyć wypowiedzenie umowy - i jak wielokrotnie już była o tym mowa - nie należy czekać do ostatniego momentu, tylko wysyłać po zapłaceniu 3-4 abonamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecną umowę mam dopiero do kwietnia 2016, ale chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość zniesienia opłaty za dekoder (Sagem ESI-88) w wysokości 5zl przy następnym przedłużeniu umowy? W tej chwili mam FamMax + Extra+ Sport + Cinemax za 59,90zł + 5zł = 64,90zł Czy niestety nie da się tego ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przedłużeniu ostatnimi czasy (pełna oferta - 89,90 + 5 w miesiącach płatnych) nie uniknąłem tej opłaty poza tym, że w darmowych miesiącach nie ma też czynszu za dekoder (wcześniej przy poprzedniej umowie darmowe miesiące nie były do końca darmowe, bo czynsz musiałem zapłacić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD i Cinemax 15/3 potem 59,90 oferowali dekoder PVR 7000 za 69 zł ale odmówiłem i Pani powiedziała, że juz nie beda sie kontaktowac w sprawie oferty tylko poczekaja na wypowiedzenie, które zamierzam wysłac po 3 kwietnia gdy zmieni sie okres wypowiedzenia na miesięczny. Umowa jest teraz na czas nieokreślony. Myślicie, że zadzwonia jeszcze czy straciłem tym samym jakaś szanse? :/ Byłem zaskoczony że oferuja w miare dobra oferte bez wypowiedzenia i chciałem wyciągnąć 15/5 nie wiedząc, że przy wymianie dekodera tylko 15/3.

Mam podobną sytuację, do końca umowy trzy miesiące, wypowiedzenie złożone, dzwonili z DUK, ale za każdym razem się nie godziłem i przestali dzwonić. Następnie przysłali listownie jakąś ofertę, ale bez szału. Ja wolałbym umowę 12/5, albo przynajmniej 15/5. Dekoder mam swój. Poczekać jeszcze czy samemu do nich zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w CP a mianowicie co mogę ugrać/dostać? Obecnie posiadam pakiet Premium: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet HBO CINEMAX HD i płacę 99,90zł miesięcznie. Do końca umowy pozostało mi ok 5 miesięcy. Wiem, że najpierw muszę wysłać wypowiedzenie żeby coś ugrać, ale chciałbym się dowiedzieć na co mam szansę? Najlepiej jakby było to samo za mniejszą cenę. Obecnie posiadam dekoder HD 6000 i w sumie wystarcza.

 

I o co chodzi z tym 12/5 miesięcy? Czy dobrze rozumuję, że umowa jest na 12 miesięcy ale w tym 5 miesięcy za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o niższą opłatę za pakiet,to tutaj ceny są stałe.Jedynie co możesz ugrać to 12/5 lub 15/5 miesięcy.Czyli umowa na 12 miesięcy w tym 5 bezpłatnych lub 15 miesięcy i 5 bezpłatnych.Nie powołuj się na forum bo konsule również tutaj zaglądają i nie jest to dla nich żaden argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę z CP na 29 m-cy. Pełen pakiet Premium. Przez 9 m-cy dodatkowo HBO GO i Ipla Mix, po 79,90. Jeśli przed upływem 9 m-cy zrezygnuje z dodatków, to do końca umowy będę płacił po 89,90zł. Wiem, że to długa umowa, ale nie zależało mi na "żyłowaniu" stawki opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 12/5 lub 15/5 to jedyne karty przetargowe? Czyli ewentualnie mogę dostać 12/5 w cenie 99.90zł? Czy jest szansa na 89.90? A powołuję się zawszę na konkurencję :P

12/5 raczej albo na pewno jeśli złożysz wypowiedzenie, a bez niego powinieneś dostać 15/5. Jeśli nie wymienisz deko.

 

 

Skoro ci nie zależy to im tym bardziej nie abyś miał taniej. przy opcji 29m jest 8m bez opłat co i tak jest mało opłacalne w porównaniu do 15/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj telefonu z DUK-u po wysłaniu wypowiedzenia ze względu na kończenie się umowy - umowa wygasa 11-lipca 2015.Umowa była Premium "elastyczna" z minimalnym zobowiązaniem za 59.90(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD)+5 za czynsz za ESI na okres 15/5.Przez promocyjne miesiące(5) pełen pakiet Premium + Rozrywka na 1 miesiąc gratis :mrgreen: .Zniesienie czynszu przez okres promocyjny i kolejne płatne miesiące za ESI ponoć "system" nie przepuścił...

Trochę konsultant "kombinował" z ofertą,ale grzecznie go przeprosiłem i zaoferowałem moją propozycję:

Umowa analogiczna jak powyżej z tym , że 12/5.

Niestety konsultant poinformował mnie,że przez okres promocyjny(5 miesięcy) nie jest w stanie zaoferować pełnego premium(brak pakietu HBO),ale w zamian może dodać VOD-y(161-165) i Iplę za free w promocyjnym kresie oraz zniesienie czynszu za dekoder ESI :D . Od 6 miesiąca możliwość samodzielnego dodawania/usuwania pakietu HBO.

Udało się komuś "ugrać" w okresie promocyjnym pakiet HBO?

Co sądzicie o powyższej ofercie?

Ja zdaje sobie sprawę,że jest niezła, ale ten brak paczki HBO chyba mnie trochę zniechęca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to,że konsultant "nie ściemniał" mówiąc,że od ok.6 miesięcy zmieniła się oferta dla przedłużających i nie ma możliwości dorzucenia paczki HBO w okresie promocyjnym/darmowym :/

No chyba,że komuś jeszcze z forumowiczów się udało otrzymać taką ofertę :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...