Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

Chłopie, dajże spokój. Nie chcesz, nie odpowiadaj, co to spytać o radę nie można ? Nie siedzę tutaj 24 h na dobę dlatego pytam, przeglądnąłem historię ale nie znalazłem odpowiedzi. Gdybym wiedział to bym nie pytał. Tak że wyluzuj kolego i nie zabieraj więcej głosu w tym temacie. Zachowujesz się bardzo nieprzyjemnie, lepiej się nie odzywać niż pisać głupoty.. Weź sobie proszę do serca i nie komentuj więcej. To nie jest pytanie do ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można jeszcze wyciągnąć waszym zdaniem, mając obecnie Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD+ Multiroom w cenie 74,90?

Myślę, że spokojnie można "wyszarpać" to, co mam obecnie w podpisie za 69,90 zł przy umowie 12-miesięcznej lub 15-miesięcznej, gdzie w obu wariantach pierwsze 5 miesięcy jest gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, dajże spokój. Nie chcesz, nie odpowiadaj, co to spytać o radę nie można ? Nie siedzę tutaj 24 h na dobę dlatego pytam, przeglądnąłem historię ale nie znalazłem odpowiedzi.

 

 

Wolne żarty. Siedzisz na tym forum 24h na dobę wypisując jakieś brednie w tematach tvp i wyciągasz jakieś głupoty sprzed iluś dni/miesięcy/lat, a nie potrafisz 3-4 ostatnich stron odpowiedniego wątku przeczytać? @czerstwy odpowiedział Ci na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem telefon z dzialu utrzymania klienta - Pan mimo najszczerszych checi nie mogl mi pomoc ale zaproponowal rozwiazanie ktore jest wam znane - wypowiedzenie umowy- po zlozeniu wypowiedzenia podobno mozna duzo wiecej - wynegocjowalem wstepnie Familijny HD 12/5 + pakiet Ipla Filmy i Seriale. przez 5 miesiecy darmo place tylko za IPLE, pozniej 39.9 + 10 - srednio 34.4 plnow.

wiecej mi nie potrzeba tylko pewnie co roku bedzie sie trzeba w takie chocki klocki bawic - troche to chore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zawarłam nową umowę po wysłaniu wypowiedzenia - poprzednia umowa 15/5, Premium.

Nowa umowa - 12/5, Premium, dekoder ten co miałam czyli ESI-88, w promocji jeszcze przez 5 mies. VOD,- kwota do zapłaty po gratisach i wypowiedzeniu VOD - 89.90 (tak jak miałam). VOD 161-164 już mam dostępny.

Sama zadzwoniłam do DUK, konsultantka była bardzo miła i kumata. Najpierw chciała mi dać 15/5, ale ja upierałam się na 12/5 i konsultantka po konsultacji z panem kierownikiem dała mi 12/5.

Umowa papierowa dopiero przyjdzie, wersję na e-maila już mam, w ICOK jeszcze nie ma nowej umowy.

 

Zapomniałam jeszcze: stara umowa skróciła się o 5 miesięcy. Czyli 5 miesięcy gratis, 5 miesięcy zapłaciłam i od 11 miesiąca nowa umowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie te filmy są na tych kanałach 161-164, Miasto 44 też?

 

 

Ojej jaki jesteś nie kumaty. Wkleiłam link do ogólnej strony VOD. Zakładka po lewej stroni na dole: Pakiet VOD w nawiasie liczba filmów) teraz jest 5. Masz bezpośredni link:

http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/tv/pakiet-vod

 

Jak klikniesz w film (obrazek) to masz opis do filmu i na dole strony data i godziny wyświetlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępna taka opcja: Rodzinny HD + Sport HD + Multiroom (jeden dekoder) ? Jeżeli tak to w jakiej cenie ?

 

Kiedy pisałem 7 maja 2015r. o zmianach w ofercie dla obecnych abonentów podałem również obecnie obowiązujące stawki abonamentu dla MR dla osób przedłużających umowy:

viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6195#p1087241

 

2. Nowa oferta: Rodzinny HD+3 z minimalnym obowiązkiem Rodzinny HD + 1, Rodzinny HD+3 (69,90 zł) z zejściem do Rodzinny HD + 1 (39,90 zł).

