Jump to content

tajniak+

Users
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About tajniak+

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Polsat ma w ofercie moduły CAM, które możemy zamontować bezpośrednio w TV lub dekoderze 4K. Także Nasa 4K nie jest na wyłączność w NC+. Są w ogóle telewizory 4K bez tunerów DVB-S2? Nawet jak ktoś ma zwykły dekoder, to wystarczy podłączyć kabel sat do TV i może oglądać NASA 4K. Pytanie tylko po co... skoro to samo jest na youtubie, który można włączyć sobie z pilota.
 2. Nie musisz wysyłać. Wystarczy napisać wypowiedzenie i iść z nim do punktu sprzedaży CP. Wypowiedzenie zostanie zarejestrowane w systemie w ciągu kilku minut. Po powrocie do domu możesz nawet zadzwonić do działu utrzymania klienta i negocjować warunki przedłużenia umowy.
 3. Źle się dzieje, że dają kolejnego Evoboxa. Dekodery od ADB to straszny złom. No może nie sam sprzęt, ale firmware jest tragiczny. "Stary" Evobox to najbardziej zamulone urządzenie jakie mam pod TV. Proste dekoderki od CP jak HD3000 sprawują się dużo lepiej. Mało funkcji, ale responsywne. Dziwi też brak 4K. Tu nawet nie chodzi o to, ile osób posiada takie TV, ale o wsparcie dla HEVC. Obie platformy powinny powoli myśleć o przejściu z H.264 na HEVC. Zaoszczędziłoby to im mnóstwo miejsca, tak potrzebnego dla kanałów 4K. Znając życie, pewnie skończy się tak jak z MPEG2, który na satce skończył się dopiero jak reszta urządzeń zaczęła porzucać H.264 na rzecz HEVC, czy innych nowoczesnych kodeków. Już nie mówiąc o tym, że nawet tanie smartfony odtwarzają HEVC i to w 4K.
×
×
 • Create New...