Jump to content

tajniak+

Users
  • Content Count

    210
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tajniak+

  1. Takie szybkie pytanie. Za ile można teraz dostać Comfort+ na przedłużeniu? Nic więcej nie chcę. Obecnie 29 zł/miesiąc i umowa do końca roku. Czy tak jak w Cyfrowym polsacie trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby dostać lepszą ofertę? Z tego co czytałem kiedyś, jest oferta Comfort+ za 22 zł. Przepraszam, że zadaję tutaj pytanie zamiast szukać w wątku, ale w temacie jest taki śmietnik, że straciłbym pół dnia. Jeśli można coś zasugerować, to dobrą praktyką na innych forach (nie dotyczących SAT) jest aktualizowanie pierwszego postu o wszystkie potrzebne informacje w danym temacie, tak by nie trzeba śledzić dyskusji, a sama dyskusja najczęściej dotyczy nowych informacji do wpisania w pierwszym poście.
  2. Też jestem ciekaw, czy można złożyć wypowiedzenie elektronicznie. Byłoby łatwiej i szybciej niż iść do punktu sprzedaży CP.
  3. Polsat ma w ofercie moduły CAM, które możemy zamontować bezpośrednio w TV lub dekoderze 4K. Także Nasa 4K nie jest na wyłączność w NC+. Są w ogóle telewizory 4K bez tunerów DVB-S2? Nawet jak ktoś ma zwykły dekoder, to wystarczy podłączyć kabel sat do TV i może oglądać NASA 4K. Pytanie tylko po co... skoro to samo jest na youtubie, który można włączyć sobie z pilota.
×
×
  • Create New...