Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przez telefon zgodziłem się na następną umowę 12 miesięcy 5 w gratisie miałem mieć przesłaną umowę na na pocztę :D

A dziś widzę że przysłali aktywację IPLI MIX którą miałem. :read:

A i to jeszcze na 1 pelny okres rozliczeniowy.

 

 

POTWIERDZENIE ZAKUPU IPLA

Szanowny Kliencie,

Niniejszym potwierdzamy fakt złożenia przez Pana/Panią oświadczenia dotyczącego zakupu usługi w dniu

2015-05-05 za pomocą środków porozumiewania się na odległość – telefonicznie , o treści:

a) Potwierdzenie informacji dotyczących zakupionej Usługi:

i. Zakres zmiany, opłaty oraz okres dostępu do Usługi:

 

 

Pakiet/Usługa Typ/ Rodzaj Usługi Zakres zmianyOpłat miesięczna/ jednorazowa Okres dostępudo Usługi

IPLA MIX Pakiet odnawialny Aktywacja 5.00 1 Pełny Okres Rozliczeniowy

 

 

ii. Dostępność terytorialna Usługi: Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne (geolokalizacyjne) i jest

dostępna wyłącznie dla Klientów logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i identyfikowanych

polskim IP, chyba że Cyfrowy Polsat udostępni Usługę dla Klientów spoza tego terytorium w formie

wyodrębnionego wyraźnie w Serwisie Pakietu lub stosownie opisanego Pojedynczego Materiału.

iii. Sprzęt umożliwiający dostęp do Usługi: urządzenia spełniające określone w Regulaminie minimalne parametry

techniczne i posiadające dostęp do Internetu, umożliwiające korzystanie z Usługi. Aktualna lista Sprzętu,

dostępna jest na http://www.cyfrowypolsat.pl lub na http://www.ipla.tv.

Przypominamy, że szczegółowe informacje dotyczące usługi i zasady korzystania z niej określa Regulamin

świadczenia usługi dostępny na http://www.cyfrowypolsat.pl/do-pobrania ... p?catId=19

B) Termin rozpoczęcia świadczenia: 2015-05-17

Potwierdzamy, że wyrażono zgodę na rozpoczęcie świadczenia usługi przed terminem odstąpienia tj. przed upływem

14 dni od zakupu, skutkującą utratą prawa odstąpienia od umowy, w przypadku, jeśli na podstawie powyższej zgody

rozpoczęto świadczenie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, też to dostałem. Chyba wysyłają to z automatu, bo ni jak to się ma do umowy, która już przyszła.

 

Co do samego przedłużenia trafił się kumaty konsultant i obyło się bez zbędnych rozmów. Poprzednia umowa Premium na 12 miesięcy (5 miesięcy gratis) 89,90 + 5 zł za multiroom. Nowa Premium oczywiście na 15 miesięcy (5 gratis), ze starej anulowane ostatnie 2 miesiące, oraz anulowano opłatę za multiroom z tym, że trzeba było wymienić HD3000 na HD5500S za którego trzeba było dopłacić 29zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zmiany w ofertach dla obecnych klientów:

 

1. HBO HD HBO GO w cenie 20 zł/mies. będzie dostępne z pakietami podstawowymi: Rodzinnym HD, Familijnym HD i Familijnym Max HD. Oferty z HBO HD HBO GO za 20 zł/mies. będą dostępne w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

2. Nowa oferta: Rodzinny HD+3 z minimalnym obowiązkiem Rodzinny HD + 1, Rodzinny HD+3 (69,90 zł) z zejściem do Rodzinny HD + 1 (39,90 zł).

Do pakietu Rodzinnego HD może dobrać pakiety: Max HD, Sport HD lub Film HD. Nowa oferta będzie dostępna w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

3. Zmiana w pakietach DEMO

Pakiet HBO HD HBO GO DEMO będzie dostępny w ofertach Familijny Max HD + 2 (Familijny Max HD).

Pakiet IPLA MIX DEMO nie będzie dostępny dla żadnej oferty.

 

4. Zmiany w ofertach dla posiadaczy Multiroom SD/HD

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

Schemat ofert z okresami promocyjnymi nie ulega zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zmiany w ofertach dla obecnych klientów:

 

1. HBO HD HBO GO w cenie 20 zł/mies. będzie dostępne z pakietami podstawowymi: Rodzinnym HD, Familijnym HD i Familijnym Max HD. Oferty z HBO HD HBO GO za 20 zł/mies. będą dostępne w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

2. Nowa oferta: Rodzinny HD+3 z minimalnym obowiązkiem Rodzinny HD + 1, Rodzinny HD+3 (69,90 zł) z zejściem do Rodzinny HD + 1 (39,90 zł).

Do pakietu Rodzinnego HD może dobrać pakiety: Max HD, Sport HD lub Film HD. Nowa oferta będzie dostępna w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

3. Zmiana w pakietach DEMO

Pakiet HBO HD HBO GO DEMO będzie dostępny w ofertach Familijny Max HD + 2 (Familijny Max HD).

Pakiet IPLA MIX DEMO nie będzie dostępny dla żadnej oferty.

 

4. Zmiany w ofertach dla posiadaczy Multiroom SD/HD

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

Schemat ofert z okresami promocyjnymi nie ulega zmianie.

