Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powalcz wcześniej - jak pisałem wielokrotnie - po zapłaceniu kilku rachunków złóż wypowiedzenie. CP chętnie skraca "drogie" umowy, żeby utrzymać klienta - czyli np. masz 5 miesięcy gratis, po opłaceniu 3-4, może 5 rachunków składasz wypowiedzenie, zaraz po tym otrzymujesz ofertę, upierasz się przy umowie 12/5 i już masz nową umowę i kolejne 5 miesięcy gratis 8)

 

Teraz jest tak, jak zostałeś poinformowany - miesięczny okres wypowiedzenia, jeżeli nie wypowiesz umowy, przedłuża się na czas nieokreślony (też z miesięcznym okresem wypowiedzenia) - na takich samych warunkach, jak umowa, którą zawarłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 3 tygodnie temu po wysłaniu wypowiedzenia. z wymianą.dekodera hd 5000 na pvr 7000 ( aktywacja 69 zł )

Familijny MAX HD CMAX HD SPORT HD FILMHD VOD HBO IPLA MIX 0 Zl - 1mc

Familijny MAX HD CMAX HD SPORT HD FILMHD VOD HBO IPLA MIX 30 Zl - 2 i 3mc

Familijny MAX HD CMAX HD SPORT HD FILMHD 59,00 - 4-15mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :smile: Zostały mi nie całe 4 miesiące do zakończenia obecnej umowy i chciałbym się tutaj trochę zorientować na co mogę liczyć a co będzie nie możliwe.Obecnie mam taki pakiet: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Multiroom HD (2 dekodery) i płacę 64,90 miesięcznie.Głównie ciekawi mnie sprawa z Multiroomem, bo obecnie mam CP na trzech telewizorach i nie płacę za to nic dodatkowo i zależy mi na tym żeby tak zostało, czy to jest możliwe ? Druga sprawa jaka mnie interesuję to czy przy przedłużeniu umowy na jakiś okres czasu mogę dostać kilka pierwszy miesięcy za darmo ? Jeśli ktoś jest w tych tematach zorientowany to byłbym wdzięczny za pomoc, chciałbym być lepiej przygotowany do negocjacji z CP a nie przyjść i nie wiedzieć co mogę ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka stron wstecz (obecny wątek), będziesz wiedział wszystko. MR powinien zostać, jak jest (tutaj może mnie @swojadroga poprawić, jeśli się mylę), miesiące darmowe dostaniesz.

Jesteś pewien, że nie płacisz nic za MR, np. 5 PLN za drugi MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj opisałem ostatnie zmiany w ofercie dla obecnych abonentów: viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6195#p1087241

Nie mam co poprawiać Cię. ;) Przy długich umowach 8 miesięcy, a przy krótkich umowach 5 miesięcy gratis to maksimum co można uzyskać, nie wymieniając dekodera głównego.

Bezpłatny MR był i jest tylko na jednym dekoderze. Kolejne dekodery (usługi na nich) są już płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie związane z multiroom.

Obecnie mam 1 dekoder z ofertą Premium za 89 PLN umowa do grudnia 2015

Chciałbym dobrać 2 dekodery w multiroom.

CP zaproponował mi:

nowa umowa od czerwca na 15 miesięcy (bez żadnych bezpłatnych), 3 dekodery (ten co mam + 2 dodatkowe), pakiet Premium łącznie za 99,90 PLN

czy nie ma możliwości dobrania tych dekoderów bez przedłużania (znaczy nowej) umowy ??

a jeżeli nie to czy myślicie, że da się "wycisnąć" coś więcej ??

 

z góry dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że mamy maj w tej chwili a tu umowa jest do grudnia,także wypowiedzenie w tej chwili raczej nic nie zmieni.Multiroom u nie których osób jest bezpłatny ale tylko pierwszy.Kolejne już nie.Sam chciałem wymienić dekoder na konkretny model i dopiero po przedłużeniu umowy było by to możliwe.Odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gruber84 - Dobrać MR można tylko przedłużając umowę. Skoro masz umowę do grudnia, to nie dostałeś bezpłatnych miesięcy. Z tego co mi wiadomo, to do końca umowy musi być mniej niż pół roku nie wymieniając dekodera głównego. Oczywiście wypowiedzenie możesz już złożyć w APS lub wysłać pocztą do CP stosując zapis "rozwiązuję umowę z końcem okresu podstawowego/dodatkowego* umowy". W ten sposób na pewno dostaniesz ofertę z bezpłatnymi miesiącami (przy 15-miesięcznej umowie jest to 5 miesięcy gratis).

