Jump to content

james28

Users
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About james28

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. OlafS, myslę, że będzie Im przysługiwało. Pamiętam,. że taka sytuacja już kilka lat temu była (tylko nie pamiętam jakiego kanału dotyczyła). Ale de facto wypowiedzenie złożone w styczniu wywoływało taki sam skutek.
 2. No właśnie o to chodzi że ...oferują. Kolega korzysta z ich usług i jego cameleona dopadła ta "choroba". Z tego co wiem zaproponowali mu właśnie wymianę na Moduł lub ULTRABOXA za dodatkowa opłatą.
 3. No nic w tym dziwnego. Z tego co się orientuję, tym którym padnie karta Cameleon, będą oferowali wymianę (zapewne za dodatkową kasę) moduł 4K lub dekoder ULTRABOX. A skoro Ci klienci zapłacili za cały okres z góry, to będzie ich jedyne rozwiązanie by dalej oglądać TV, tylko że już ze sprzętem parowanym.
 4. Witam. Mam pytanie odnośnie pakietu POLSAT SPORT PREMIUM. Czy pierwsza aktywacja w/w pakietu odbywa się zazwyczaj tego samego dnia? Pytam ponieważ okresy rozliczeniowe mam 16 każdego miesiąca, a od 17 września zaczyna się faza grupowa LM. I drugie pytanie czy jeżeli aktywuję ten pakiet 17 września i zgłoszę chęć jego dezaktywacji np 18 października to tak naprawdę mogę go oglądać prawie 2 miesiące (od 17 września do 15 listopada za darmo? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Jakub z Bielska.
 5. Witam wszystkich. Chciałem się zapytać o to czy jest możliwość sprawdzenia z pozycji dekodera czy moja karta cameleon, którą używam w dekoderze MIRACLEBOX TWIN została zainfekowana FEDC? Dodam, że na chwilę obecną nie mam dostępu do sieci w domu (może za kilka dni się to zmieni). Jeżeli tak to prosiłbym o poradę w kwestii jak mam to zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Jakub z Bielska.
×
×
 • Create New...