Jump to content

james28

Users
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About james28

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. james28

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Witam wszystkich. Chciałem się zapytać o to czy jest możliwość sprawdzenia z pozycji dekodera czy moja karta cameleon, którą używam w dekoderze MIRACLEBOX TWIN została zainfekowana FEDC? Dodam, że na chwilę obecną nie mam dostępu do sieci w domu (może za kilka dni się to zmieni). Jeżeli tak to prosiłbym o poradę w kwestii jak mam to zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Jakub z Bielska.
 2. james28

  HEVC/H.265

  Witam. A czy Ktoś z Was się może orientuje jaki odtwarzacz BLURAY w cenie do 2000 zł odczyta z dysku zewnętrznego pliki MKV z kodekiem H.265 (HEVC) o wadze ok 50-80 GB? Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam. Jakub z Bielska.
 3. Witam. Nie wiem,gdzie powinienem zapytać, gdyż temat Sport w NC+ został zamknięty, więc zapytam tutaj. Wczoraj (w okolicach południowych) na stronie głównej media2.pl widziałem informację,. że NBA na kolejny sezon w nc+. Czy Ktoś może to potwierdzić, bo później ta informacja z tej strony została zdjęta.
 4. Polakowi nigdy nie dogodzisz. Jeżeli nie chcesz (bo uważasz, że jest za drogo - nie kupujesz). Jeżeli jesteś fanem, fanatykiem LM lub jakiegoś klubu to wysupłasz te kilkadziesiąt zł miesięcznie, bo będziesz chciał oglądnąć na spokojnie w dobrej jakości mecz. Krótka piłka. Ja przedstawiłem opcje, w której zamiast 50 zł co miesiąc można płacić 13 zł. To też jest źle, bo trzeba bank zmienić.
 5. Ludzie nie przesadzajmy z tym, ze jest drogo tylko próbujcie myśleć jak można REALNIE obniżać rachunki. Podam prosty przykład. Wykupujecie najtańszy możliwy pakiet by mieć dostęp, do POLSAT SPORT PREMIUM (tj. za 50 zł w umowie na 24/2) Tak więc opłaty będą następujące: - 1-2 m-c - 0 zł - 3-18 m-c - 50 zł - 19-24 m-c - 0 zł (przedłużenie umowy na 24/6) Tak więc suma opłat przez 2 lata będzie wynosiła 800 zł. Następnie korzystając z BONUSPLUSA możecie w ciągu 2 lat uzyskać Bonus w następujących max. wysokościach: - 1-2 m-c - 0 zł - 3-12 m-c 40 zł -13-18 m-c 15 zł -19-24 m-c 0 zł. Tak więc w ciągu 2 lat obniżacie rachunek za CP o kwotę 490 zł. Koszt całkowity za CP wyniesie więc (800-490)/24 ==> 310 zł. Co w przeliczeniu na 1 m-c daje oszałamiająca kwotę 13 zł. Czy to tak dużo?
 6. james28

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam. Umowa (12/3) jeszcze na 4 miesiące na FAM MAX HD + SPORT HD +FILM HD za 60 zł + 5 zł za EVOBOXA. Wypowiedzenie złożone. Czy myślicie , że jest możliwe zejście do pakietu RODZINNY + POLSAT SPORT Premium za 50 zł+ dopłata do EVOBOXA 5 zł przy umowie 24/6.
 7. A ja ma nadzieję, że przedłużając umowę będzie można ten pakiet dostać za free. tak jak poprzednio było z euro
 8. james28