 

No to CP złamał kolejną granicę: można dokupić pakiety Sport i Film już do Rodzinnego. Szkoda, że cenowo to mało atrakcyjne. A umowy 29 m-czne są dopuszczalne prawem konsumenckim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Swojądrogą: Co to są pakiety demo - na czym on polega?

 

Jest to pakiet uruchamiany klientowi dodatkowo na 3 miesiące, który sam się wyłączy po tym okresie. Nie trzeba składać deklaracji jego wyłączenia.

 

@zybi21 - Rodzinny HD z HBO HD HBO GO tylko z umowami na 24 i 29 miesięcy.

 

@rotalplus - z tego co pamiętam, to przy przedłużaniu mogą być umowy na 29 miesięcy. Nie mam jednak teraz czasu na lekturę ustawy. Zrobię to w wolnej chwili albo ktoś mnie uprzedzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zmiany w ofertach dla obecnych klientów:

 

1. HBO HD HBO GO w cenie 20 zł/mies. będzie dostępne z pakietami podstawowymi: Rodzinnym HD, Familijnym HD i Familijnym Max HD. Oferty z HBO HD HBO GO za 20 zł/mies. będą dostępne w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

2. Nowa oferta: Rodzinny HD+3 z minimalnym obowiązkiem Rodzinny HD + 1, Rodzinny HD+3 (69,90 zł) z zejściem do Rodzinny HD + 1 (39,90 zł).

Do pakietu Rodzinnego HD może dobrać pakiety: Max HD, Sport HD lub Film HD. Nowa oferta będzie dostępna w ofertach z długimi umowami (29 i 24 mies.).

 

3. Zmiana w pakietach DEMO

Pakiet HBO HD HBO GO DEMO będzie dostępny w ofertach Familijny Max HD + 2 (Familijny Max HD).

Pakiet IPLA MIX DEMO nie będzie dostępny dla żadnej oferty.

 

4. Zmiany w ofertach dla posiadaczy Multiroom SD/HD

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

Schemat ofert z okresami promocyjnymi nie ulega zmianie.

Rodzinny HD +1 39.90 a +3 69.90 to ile kosztuje Rodzinny+2? Powiedzmy Rodzinny HD +Sport +Film?Ile standardowo do tej pory miesięcy oferują za free przy tych umowach?Przy umowie na 29 miesięcy jak mnie pamięć nie myli to chyba 8-9 miesięcy darmowych a przy umowie na 24 miesiące?Rodzinny HD +Sport za 39.90 z darmowymi miesiącami pewnie wyjdzie max 35 zł lub taniej i w ofercie wszystkie kanały sportowe to chyba nie jest zła oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54,90zł za Rodzinny HD + 2 pakiety.

 

Przy umowach na 29 miesięcy dostępne jest 9 miesięcy rabatu lub 8 miesięcy gratis. Przy umowach na 24 miesiące jest 8 miesięcy gratis. Okresy promocyjne oczywiście podaję bez wymiany dekodera. Przy wymianie dekodera okres promocyjny wynosi 6 miesięcy.

Dostępność ofert z gratisami jest uzależniona od obecnego "etapu" umowy, czasem od "podniesienia" pakietu. Ogólnie, aby uzyskać miesiące bezpłatne musi być mniej niż pół roku do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy dzwonili do mnie z DUK tydzień temu (tylko raz), ale nie mogłem rozmawiać. No i od tego czasu cisza... Po tygodniu postanowiłem sam zadzwonić :/ no i przedłużyłem

 

Było (do 09.2015):

29/6: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90, multiroom za 0 zł

 

Będzie (od 06.2015)

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł

przez 5 darmowych miesięcy dodatkowo VOD i IPLAmix gratis, później 69,90 (ale nie będę chciał)

 

Nic nie proponowałem, powiedziałem tylko, że drogo mi i babka zaczęła nawijać :/

Na innych pakietach niż te co miałem mi nie zależało, ale jak dają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było (do 09.2015):

29/6: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90, multiroom za 0 zł

 

Będzie (od 06.2015)

15/5: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,90, multiroom za 0 zł

przez 5 darmowych miesięcy dodatkowo VOD i IPLAmix gratis, później 69,90 (ale nie będę chciał)

Po tak długiej umowie gdybyś tylko odrobinę przycisnął dostał byś umowę 12/5 z tym samym zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Po umowie blisko 2,5-letniej spokojnie były szanse na umowę 12-miesięczną, w tym 5 miesięcy gratis. Gdyby to wtedy była już umowa na 12 miesięcy to wówczas już nie. Wówczas już minimum 15 miesięcy kolejnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem się targować :/:lol:

Przed rozmową obliczyłem sobie i wiedziałem, że przy 15/5 i 59,90 schodzę do średniego abonamentu 39,93 co mi odpowiadało i odpuściłem sobie te 5 zł mniej (34,94).

Może powalczę za rok :wink:

 

Pytanie:

Babka mi powiedziała, że okres wypowiedzenia po zakończeniu umowy będę miał miesiąc oraz że przechodzi na tych samych warunkach - nie zagalopowała się?

swojadroga napisał wcześniej, że multiroom by mi we wrześniu podrożał z 0zł na 35zł (po zakończeniu umowy jeśli bym nie wypowiedział jej)...

[Cennik Ogólny dla Usługi Telewizja Satelitarna Ważny od 29.12.2014]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...