Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIE. Wyraźnie powiedział, że CAŁE 15mcy tyle. Sory, ale w nc+ za WSZYSTKO płacę 69,90 (oprócz erotyki i Sundance)

Jeszcze się przejdę do zaznajomionego punktu. Albo zrezygnuję całkowicie, albo wezmę najtańszy za 19,90 z PS i PSE w SD... (chyba, że nie da się wziąć tańszego abonamentu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że PS i PSE w SD są kanałami niegwarantowanymi w od mniej więcej roku. Biorąc abonament za 19,90 zł może się okazać, że za jakiś czas stracisz dostęp do tych kanałów. Niegwarantowane są wszystkie kanały SD, które mają wersje HD.

 

Jeśli jesteś w zasięgu MUX4, to możesz mieć PS i PSE w ramach TV Mobilnej. Z tego co pamiętam miesięcznie wychodzi taniej niż 19,90 zł, a do tego te kanały są tam gwarantowane. Minusem jest niska jakość odbioru z powodu upchania transpondera, aczkolwiek zawsze to jakieś wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, DUK zadzwonił i zaoferował pakiety FAMILIJNY MAX HD + SPORT HD + FILM HD + CINEMAX HD + IPLA MIX + VOD na 15/5 Po 5ciu darmowych miechach na infolini lub w ICOK wyłączam iple i vod a za pozostałe płacę 59.90. Warto? Przy następnym wypowiedzeniu starać się o 12/5 czy teraz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5ciu darmowych miechach na infolini lub w ICOK wyłączam iple i vod a za pozostałe płacę 59.90.

 

Jeśli chcesz od 6 miesiąca płacić 59,90zł to musisz wyłączyć dodatki przed upływem 5-go miesiąca. W przeciwnym wypadku w szóstym miesiącu zapłacisz 69,90zł.

Zasada jest taka, że dwa razy pod rząd nie dostaniesz 12/5, więc negocjacje i kalkulacje zależą od Ciebie teraz jeśli obecnie nie masz umowy promocyjnej na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ofercie z 5-ma miesiącami gratis, przy umowie na 15 miesięcy z pakietami Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD (od 6-go miesiąca 59,90zł), średnia opłata abonamentowa wyjdzie 39,94zł/m-c.

Drugi wariant to Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł. Najkrótsza możliwa umowa to 24 miesiące w tym wypadku. 9 miesięcy po 24,90zł Rodzinny HD, Max HD, Film HD i Sport HD, kolejne po 39,90zł wyłączając Film HD i Max HD. Średnio wychodzi 34,28zł/m-c.

 

Oba warianty bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie zaproponował. Ani przez tel, ani w punkcie :crazy: (wtedy pewnie bym wziął wariant 1)

Teraz mam: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD

Skoro nikt Ci nie zaproponował to było się samemu upomnieć.Jako że jesteś w konkurencji chyba dobrze opanowałeś negocjacje umów bo tam jak się o swoje nie wykłócisz to sami raczej nie dadzą :lol2: Negocjacje w CP to żadna atrakcja przynajmniej jak dla mnie.Pierwszy czy drugi telefon i zawsze dostawałem praktycznie max co było do ugrania.Żadnych większych targów czy negocjacji konsultant daje co może i jeszcze się prosi by się zgodzić.Przynajmniej w moich przypadkach tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga napisał(a):

Jeśli chcesz od 6 miesiąca płacić 59,90zł to musisz wyłączyć dodatki przed upływem 5-go miesiąca. W przeciwnym wypadku w szóstym miesiącu zapłacisz 69,90zł.

Zasada jest taka, że dwa razy pod rząd nie dostaniesz 12/5, więc negocjacje i kalkulacje zależą od Ciebie teraz jeśli obecnie nie masz umowy promocyjnej na 12 miesięcy.

OK muszę pamiętać o wyłączeniu tych dodatków :roll: Chyba tym razem zdecyduję się na opcję 15/5 (średnia wpłata 39,93) a opcję 12/5 (średnia wpłata 34,94) zostawię na kolejne wypowiedzenie ( mam nadzieję, że po tych 15/5 dadzą mi 12/5), jak myślicie, dadzą??

Mam jeszcze jedna sprawę :wink:

Rozmawiałem z moimi rodzicami i okazało się, że od dawien dawna maja umowę na czas nieokreślony na pakiet Familijny w cenie 37.90zł. Chciałbym też zrobić dla nich myk z wypowiedzeniem i tu moje pytanie, co można ugrać? Z tego co wiem nie interesują ich żadne pakiety HBO, filmowe, sportu itp i chcieliby mieć podobne kanały do obecnych.....czyli Pakiet Familijny HD byłby najodpowiedniejszy...z umową na 15/5 lub 12/5? Są inne możliwości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Mając obecnie opcję Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Multiroom x1 (69,90 zł) pod koniec umowy czy jest możliwość zejścia do opcji Rodzinny HD + Sport HD + Multiroom x1 ? Ile taka opcja by kosztowała i na jakich warunkach (24 miesiące ?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając obecnie opcję Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Multiroom x1 (69,90 zł) pod koniec umowy czy jest możliwość zejścia do opcji Rodzinny HD + Sport HD + Multiroom x1 ? Ile taka opcja by kosztowała i na jakich warunkach (24 miesiące ?) ?

Pytałeś wczoraj dokładnie o to samo.Może warto poczytać wątek a nie wypytywać o to samo.W wątku jest cena i długość umów.Co do MR to trzeba by pytać @swojadroga bo jest to nowa oferta i na forum raczej brak osób które ja negocjowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Tak właśnie, pytałem wczoraj, i nikt poza Tobą (napisałeś: "Nie wiem..."), nie odpisał, zatem powtórzyłem pytanie, bo mnie właśnie ta opcja interesuje a na stronie CP jej nie ma. A wiadomo jak jest w przypadku CP - są opcje, które są ukryte ew. niechętnie oferowane, ale dostępne. Dlatego może ktoś odpisze konkretnie na to pytanie zamiast prawić kazania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...