Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dniu 27.12.2014 roku podczas rozmowy zaproponował mi nową umowę ( moja obecna to Familijny Max HD Sport HD Film HD i multiroom płacę za nią 74.90 ) i zaproponował za tę samą cenę to co mam plus Cinemax i VOD. Pytałem dwa razy czy będę miał całą VOD konsultant to potwierdził.Jednak okazało się że mam tylko z VOD kanały 161-164. Zaraz w tym samym dniu złożyłem reklamację i miałem dostać odpowiedź do 10 stycznia i do dzisiaj żadnego odzewu. Mam pytanie do Was czy ta umowa będzie uznana?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona. Fam MAX HD, film hd, sport hd, cinemaxy. Oferta na 15 mcy, platna 5/10, średnio wyszło +/- 41,60 zł, dobrałem MR: z dekiem HD chcieli 5 zł, a z modułem 10 zł. Nie chciał sie zgodzić w żaden sposób na 5 zł. Uległem i wziąłem za 10 bo zależało mi by mieć moduł. Dla mnie to i tak niewielki koszt. rodzicom zostaje CP za 40 zł, a ja za Polsaty Sport i Cinemaxy 10 zł sobie będe płacił (mam nc+). Moduł będzie jako główny, dek już posiadany przejdzie na odbiornik dodatkowy MR. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu 27.12.2014 roku podczas rozmowy zaproponował mi nową umowę ( moja obecna to Familijny Max HD Sport HD Film HD i multiroom płacę za nią 74.90 ) i zaproponował za tę samą cenę to co mam plus Cinemax i VOD. Pytałem dwa razy czy będę miał całą VOD konsultant to potwierdził.Jednak okazało się że mam tylko z VOD kanały 161-164. Zaraz w tym samym dniu złożyłem reklamację i miałem dostać odpowiedź do 10 stycznia i do dzisiaj żadnego odzewu. Mam pytanie do Was czy ta umowa będzie uznana?

Pozdrawiam

Tak oni mówią, że będzie VOD ale nikt nie mówi, że tylko te 4 kanały. Kumpel który pracuje w punkcie CP mi potwierdzał, że tylko te VOD są.

Zwykłe wprowadzanie w błąd człowieka, ale składaj reklamacje i walcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo od dawna, że VOD na cały okres umowy to są tylko 4 kanały z zakresu VOD 161-164. To jest tzw. Katalog VOD, który standardowo można też sobie dokupić za dodatkowe 20 zł miesięcznie do posiadanego już pakietu. Informacje na ten temat są też m.in. na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu. Przy przedłużaniu umowy, Cyfrowy Polsat daje niekiedy ten Katalog VOD gratis na całą umowę. Ja też go niedawno dostałem przy ostatnim przedłużeniu mojej umowy, które dokonałem w grudniu ub.r. Konsultant mi wówczas wyraźnie powiedział, że to będą kanały VOD 161-164, mimo iż wcześniej już o tym sam wiedziałem. :)

Pełnego VOD (wszystkie kanały) Cyfrowy Polsat chyba nikomu gratis na całą umowę nie daje. :roll: To by było za piękne, aby było możliwe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kłaniam się :smile:

 

Aktualnie posiadam samoistnie przedłużoną umowę na 12 m-cy, która kończy się 31 stycznia 2015. Oczywiście wypowiedzenie złożone dużo wcześniej, jest aktywne.

Posiadam Pakiet Familijny HD + Sport HD za 49,90zł

Przejrzałem kilkanaście ostatnich stron dot. Waszych doświadczeń z przedłużeniem umowy i mam kilka pytań.

 

1. Bardziej zależy mi na obniżeniu ceny ww. pakietu niż na dorzucaniu cinemaxów itp. W sumie oglądam tylko programy informacyjne, sport i Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem, ewentualnie Pułapki Umysłu :)

Nie potrzebuję też nowego dekodera czy multiroomów. Czy będę uprawniony do przedłużenia na zasadzie 12/5 lub 15/5? Nawet w drugiej opcji byłbym zadowolony bo średni rachunek miesięczny spadłby do około 33zł (czy jednak po 5 miesiącach byłoby 59,90zł a więc średnio 39zł?)

