Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa mi się kończy w 12/2015r. Wypowiedzenie złożone na początku tego tygodnia i ku memu zdziwieniu już wczoraj telefon z DUK Cyfrowego Polsatu. Jednak ze względu na to, że byłem w pracy, poprosiłem o telefon na początku przyszłego tygodnia.

 

Obecnie mam następujący pakiet: Familijny Max HD +Sport HD + Film HD. Za ten pakiet obecnie płacę 69,90. Jako że przechodziłem z innej platformy, Multiroom miałem na cały okres umowy za 0 zł.

 

W związku z powyższym mam pytanko. Jaka jest szansa przedłużając obecną umowę z DUK na dostanie jednej z poniższych ofert:

1. Familijny Max HD +Sport HD + Film HD ----> Umowa na na 15 miesięcy -----> 5*0 +10*59,90

2. Familijny Max HD +Sport HD + Film HD + Cinemax HD ----> Umowa na na 15 miesięcy -----> 5*0 +10*69,90

3. Familijny Max HD +Sport HD + Film HD ----> Umowa na na 24 miesiące -----> 8*0 +16*59,90

4. Familijny Max HD +Sport HD + Film HD + Cinemax HD ----> Umowa na na 24 miesiące -----> 8*0 +16*69,90,

oraz czy do każdej z tych ofert mógłbym dostać Multiroom za 0 zł (jako, że miałem go za darmo w tej umowie).

 

Z góry dziękuję za wszelkiego rodzaju podpowiedzi, które pomogłyby mi w trakcie negocjacji z konsultantem Cyfrowego Polsatu.

 

Pozdrawiam - Jakub z Pisarzowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Na święta była promocja okno otwarte do 31.01.2015

W otwartym oknie znalazły się kanały:

Sundance Channel HD (pozycja 143.), Universal Channel (49.), Universal Channel HD (144.), AXN (35.), AXN HD (139.), AXN White (36.), AXN Black (37.), AXN Spin HD (140.), CBS Action (55.), CBS Europa (42.), CBS Drama (52.), Fox (47.), Fox HD (138.), Fox Life (38.), Fox Life HD (137.), TCM (44.), Animal Planet (73.), Animal Planet HD (127.), Discovery Channel (75.), Discovery Channel HD (125.), Discovery Science (77.), Discovery Turbo Xtra (76.), Nat Geo Wild (74.), Nat Geo Wild HD (126.), National Geographic Channel (72.), National Geographic Channel HD (124.), History (79.), History HD (128.), H2 HD (147.), ID (46.), ID HD (130.), CBS Reality (82.), Boomerang (92.), Disney Junior (88.), Disney Channel (86.), Disney XD (90.), Cartoon Network (89.), Eurosport (14.), Eurosport HD (120.), Extreme Sports Channel (18.), Lifetime HD (146.), TLC (100.), TLC HD (129.), E! Entertainment (99.) i CNN International (218.).

Mam nc+ i podstawowy pakiet CP i w zasadzie dla mnie z tej listy to odkodowane chwilowo miały być Sundance, History HD, H2 HD i Lifetime

Minęło kilka dni lutego, a te kanały nadal święcą.

U znajomego, który ma podstawowy pakiet CP plus jakiś dodatkowy za 25 zł też te wszystkie kanały świeciły, a był już luty.

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni lutego, a te kanały nadal święcą.

U znajomego, który ma podstawowy pakiet CP plus jakiś dodatkowy za 25 zł też te wszystkie kanały świeciły, a był już luty.

O co chodzi?

 

Uprawnienia się jeszcze nie zmieniły. Kanały zgasną przy najbliższej aktualizacji uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pozostaje się cieszyć prawda? U mnie też kanały z otwartego okna nadal "świecą". Ale nie ma się co rozpisywać, bo ktoś to z CP odczyta i wyłączy.....

Z tej listy dla ciebie powinny być odkodowane wszystkie kanały a nie kilka....

 

Reszte mam z nc+ w moim pakiecie

Z tego co widzę to LifeTime też jest pakiecie nc+ więc chyba z karty CP dodatkowo świeci mi na oknie otwartym tylko History HD, H2 HD i Sundance HD

 

Edit:

Widzę że Sundance HD jest już chyba w Rodzinnym w CP za 19,90 tak więc to też będzie u mnie świecić

Tak więc 2 kanały History HD mam dłużej "otwarte"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa.

 

Posiadam pakiet Familijny jeszcze z dekoderem SD za 37,90zł/msc. W tej chwili mam po raz kolejny przedłużoną umowę na 12 miesięcy, która kończy się 30 maja. Wielokrotnie dzwonił konsultant w celu wymiany dekodera na HD, ale długość umów jakie przy tym proponował i ogólne warunki były nie do przyjęcia :) Dlatego chciałbym wysłać wypowiedzenie i wynegocjować może coś lepszego. W związku z tym mam dwa pytania:

 

1) "Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu ... pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie." - no właśnie, czy wpisać datę zawarcia pierwszej umowy? czy dzień kiedy w życie weszło kolejne przedłużenie czyli 30 maj 2014?

