Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VOD w promocji na 5 miesięcy masz odkodowane tylko kanały od 161-164 i możesz je oglądać ile chcesz, po promocji trzeba wypowiedzieć albo płacić chyba 10 zł na miesiąc. Pozostałe kanały VOD są zakodowane i za filmy trzeba płacić.

Co do IPLI ja mam na stałe (pakiet Premium), ale nie korzystam, ponieważ mam dekoder ESI-88 (niby najlepszy), ale nie obsługuje IPLI, trzeba by jakoś kombinować podłączać przez net, a mnie się nie chce i nie mam czasu aby oglądać. IPLI nie trzeba wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz wyłączyć telefonicznie. Ja tak zrobiłem i teraz mam opcję modyfikowania tych usług w ICOK, nie pamiętam jak było wcześniej ale chyba konieczny jest telefon albo wizyta w APS.

 

Swoją drogą przeglądam ICOK i wiecie dlaczego HBO kosztuje tam 30zł, a na stronie głównej jest reklama, że HBO za 20zł do każdego pakietu? To dotyczy tylko nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tych umowach 12/5 czy 15/5 ma ktoś z was ofertę łączoną Smartdom? Bo mam jeszcze internet LTE z CP i zastanawiam się czy taka umowa może wpłynąć na cenę internetu, gdyż obecnie mam zniżkę 50%

Ja mam i rabat działa bez problemu. Poprzednia umowa na 12 miesięcy, złożone wypowiedzenie, przedłużyłem na 15 miesięcy pod koniec kwietnia, nowa umowa weszła w życie z dniem 1 maja i rabat 50% jak i -48,99 zł naliczają się tak samo jak i przed przedłużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do lepiej poinformowanych: czy oferty z obniżeniem abonamentu pojawiają się później niż inne oferty przedłużeniowe?

 

Mam obecnie umowę 15/5: Fam Max Hd + Sport+ Film+ Cinemax za 59,9zl i chciałam spróbować przedłużyć na umowę 12/5: Premium za 89,9zł. Tylko ważne jest dla mnie, abym potem mogła jakieś 5-6 miesięcy przed końcem znów przedłużyć, ale schodząc na niższy abonament.

 

I drugie pytanie: czy komuś zlikwidowali czynsz za ESI-88 w umowie 12/5, opcja Premium, bez elastyczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

obecna umowa 15/5 Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD - 59,90 pln, wypowiedzenie złożone (4m-ce do końca umowy).

Konsultant zaproponował:

- aneks 12/5 przy podwyższeniu zobowiązania o min. 10pln/m-c np. za MR,

- aneks 15/5 z zachowaniem oferty i zobowiązania 59,90 pln,

- aneks 29/8 z zachowaniem oferty i zobowiązania 59,90 pln.

Stwierdził, że przy umowie 15/5 nie ma możliwości otrzymania aneksu 12/5, że to niby ostatnio się pozmieniało. Z lektury forum wynika, że przy umowach 15/5 można było otrzymać aneks 12/5 jeszcze w maju. Czy faktycznie nastąpiły zmiany, potwierdzi to ktoś, czy konsultant mija się z prawdą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz wyłączyć telefonicznie. Ja tak zrobiłem i teraz mam opcję modyfikowania tych usług w ICOK, nie pamiętam jak było wcześniej ale chyba konieczny jest telefon albo wizyta w APS.

 

Swoją drogą przeglądam ICOK i wiecie dlaczego HBO kosztuje tam 30zł, a na stronie głównej jest reklama, że HBO za 20zł do każdego pakietu? To dotyczy tylko nowych klientów?

 

W okresie bezpłatnym nie działa w ICOK zmiana pakietów. Powinno dać się skorzystać z elastyczności w ostatnim bezpłatnym cyklu rozliczeniowym. Co do HBO po 20zł, to dotyczy to ofert dla nowych i obecnych abonentów, którzy podpiszą umowy lojalnościowe z HBO obowiązkowym przez cały okres umowy. W pozostałych przypadkach kosztuje HBO 30zł.

