Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dzisiaj 2 razy telefon z DUK (chyba się pomylili, ale co tam - nie mówiłem za drugim razem że przed chwilą już ktoś dzwonił :) ) no i standardowe pytania: dlaczego wypowiadam i co mnie może skłonić do pozostania :) Jednak niestety usłyszałem też, że będą kontaktować się około 6 miesięcy przed wygaśnięciem umowy, więc póki co trzeba poczekać - w sumie nielogicznym byłoby mi dawać teraz umowę na 12 miesięcy, skoro obecna wygasa za 12 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie warto tak wcześnie wysyłać,moja kończy się za 6 miechów,ale jeszcze jeden(za kwiecień) rachunek opłacę i wyślę wypowiedzenie i myślę że ze mną już podyskutują a może nawet coś wcześniej wyłączą to będą jeszcze bardziej rozmowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie warto tak wcześnie wysyłać,moja kończy się za 6 miechów,ale jeszcze jeden(za kwiecień) rachunek opłacę i wyślę wypowiedzenie i myślę że ze mną już podyskutują a może nawet coś wcześniej wyłączą to będą jeszcze bardziej rozmowni.

 

Jak najbardziej warto wypowiadać umowę wcześnie. Skutkuje to możliwie wczesnym przedłużeniem umowy z anulowaniem płatnych miesięcy z poprzedniej - czyt. jest taniej, niż negocjowanie w ostatnim momencie i walka o kilka złotych w okresie płatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie płacę 59,90zł za pakiety i 5zł czynszu za dekoder czyli 64,90.

Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Pakiet Extra HD) - umowa była na 29 miesięcy.

 

Wysłałem wypowiedzenie i zaproponowali mi takie warunki:

Umowa na 15 w tym 5 miesięcy darmowe. Przez okres trwania gratisu pakiet Premium.

Po okresie gratisu Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO + Cinemax HD

Za obecny dekoder pozostaje 5zł czynszu

Chciałem multiroom więc kolejne 5zł czynszu

Koszt 69,99 za pakiety i 10zł za dekodery 79,99 łącznie + jednorazowo za dekoder do multiroomu 29zł

 

Myślicie że jest szansa aby coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie płacę 59,90zł za pakiety i 5zł czynszu za dekoder czyli 64,90.

Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Pakiet Extra HD) - umowa była na 29 miesięcy.

 

Wysłałem wypowiedzenie i zaproponowali mi takie warunki:

Umowa na 15 w tym 5 miesięcy darmowe. Przez okres trwania gratisu pakiet Premium.

Po okresie gratisu Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO + Cinemax HD

Za obecny dekoder pozostaje 5zł czynszu

Chciałem multiroom więc kolejne 5zł czynszu

Koszt 69,99 za pakiety i 10zł za dekodery 79,99 łącznie + jednorazowo za dekoder do multiroomu 29zł

 

Myślicie że jest szansa aby coś jeszcze ugrać?

 

Myślę, że ten drugi dekoder dostaniesz za 0zł. Oczywiście aktywacja 29zł. Ja mam ten sam pakiet od 7 marca za 0/5 reszta 74,9/10 lecz po 5 miesiącach wypowiadam i tak w koło. Zadzwoń sam i powiedz co chcesz a dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego ale jest taka możliwość ponieważ sam ja dostałem przy dobraniu drugiego multiroom. Sama konsultantka zaproponowała. Przedłużyłem umowę w marcu 7, a rozmawiałem 13 lutego i od razu włączyli pakiet premium a dekoder hd5500s doszedł po 3 dniach bo po drodze była sobota i niedziela. Gdybym miał skaner to bym udowodnił. Mogę zrobić zdjęcie umowy ale o to nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi i trzeci MR owszem. Tak samo jest w ofertach dla nowych klientów, ale pierwszy MR obecnie jeśli dobierasz jest zawsze płatny.

 

EDYCJA:

Poprawka. W ofercie Premium Elastyczne z minimalnym obowiązkiem na Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + HBO GO za 69,90zł można dostać dodatkowo jeden MR HD za 10zł, dwa MR HD też za 10zł, trzy MR HD za 15zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Złożyłem wypowiedzenie umowy 28.02.2015, oraz wymieniłem dekoder SD na HD. Po kilku dniach zaczęły się telefony z DUK, było ich raptem trzy w kilkudniowych odstępach. Oferty które mi przedstawiano nie zachęciły mnie do skorzystania, bo oferowano wysoki abonament i na 29 miesięcy. Później nie dzwonili już ani razu, tylko przyszła oferta na piśmie. Również z wysokim abonamentem i na 29 miesięcy, więc nie wchodzi to w grę. Chciałbym umowę na 12 msc z czego 5 bezpłatnych, pakiet Familijny Max HD i Multiroom. Pytanie do was to: Czy będą jeszcze dzwonić i czy jest możliwość, że wynegocjuję taką ofertę? Czy może mam sam zadzwonić do DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart7

Na jaki okres masz zawartą swoją obecną umowę z CP? Jeśli na dłużej, niż 12 miesięcy (np. na 15 miesięcy lub dłużej) to masz duże szanse otrzymać teraz umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. Musisz tylko dobrze negocjować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rozmowa z miła Panią konsultantką i oferta, zaznaczam wypowiedzenie jeszcze nie wysłane( czekam aż zmienią się warunki umowy i będzie obowiązywał 1 - miesięczny okres wypowiedzenia ) Pani zaproponowała: 15/3 Familijny Max HD + Sport HD+ Film HD + Cinemax po 3 darmowych miesiącach 59,90 i do tego bardzo zalezy mi na dekoderze z nagrywaniem. Pani zaproponowała PVR 7000 za jednorazową opłatą 69zł.

 

No i mam pytanie konsultantka twierdzi, że przy wymianie na nowy dekoder nie ma mozliwości abym dostał umowę 15/5 a przy umowie 12/5 nie ma w ogóle szans na wymianę. Chciałbym przy umowie albo 12/5 lub 15/5 dekoder PVR za 0 zł, czy jest taka możliwość? Pani twierdzi, że nie. Dziękuję.

 

Posiadam obecnie starego Echostara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych wyjadaczy.Jestem nowy na forum i proszę o pomoc i zrozumienie,dziś wysłałem wypowiedzenie (umowa kończy mi się w czerwcu) posiadam pakiet Familijny Max HD plus film HD ,Cinemax HD oraz Sport HD płacę 59,90 zł,na co mogę liczyć ? Chciałbym zachować te pakiety ale urwać z ceny coś lub jakieś gratis miesiące ,umowa maksymalnie na 15 miesięcy ,nie interesuje mnie ipla oraz vod i hbo .Proszę o pomoc.

 

Umowy na 12 miesięcy z czego 5 gratis bez wymiany dekodera lub 15 miesięcy i 5 gratis.Lub te same warianty z 3 miesięcznym gratisem i wymianą dekodera.

 

 

Dzięki za pomoc dziś potwierdziłem nową umowę na 12 miesięcy (w tym 5 gratis) za cenę 59.90 ,pierwszy tel od DUK i od razu przystali na takie warunki ,plus gratis pakiet ipla ,vod na 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie warunków umowy przy przedłużeniu i mam tam m.in. zapis o module WiFi - iż mogę zakupić go w cenie promocyjnej w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy. Jaka to będzie cena promocyjna? 49 złotych?

 

Pakiet najwyższy z MR i VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...