 

2) Jakie warunki mogę wynegocjować, jest w ogóle możliwość umowy na 15 miesięcy z dekoderem HD za 39.90?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił inaczej (co niekoniecznie znaczy, że lepiej). Zacznij od przejrzenia wątku Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na HD, a potem dekoder pod pachę i wymiana w APSie, "bo dzwonili i kazali wymienić, bo od czerwca nie będzie działał". A potem standardowa ścieżka: wypowiedzenie i rozmowa z DUK. W sumie, to może się okazać, że po wymianie wcale nie będziesz musiał przedłużać, tylko zrolujesz na kolejny rok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem uprzedzony. ;) Zgodnie ze zmianą wzorców umów i regulaminów dla obecnych abonentów "rolowania" już nie ma. tzn. nie będzie. Pewno niebawem dostanie przesyłkę lub już dostał w związku z tym.

Wypowiedzenie swoją drogą i negocjacje. Jeśli wystarcza Ci Familijny za 37,90zł to może skusi Cię Familijny Max HD za 39,90zł lub Familijny HD za 29,90zł. Są tylko dwa warunki. Pierwszy to obecny dekoder na udostępnienie, a nie własność i trwanie oferty "Ostatnia Szansa" do czerwca tego roku. ;) W moim podpisie znajdziesz link do opisu oferty w dziale dla nowych klientów.

Może DUK i takie cudo Ci da już teraz? Ktoś próbował takiego wariantu w DUK?

 

PS. @tomekep wstawił Ci link odnośnie bezpłatnych wymian dekoderów SD na HD bez konieczności podpisywania umowy. Poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Na święta była promocja okno otwarte do 31.01.2015

W otwartym oknie znalazły się kanały:

Sundance Channel HD (pozycja 143.), Universal Channel (49.), Universal Channel HD (144.), AXN (35.), AXN HD (139.), AXN White (36.), AXN Black (37.), AXN Spin HD (140.), CBS Action (55.), CBS Europa (42.), CBS Drama (52.), Fox (47.), Fox HD (138.), Fox Life (38.), Fox Life HD (137.), TCM (44.), Animal Planet (73.), Animal Planet HD (127.), Discovery Channel (75.), Discovery Channel HD (125.), Discovery Science (77.), Discovery Turbo Xtra (76.), Nat Geo Wild (74.), Nat Geo Wild HD (126.), National Geographic Channel (72.), National Geographic Channel HD (124.), History (79.), History HD (128.), H2 HD (147.), ID (46.), ID HD (130.), CBS Reality (82.), Boomerang (92.), Disney Junior (88.), Disney Channel (86.), Disney XD (90.), Cartoon Network (89.), Eurosport (14.), Eurosport HD (120.), Extreme Sports Channel (18.), Lifetime HD (146.), TLC (100.), TLC HD (129.), E! Entertainment (99.) i CNN International (218.).

Mam nc+ i podstawowy pakiet CP i w zasadzie dla mnie z tej listy to odkodowane chwilowo miały być Sundance, History HD, H2 HD i Lifetime

Minęło kilka dni lutego, a te kanały nadal święcą.

U znajomego, który ma podstawowy pakiet CP plus jakiś dodatkowy za 25 zł też te wszystkie kanały świeciły, a był już luty.

O co chodzi?

 

No i z dniem dzisiejszym otwarte okno 45 kanałów Cyfrowego Polsatu przeszło do historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o poprawienie-jeżeli się mylę.Czytam ten wątek i wydaje się mi,że wyłania się tutaj "Sztywny"układ darmowych miesięcy do płatnych niezależny od kwoty poprzedniego abonamentu/oczywiście po wysłaniu pisma/.Otóż 12/5 , 15/5 jeżeli z dekoderem to 15/3,lub 24/? 6 lub 8?.Proszę o podanie jak to jest przy 24m.

1.Czy te zasady muszą być "sztywne"czy każdy może indywidualnie dla siebie "ugrać" więcej /mniej darmowych?.

2.Czy podane wyżej zależności TYLKO po wysłaniu pisma-czy bez wysyłania- ww zależność taka sama?.Na co można liczyć?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tak już jest, że w "kieszeni" trzeba mieć argumenty. Argumentem i to silnym będzie: wypowiedzenie umowy, własny dekoder, dwie umowy, umowa rozbudowana, umiejętność negocjacji itd. Teraz resztę, to sam sobie dopowiesz.

Niby mają sztywne ramy? Ale ramy są po to, aby je łamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się dwa razy pod rząd przedłużyć umowę w opcji 12/5, czy nie ma takiej możliwości i po 12/5 trzeba przejść na 15/5?

I drugie pytanie ile najwcześniej przed końcem umowy 15/5 udało się Wam przedłużyć umowę w opcji 12/5, oczywiście nie uwzględniając wypowiedzenia z powodu usunięcia z oferty jakiegoś kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...