 

Przedłużając kolejny raz umowę (teraz kolej na 12/5) - i czy z racji własnościowego dekodera można coś ugrać dodatkowego? Ktoś już to przerabiał?

 

Nie ma dodatkowych gratyfikacji z tego powodu.

Czy przy tych umowach 12/5 czy 15/5 ma ktoś z was ofertę łączoną Smartdom? Bo mam jeszcze internet LTE z CP i zastanawiam się czy taka umowa może wpłynąć na cenę internetu, gdyż obecnie mam zniżkę 50%

Ja mam i rabat działa bez problemu. Poprzednia umowa na 12 miesięcy, złożone wypowiedzenie, przedłużyłem na 15 miesięcy pod koniec kwietnia, nowa umowa weszła w życie z dniem 1 maja i rabat 50% jak i -48,99 zł naliczają się tak samo jak i przed przedłużeniem.

 

W regulaminie (i w założeniu CP) wymogiem skorzystania ze smartDOMu jest podpisanie umów uprawnionych na 24 miesiące. Umowa uprawniająca do rabatów przy przedłużeniu może być krótsza, ale nie wszystkie warianty wchodzą w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie (i w założeniu CP) wymogiem skorzystania ze smartDOMu jest podpisanie umów uprawnionych na 24 miesiące. Umowa uprawniająca do rabatów przy przedłużeniu może być krótsza, ale nie wszystkie warianty wchodzą w rachubę.

Czy w przypadku, kiedy umową uprawniającą jest TV CP i jest obecnie na 15m-cy, to przy aneksie mogę wziąć umowę na 12m-cy (z zachowaniem wysokości zobowiązania) i SmartDom się nie rozsypie?

 

Z tego co zauważyłem podczas rozmów z konsultantem, to w przypadku, kiedy umową uprawniającą jest TV CP nie widzi on w systemie, że są do niej podpięte inne usługi od Plusa i że abonent korzysta ze SmartDom. To jest korzystne ponieważ nie ogranicza nam znacznie negocjacji ale też trzeba uważać, żeby przy aneksowaniu nie wybrać wariantu, który zlikwiduje nam zniżki wynikające ze SmartDom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem abonentem CP od ponad 2 lat. Obecnie posiadam FMax HD + SportHD + FilmHD za 69,90. Multiroom za 0zł. Wypowiedzenie zostało wysłane. Czy jest szansa bym obniżył abonament do 59,90 i uzyskał dodatkowo Cinemax w umowie na 12/5 lub 15/5? Pytam, gdyż teraz dla nowych klientów oferuje się właśnie w cenie 59,90 w/w pakiet z Cinemaxami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HBO po 20zł, to dotyczy to ofert dla nowych i obecnych abonentów, którzy podpiszą umowy lojalnościowe z HBO obowiązkowym przez cały okres umowy. W pozostałych przypadkach kosztuje HBO 30zł.

Czy to nie dotyczy tylko umów dłuższych - 24 lub 29 miesięcznych? Ja bym chciała dodać HBO na stałe do moich pakietów, kiedy będę negocjować umowę w przyszłym tygodniu, ale najdłuższy okres jaki rozważam to umowa na 15 miesięcy.

 

Tylko dodatkowo wychodzi mi paradoks. Teraz mam FMax + Film + Sport + Cin; jeśli dorzucę HBO, to jest premium. Przy HBO za 20zł to byłoby premium za 79,9zł - to możliwe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej rozmowie z konsultantem i nadal twierdzi, że nie mogą już proponować umów 12/5 bez podwyższenia zobowiązania, jeżeli mieliśmy do tej pory 15m-czne umowy. W najlepszym przypadku -wg. konsultanta - zostając przy tej samej wysokości zobowiązania można otrzymać 15/5. Nie zgodziłem się.

Może u innych konsultantów uda się otrzymać aneks 12/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...