Do pakietu Rodzinnego HD może dobrać pakiety: Max HD, Sport HD lub Film HD. Nowa oferta będzie dostępna w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

4. Zmiany w ofertach dla posiadaczy Multiroom SD/HD

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

Jak widać z powyższego, abonament wyniesie 49,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuje w bardzo podobny pakiet, mianowicie: Familijny Max HD, Sport HD + multiroom za 59,90 (nic innego mnie nie interesuje) czy jest to realne bez wypowiedzenia?

I czy w CP też trzeba się bawić z nimi w kotka i myszkę przy aneksowani umowy (wypowiedzenia i kilkanaście rozmów telefonicznych)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu udało mi się przedłużyć umowę na w sumie niezłych warunkach, a nie jak poprzednio wyrwać tylko jakieś ochłapy. Tak naprawdę tylko dzięki temu co znalazłem w tym temacie, więc krótko ode mnie...

 

Stara umowa - podpisana na 29 miesięcy - wygasała z końcem roku. Do zapłacenia zostało sześć rachunków. Pakiet: Familijny Max HD + HBO CINEMAX HD + FILM HD + SPORT HD + HBO GO lub IPLA MIX. Dekoder PVR SAGEMCOM ESI-88. Miesięczna opłata razem z czynszem za dekoder = 104,90 PLN.

 

W umowie trzymiesięczny okres wypowiedzenia, ale złożyłem je już w kwietniu w APS. Pierwszy telefon z DUK dwa dni później. Pytania o powody i tak wczesny termin złożenia wypowiedzenia. Brak konkretnej oferty, ale zapewnienia, że dla stałych/starych klientów mają jeszcze atrakcyjniejsze propozycje niż konkurencja dla nowych. Obietnica kolejnego kontaktu na pół roku przed końcem umowy, bo podobno dopiero wtedy pojawiają się te korzystne oferty.

 

Jak obiecali tak zrobili. Dziś popołudniu drugi telefon z DUK. Znowu pytania o powód i termin złożenia wypowiedzenia. Na wstępie zaznaczyłem, że jestem otwarty na propozycje, ale umowa musi być krótka i z darmowymi miesiącami. Byłem zainteresowany pozostaniem przy tym co miałem, czyli de facto Premium + HBO GO.

 

Pierwsza propozycja: Umowa na 15 miesięcy. Pierwsze 4 za 94,90 PLN. Potem jak w starej umowie 104,90 PLN. Odpowiedziałem, że nie spełnia to moich oczekiwań. Zmierzałem do zakończenia rozmowy, ale poproszono, żebym chwilę poczekał, bo sytuacja wymaga konsultacji z przełożonym.

 

Druga propozycja: Umowa na 15 miesięcy. Pierwsze 5 już za darmo. Do tego IPLA MIX i Pakiet VOD w cenie tzn. 104,90 PLN (z czynszem za dekoder). Zapytałem o elastyczność tzn. możliwość rezygnacji z niektórych pakietów/usług - brak. Zapytałem czy jest szansa na jeszcze krótszą umowę - odpowiedź przecząca. Poprosiłem w takim razie o czas na zastanowienie, bo wciąż nie wygląda to tak do końca jak sobie wymarzyłem. Kolejna konsultacja z przełożonym.

 

Trzecia propozycja: Umowa na 12 miesięcy. Pierwsze 5 za darmo. Reszta jak wyżej Premium + HBO GO + IPLA MIX + Pakiet VOD + czynsz za dekoder przez 7 płatnych miesięcy za 104,90 PLN. O elastyczność już dalej nie zabiegałem, bo i tak nie zamierzałem z niej korzystać.

 

Oferta przyjęta. Stara umowa skrócona o 6 miesięcy. Chodziło o wyrwanie umowy 12/5 i to się udało, więc jestem zadowolony. Zapłaci się 3-4 rachunki i trzeba będzie powtórzyć manewr. Z tym, że ta kolejna to już pewnie na 15/5.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako użytkownik Vectry starałem się o nową umowę CP dla rodzinki. Przyznać muszę, że nic o Cyfrowym Polsacie nie wiedziałem. Dzięki zapoznaniu się z wieloma tematami, podpisany został nowy aneks do umowy:

Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD + VOD i Ipla Mix + Multiroom gratis na 5 miesięcy - umowa 12/5 za 69,90zł (cena z MR). Dekoder główny niestety Echostar HDS -400E (taki już był w posiadaniu) + do Moltiroomu MINI HD 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...