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  SylwesterMie, jeżeli chciałbyś mieć pakiet Rodzinny za 5 zł, to tylko w umowie 24/3.
 9. Wracając jeszcze raz do głównego wątku. Mam pytanie dlaczego tak forsowany jest Multiswitch Johansson 9733 z 1 wyjściem UNICABLE a nie model 9734, który ma 2 wyjścia UNICABLE. Przecież korzystając z 9734 będę mógł podłączyć wszystko tj. z 1 wyjścia SCR będzie szedł 1 kabel, na którego końcu za pomocą splttera rozdzielę sygnał na EVOBOXA, ULTRABOXA oraz tuner linux z UNICABLE (zgodnie z opisem powyżej - dekoder EVOBOX jako EVOBOX 2 . A do drugiego wyjścia SCR podłączę EVOBOXA rodziców. Do tego JOHANSSONA podepnę kaskadowo zwykłego multiswitcha jako zasilacz. Mam nadzieję, że taki układ już zadziała poprawnie.
 10. A ten drugi EVOBOX też łączę do zwykłego multiswitcha? A nie lepiej byłoby w ten sposób, że tak jak napisałeś do Johanssona 9733PL łączę za pomocą splietra EVOBOXA PVR oraz ULTRABOXA. A następnie do Johanssona 9733PL łączę Multiswitch 9734PL, gdzie do wyjść SCR podłączam tuner linuxowy oraz drugiego EVOBOXA. - Czy przy takiej konfiguracji JOHANSSON 9734PL muszę dodatkowo zasilić zewnętrznym zasilaczem? - Od kiedy jest możliwe dzielenie za pomocą splittera dekodera EVOBOX przy UNICABLE?, do niedawna było tak, że wykorzystywał wszystkie pasma.
 11. Trzeci tuner na linuxie nie ma głowicy fbc (Mirraclebox Twin). Ale sytuacja nieco się skomplikowała, bo okazało się że Rodzice chcą wymienić moduł cam CP na EVOBOXA PVR. I teraz mam do podłączenia dekoder EVOBOX PVR, ULTRAHD od NC+ oraz dekoder na linuxie na moim piętrze oraz EVOBOX u Rodziców.
 12. Jeżeli będą to 4 urządzenia, które obsługują UNICABLE, to czy w takim razie kupno 2 multiswitchy Johansson 9734PL będzie miało sens?. Czy jest jakieś prostszy i tańszy sposób podłączenia 4 dekoderów UNICABLE, wykorzystując konwerter quatro?
 13. Witam. Mam obecnie tak: konwerter UNICABLE z 1 scr oraz 3 wyjściami legacy, do których podłączone są: EVOBOX - 1 SCR, tuner linuxowy (2 wyjścia legacy - karta cameleon nc+, oraz moduł CP, który jest u rodziców na dole. I teraz moje pytanie dotyczy najprostszego rozbudowania tak istniejącego układu, bym mógł podpiąć jeszcze dekoder ULTRABOX od nc+. Myślałem o czymś takim: 1. wymiana obecnego konwertera na quatro 2. zakup multiswitcha UNICABLE II z 2 wyjściami SCR - JOHANSSON 9734PL I teraz podłączenie po doprowadzeniu 4 kabli od konwertera do multiswitcha: - 1 wyjście SCR do EVOBOX - 1 wyjście SCR DO ULTRABOX - 2 wyjścia legacy do podłączenia tunera linux - 1 wyjście legacy do modułu CP. Czy taki "nowy zestaw" w postaci nowego konwertera oraz w/w multiswitcha wystarczy, by to wszystko ładnie razem zagrało?- PS. Czy instalacja multiswitcha może być kilkanaście metrów (licząc długość kabla) od konwertera. Myślałem o tym, żeby go umieścić w pokoju. Czy jeżeli w późniejszym czasie będę chciał rozbudować taką instalację o zeza to czy będzie to w ogóle możliwe ?
 14. james28

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Małowielki, pierwsze co zrób to złóż wypowiedzenie (najlepiej w APS)Następnie, tego samego dnia zadzwoń do DUK i weź umowę na 12 miesięcy (w tym 3 miesiące gratis), która skróci umowę trwającą obecnie.
 15. Domin107, jakbyś był tego pewien napisałbyś, że na 100%. A tak, to ma taką samą wartość, jakbym napisał, że na 99% ich nie będzie w NC+.
×