 

*-stosujesz odpowiednio do Twojej przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś chcę zanieść wypowiedzenie do APSu i tylko chcę się upewnić w pewnej kwestii. Umowę mam jeszcze 4 miesiące. Teraz mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. Umowa 15/5. Dostałem pismo o zmianie warunków umowy czyli w wypowiedzeniu mam wpisać 1 miesięczny okres wypowiedzenia?

Edit: jest możliwość zniesienia czynszu za ESI-88?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem uzytkownikiem CP do 04 Lipca. Czyli jeszcze jakies poltora miesiaca. Posiadam Pakiet Familijny Max HD Pakiet Film HD Pakiet Cinemax HD za 47,92 (z uwagi na to, ze przez 3 miesiace okresu darmowego placilem) normalnie pakiet 59,99. Jako, ze doszedlem do wniosku, ze trzeba w jakis sposob uciekac z kosztow zadzwonilem do CP z pytaniem co moga mi zaoferowac i przekonac mnie do przedluzenia umowy, dostalem dramatyczna propozycje. Malo, ze opowiesci dziwnej tresci o IPLI, z ktorej totalnie nie korzystam, nie zamierzam itp to jeszcze za te same mniej wiecej pieniadze chca mi dolozyc pakiet sport. W zasadzie pakiet sport tez mam gleboko w powazaniu, wiec zapytalem o pakiet w cenie max 40 zl w niewielkiej modyfikacji pakietu, cos mozna mi zdjac. Uslyszalem, ze jeszcze za wczesnie na takie propozycje. Tak wiec wyslalem im wypowiedzenie umowy i teraz czekam.

 

Wczesniej narzeczona, kiedy miala CP rowniez tak zrobila i na dzien przed koncem umowy, zostawili jej pakiety a cene z 49,99 obnizyli na 29,99. Mam nadzieje, ze zrobia podobnie. Jesli nie czas bedzie zmienic operatora.

 

A jak u Was wygladalo przedluzanie umowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nie, infolinia tak. Możesz użyć zwrotu: "rozwiązuję umowę z końcem okresu podstawowego umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia". W ten sposób na pewno się nie pomylisz i umowa zostanie rozwiązana bez żadnej kary, kiedy należy. ;) I czas na negocjacje pozostaje niemały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli nie muszę pisać: "Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu 14.06.2014 pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem (1 lub 3) -miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie."?

Edit: na infolinii dowiedziałem się, nowy regulamin obowiązuje mnie od 29 maja czyli wypowiedzenie 3 miesiące, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za jakieś 3 miesiące kończy mi się umowa z cp ale ja nie chce tyle czekać i już teraz chciałbym przedłużyć umowę z tym że chciałbym przejść na niższy pakiet niż mam w tej chwili mam pakiet premium a chciałbym przejść na familijny max hd + film + sport + cinemax ale pan z BOK powiedział ze jeszcze za wcześnie na obniżenie pakietu i że takie obniżenie może nastąpić miesiąc przed końcem umowy czy myślicie że uda mi się w DUK wynegocjować już teraz obniżenie pakietu albo chociaż pakiet premium na rok 6 miesięcy za darmo multiroom 0 zł czy ktoś może podać mi nr do DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewforum.php?f=7 - Cyfrowy Polsat - adresy i numery telefonów na pierwszej pozycji.

 

Pół roku gratis nie dostaniesz przy rocznej umowie. Nie ma takiej oferty. Maksymalnie 5 miesięcy gratis przy umowie 12 miesięcy. Bezpłatnego MR nie dostaniesz, bo już takiej oferty nie ma dla dobierających tę usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam teraz pakiet premium 15/5, bezłatny MR, dekoder hd 6000 i hd 5000 na własność, miesięcznie płacę 89.90 , umowa kończy się w październiku, wypowiedzenie złożone w APS. Interesuje mnie 12/5, dekoderów nie chcę zmieniać, chciałbym się tutaj trochę zorientować na co mogę liczyć oprócz 12/5. Ewentualne obniżenie abonamentu wchodzi w grę?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a czy uda mi się zmienić teraz warunki umowy czyli przejść na niższy pakiet np. umowa na 15 miesięcy 6 gratis i jeden pakiet niżej czyli Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax.

 

Nie dostaniesz pół roku gratis. Nie ma takiej oferty przy krótkich umowach. Przy krótkich umowach maksimum to 5 miesięcy gratis. Jeśli chodzi o drugą część pytania to w APS-ie może to jeszcze nie być możliwe, ale w DUK zejście na niższy pakiet nie powinno być już problemem.

 

@casual - za dużo miesięcy do końca, aby obniżyć abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...