 

2. Przyjmując, że będę miał ten aneks 15/5 to czy np. w marcu będę mógł zawrzeć umowę na telefon komórkowy w ramach obniżki w Smart Dom? Czy dopiero po 5 miesiącach gdy rachunki wrócą do poziomu 49,90?

 

3. Wyczytałem na poprzednich stronach, że w nowych aneksach Polsat Sport nie jest gwarantowany. Mógłby ktoś rozwinąc o co chodzi? Planują wycofać ten kanał? Gdzieś też wyczytałem, że Orange Sport kończy działalność? Przy okazji zależy mi też na Eurosporcie 2. Z nim też jest podobnie?

 

4. Jakieś istotne zmiany w nowym roku, np. co do zmiany listy i ilości kanałów lub terminu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski

Pasuje, przy wersji 12/5 mógłbym nawet zrezygnować z Cinemaxa bo nie kojarzę, żeby emitowali tam lepsze kino niż na TVN7 czy Polsat Film ;)

Ale nie wiem czy można tak sobie modyfikować ofertę.

 

@SatExpert

Dzięki, uspokoiłeś mnie :)

 

Domyślam się, że w kwocie 35-40zł lepszej oferty u konkurencji nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MADMAX Cinemaxa sobie nie odłączysz. To jest specyficzny kanał, nie dla każdego, ale do Polsat Film bym go nie porównywał ;)

 

Co do porównań z "nc+" to jako nowy klient tam raczej cudów nie zwojujesz. Zdarzają się jakieś promocje dla przechodzących, ale raczej ciężko by było coś porównywalnego uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Przyjmując, że będę miał ten aneks 15/5 to czy np. w marcu będę mógł zawrzeć umowę na telefon komórkowy w ramach obniżki w Smart Dom? Czy dopiero po 5 miesiącach gdy rachunki wrócą do poziomu 49,90?

 

Będziesz mógł w kwietniu zawrzeć umowę w ramach programu smartDOM. Jest tylko jeden warunek - program musi być dostępny w kwietniu, ponieważ póki co przedłużony został do 18 lutego 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Wersje SD większości kanałów z oferty za jakiś czas mają zostać wycofane (w tym PS SD i PSE SD), ale kto ma pakiet Sport HD nie musi się o to martwić. Co do Orange Sportu, to jest pewne że do Czerwca zostaje (ale nie wiadomo pod jaką nazwą). :)

 

 

Takie wycofanie kanałów daje możliwość natychmiastowego zerwania umowy bez konsekwencji. Więc nie wiem, czy CP na to się zdecyduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro wysylam pismo z wypowiedzeniem umowy :)

Jak myślicie co mogę uzyskąć? Mam teraz umowe 15 miesięcy na Familijny Max HD i Multiroom za 59.90, która kończy się w kwietniu.

Interesowałoby mnie Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD i Multiroom, oczywiscie umowa max 15/12 miesięcy.

Podstawowy dekoder mam juz kupe czasu jakis Echostar i raczej nie zamierzam go zmieniać chyba, że byłaby możliwość zmiany na PVR oczywiscie nie kosztem umowy, a do multiroomu mam HD 5000, który dostałem po podpisaniu wyżej wymienionej umowy. Obydwa "wynajem"

Co ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam umowę 5/12 (druga umowa) za 89,90 pakiet PREMIUM + multi 5zł umowa kończy się w kwietniu. Mam dekodery Sagem ESI+hd300. Będę chciał wymienić na HD7000 + HD5500s. Chcę nadal mieć pakiet premium na maks. 12/18 miesięcy, co w takim przypadku jest możliwe do uzyskania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam o jedno. Teraz mam przez cały okres trwania umowy (pakiet rodzinny ) Europsort sd. Teraz wyczytałem na stronie CP , że w nowej ofercie pakietu rodzinnego Eurosport jest, ale w prezencie tylko na 6 miesięcy. Czyżby pogorszyli ofertę rodzinnego?

Czy ewentualnie przedłużając umowę Eurosport będę miał na te 6 miesięcy, czy na poprzednich warunkach - czyli ciągle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...